AnasayfaHalı Yıkama Fiyatları AnkaraHizmetlerimizKoltuk Yıkamaİletişim
Halı Yıkama Ankara
Abidinpaşa Halı ve Koltuk Yıkama 0312-4197677
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Abidinpaşa Halı yıkama fabrikası
Halı Yıkama Demetevler Ankara
Yerinde Halı Yıkama Ankara
halı yıkama balgat
Dikmen Halı Yıkama
Halı Yıkama Dikmen
Etlik Halı Yıkama
Keçiören Halı Yıkama
Akdere Halı Yıkama
Esat Halı Yıkama
anıttepe halı yıkama
En iyi halı yıkama fabrikası Ankara
beytepe halı yıkama
halı yıkama çankaya
SEYRANBAĞLARI HALI YIKAMA
Çankaya Halı Yıkama
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Çayyolu-Ümitköy Halı Yıkama Firmaları-Fiyatları Ankara
Ümitköy Halı Yıkama Fabrikası Çayyolu Ankara
Yaşamkent Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetleri Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Öveçler
Halı Yıkama Ankara Balgat
Halı Yıkama Bahçelievler Ankara
Halı Yıkama Gaziosmanpaşa Ankara
Halı Yıkama Çankaya Yıldız
Halı Yıkama Ankara Kırkkonaklar
Halı Yıkama Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Ayrancı
Halı Yıkama Ankara Küçükesat
Halı Yıkama Ankara Bilkent
Ankara Kavaklıdere Halı Yıkama
Ankara Sokullu Halı Yıkama
Halı Yıkama 100. yıl Ankara
Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama
Ankara Tandoğan Halı Yıkama
Halı Yıkama Firmaları Ankara Çankaya
Dikmen Halı ve Koltuk Yıkama
Cebeci Hali Yikama
Beştepe Halı Yıkama Fabrikası
Ankara Gazimahallesi Halı Yıkama Fabrikası
Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ufuktepe Halı Yıkama Fabrikası 0312 419 76 77
Keçiören Bağlum Halı Yıkama
UFUKTEPE HALI YIKAMA FABRİKASI
Halı Yıkama Ankara Etlik
Keçiören Aktepe Halı Yıkama
Ankara Siteler Halı Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama
Ankara Esertepe Halı Yıkama
Keçiören Atapark Halı Yıkama
Ankara Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ankara Keçiören Halı Yıkama Fiyatları
Hasköy Halı Yıkama Fabrikası Ankara
Halı Yıkama Etlik
Halı Yıkama Keçiören 0312-4197677
SANATORYUM HALI YIKAMA FABRİKASI
Keçiören Halı Yıkama Fabrikası
İncirli Halı Yıkama Fabrikası
Subayevleri Halı Yıkama Ankara
Etlik Ayvalı Halı Yıkama
Dutluk Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Fırsat-Forum ve İndirim Haberleri
Halı Yıkama Batıkent Ankara
Halı Yıkama Ostim Ankara
Ankara Yenimahalle Halı Yıkama Firmaları
Halı Yıkama Ankara Şentepe
Yenimahalle Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama Tesisleri
ivedik halı yıkama fabrikası
BATIKENT HALI YIKAMA FABRİKASI

Ankara Sağlık Mahallesi Halı Yıkama FabrikasıAnkara Sağlık halı yıkama firmaları arasında uygun fiyatları ve garantili halı yıkama hizmetimiz ve 4 servis aracımız ile hizmetinizdeyiz. Ankara Halı yıkama sektöründe, Sağlık semtinde 20 yıldır hizmet veren firmamız 2007 yılından itibaren otomatik makinelerle el değmeden yıkama sistemine geçmiştir. Halılarınızın Antibakteriyel yıkama ve yerinde teslim alımından, yıkanmasına, kurutulup teslim edilmesine kadar tüm süreç konusunda uzman profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Ankara Halı Yıkama Fabrikası olarak, yıkama sonrası memnuniyetsizlikte koşulsuz 2. yıkama garantisi veriyoruz. Hizmetlerimiz: Makine Halısı Yıkama Bütün Yörelere Ait El Dokuma, Yün Halı Yıkama Uzakdoğu ve Çin Halısı Yıkama Shaggy, Makarna, Tufted Halı Yıkama Kilim, Battaniye, Yorgan Yıkama Makine parkımız, Toz alma makinesi, Yıkama makinesi, Sıkma makinesinden oluşmaktadır. Ankara Sağlık halı yıkama fabrikası olarak yorgan yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkamada en iyi en uygun fiyatları sunan halı yıkama fabrikaları arasında lider halı yıkama firmasıyız.
Ankara Sağlık Halı Yıkama Şirketleri 0312 5801718, Halı Yıkama Firmaları Sağlık Mahallesi 0312 5801718, Sağlık Halı Kilim Yıkama Fabrikası 0312 580 17 18, Sağlık Halı Yıkama Fiyatları 0312 5801718, Yerinde Halı Yıkama Ankara Sağlık 0312 5801718, Çankaya Sağlık Halı Yıkama 0312-5801718, Sağlık Mahallesi Yerinde Buharlı Koltuk Yıkama 0312 5801718.
Ev yaşantısı ve dekorasyonunda önemli bir yeri olan halılar vazgeçilmezdir. En çok kirlenen eşyalardan biridir. Üstelik pek çok farklı leke ya da kirle karşılaşılır.
Halı temizliğinde öncelik, halıları düzenli bir şekilde süpürmek olmalıdır. Zaman içinde, süpürgenin ulaşamadığı tozlar, kirler ve hatta küfler halıda kendilerine sabit yer edinir. Bu sebeple belirli aralıklarda daha derinlemesine temizlik yapmak gerekir.Halılarda derinlemesine temizlik için uygulanabilecek pek çok yöntem mevcuttur. Özellikle son yıllarda bu işi profesyonel anlamda yapan halı temizleme firmalarının sayısı da oldukça çoğalmıştır. Ancak temizlik konusunda hassas olan birçok kişi halı temizleme firmalarını beğenmiyor. Nedeni ise temizlikte kullanılan deterjanların kalitesi ve içerikleri halıyı temizlemek için verdiğiniz halı aslında kimyasallar ile daha çok kirlenmiş olarak evinize dönebilir. Zamanla evimizdeki hava ile karışması sonucu bu kimyasalları solumak durumunda kalıyoruz. İşte bu nedenle birçok kişi halısını kendi yıkamayı tercih ediyor. Ankara Sağlık Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası olarak bizlere güvenebilirsiniz.
Ben daha iyi temizlerim ve en azından ne ile temizlendiğini bilirim diyorsanız bir seçenek te halı yıkama makineleridir. İsteğe ve koşullara göre halı yıkama özellikli elektrikli süpürgeler ve halı yıkama makineleri satın alınabilir. Ancak bu yöntem gerçekten güç ve zaman isteyen bir temizlik yöntemidir. Bu nedenle Ankara Sağlık Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası olarak önerimiz daha çok doğal yöntemler ile halıyı kirlerden arındırmaktır.
Daha doğal ve hijyenik malzemeler kullanılarak halı temizliği yapılmalıdır. Mesela, sirkeli su bunun için idealdir. Suya az miktarda sirke ekleyerek elde edilecek karışımla temizlenen halılar, leke ve kokulardan arındırılmış olur. Kullanılabilecek bir diğer malzeme ise karbonattır. Hem bakterileri yok eder hem de kokuları temizler. Biraz da nem ve yağı çekme özelliğine sahip mısır nişastası da eklemek gerekir. Bu karışımı halıya serptikten sonra yarım saat beklemek yeterlidir. Ardından süpürge ile temizlemek yeterlidir.
Çok fazla kimyasal kullanılması alerjik hatta daha önemli hastalıklara neden olabilmektedir. Doğal yani kullanıldıktan sonra halıda kalan temizlik malzemelerinin evde yaşayanları etkilememsi gerekir. Son zamanlarda doğala doğru bir dönüş olduğundan evimizdeki en önemli eşyalardan biri olan halıların Ankara Sağlık Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası tarafından daha bilinçli temizlenmesi gerekir.
Belirli mevsimlerde halıların kullanılmasına ihtiyaç olmaz. Bu tür durumlarda halılar iyice temizlendikten sonra belirli yöntemler uygulanarak saklanmalıdır.

Halıyı iz oluşmaması için gelişi güzel katlayarak değil, rulo şeklinde sararak saklamak önemlidir. Bu noktada rulo yaparken üzerindeki tüylerin gidiş yönüne doğru sarılmasına dikkat etmek gerekir. Eğer saklama durumu uzun sürecekse güvelere karşı önlem almak önemlidir. Naftalin kullanılmalıdır.

Halıyı rulo şeklinde sardıktan sonra ip ya da bant kullanarak açılmadan durması sağlanabilir. Ardından eski bir çarşaf ya da bez torba ile kirlenmesi engellenir. Eğer saklama süresi çok uzun süreliyse belirli dönemlerde halıyı açıp temizlemekte fayda vardır.

Yağ lekesini çıkarma

Lekeyi bikarbonat ile örtün böylece yağı kendine çekecektir. 15 dakika bekledikten sonra biraz ovalayın ve elektrikli süpürge ile halıdan her şeyi çekin.

Mürekkep Lekesini Çıkarma

Lekeyi tıraş köpüğü ile ovun ve temiz nemli bir sünger ile iyice temizleyin. Duruladıktan sonra tekrar biraz su ekleyin. Lekeyi elektrikli süpürgeyle iyice çekin.

Eğer elinizde tıraş köpüğü yoksa bunun yerine saç spreyi de kullanabilirsiniz. Saç spreyini lekenin üzerine sıkın ve temiz bir bez ile leke çıkıncaya kadar silin. En son nemli bir havlu ile tekrar halıyı silin.

Çay ve Kahve Lekesini


Mümkün olduğunca yaymamaya özen gösterin ve fırçalamayın. Bir kaşık bulaşık deterjanı, bir kaşık sirke ve iki bardak ılık suyu karıştırın. Temiz bir süngeri karışıma batırın ve lekeye uygulayın. Leke gidene kadar sünger ile temizleyin.

Kan Lekesi


Kan lekesini önce bir havlu ile temizleyin. Lekeyi karbonat ile iyice kaplayın ve soğuk su ile iyice yıkatın. Ardından temiz bir havlu ile tekrar kurutmaya çalışın.

Çamur Lekeleri

Çamuru temizlemenin en kolay yolu kuruması beklemek ve sonra elektrikli süpürge ile çekmektir. Ardından lekeden eser kalmayacak şekilde bir bardak suya çamaşır deterjanı ekleyin ve iyice karıştırdıktan sonra lekeye uygulayın. Temiz bir havlu ile lekeyi ovalayın. Tekrar elektrik süpürgesi ile kalan suyu da çekin ve havlu ile kurulayın.

Gazlı İçecek ve Meyve Suyu Lekeleri

Halıya dökülen sıvıyı bir kâğıt havlu ile olabildiğince kurutmaya çalışın ama lekenin yayılmamasına da özen gösterin. Bu lekeleri gidermenin en kolay yolu lekeyi su ile ıslatarak kurulamaktır. Bir sprey şişesine ılık su ekleyin ve lekeyi sprey ile nemlendirin ve kurulayın. Bu işlemi leke kaybolana kadar birkaç kez deneyin.Kurumuş Boya Lekesi

Sıçak su ve çamaşır deterjanı karışımı hazırlayın ve bunu kurumuş boya lekesinin üzerine dökün ve 5 - 6 dakika bekleyin. Kurumuş boya yumuşamış olacaktır. Şimdi boyayı keskin olmayan bir bıçak veya ıspatula ile kazıyın. Lekeyi tamamen çıkarana kadar bu yöntemi izleyin.

Çikolata Lekesi

Halıdaki çikolata lekesinin üstüne soğuk su dökün ve biraz çamaşır deterjanı ile lekeyi bir havlu kullanarak hafifçe ovalayın. Birkaç kez soğuk su ile lekeyi durulayarak lekeden kurtulabilirsiniz.

Halıdaki Mobilya İzleri

Bu çöküntülerin üzerine birkaç buz küpü yerleştirin. Buzların erimesinden sonra bir çatal veya eski bir diş fırçası ile halı liflerinin birbirinden ayrılması için hafifçe fırçalayabilirsiniz. Artık halınız eski görümüne kavuşmuş olacaktır.

Yemek Sosları ve Yağları

Bir yemek kaşığı deterjan ile bir yemek kaşığı beyaz sirkeyi iki bardak suda karıştırın. Karışımı lekeye uygulayın ve bir bez ile lekeyi temizleyin. Karışımı birkaç kere uygulayarak ve bez ile temizleyerek lekelerden kurtulabilirsiniz.
 

Koltuk Yıkama Ankara
Koltuk Yıkama Ankara Bahçelievler
Koltuk Yıkama Ankara Çankaya
Koltuk Yıkama Ankara Çayyolu
Koltuk Yıkama Ankara Dikmen
Koltuk Yıkama Fiyatları Çankaya
Buharlı koltuk yıkama Ankara
Mamak Halı Yıkama
Tuzluçayır Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Dikimevi Halı ve Koltuk Yıkama
Ankara Mamak Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Abidinpaşa
Ankara Akdere Halı Yıkama
Ankara Mamak Akdere Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Kayaş
Halı Yıkama Ankara Mamak
Ankara Mamak Halı Yıkama
Cebeci Halı Yıkama 0312-4197677
Halı Yıkama Akdere 0312-4197677
Karapürçek Halı Yıkama
Hüseyin Gazi Halı Yıkama
Akdere halı yıkama fabrikası
Yenimahalle Koltuk Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Eryamanda Halı Yıkama Fabrikası ve Firmaları
Koltuk Yıkama Ankara Batıkent
Koltuk Yıkama Ankara Demetevler
Koltuk Yıkama Keçiören
Etlik Koltuk Yıkama
Pursaklar Koltuk Yıkama
gunesevler-hali-yikama-fabrikasi
Hasköy Halı Yıkama
DİĞER BAŞLIKLAR
HALI YIKAMA KEÇİOREN
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Demetevlerde Halı Yıkayan Firma
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara