AnasayfaHalı Yıkama Fiyatları AnkaraHizmetlerimizKoltuk Yıkamaİletişim
Halı Yıkama Ankara
Abidinpaşa Halı ve Koltuk Yıkama 0312-4197677
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Abidinpaşa Halı yıkama fabrikası
Halı Yıkama Demetevler Ankara
Yerinde Halı Yıkama Ankara
halı yıkama balgat
Dikmen Halı Yıkama
Halı Yıkama Dikmen
Etlik Halı Yıkama
Keçiören Halı Yıkama
Akdere Halı Yıkama
Esat Halı Yıkama
anıttepe halı yıkama
En iyi halı yıkama fabrikası Ankara
beytepe halı yıkama
halı yıkama çankaya
SEYRANBAĞLARI HALI YIKAMA
Çankaya Halı Yıkama
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Çayyolu-Ümitköy Halı Yıkama Firmaları-Fiyatları Ankara
Ümitköy Halı Yıkama Fabrikası Çayyolu Ankara
Yaşamkent Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetleri Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Öveçler
Halı Yıkama Ankara Balgat
Halı Yıkama Bahçelievler Ankara
Halı Yıkama Gaziosmanpaşa Ankara
Halı Yıkama Çankaya Yıldız
Halı Yıkama Ankara Kırkkonaklar
Halı Yıkama Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Ayrancı
Halı Yıkama Ankara Küçükesat
Halı Yıkama Ankara Bilkent
Ankara Kavaklıdere Halı Yıkama
Ankara Sokullu Halı Yıkama
Halı Yıkama 100. yıl Ankara
Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama
Ankara Tandoğan Halı Yıkama
Halı Yıkama Firmaları Ankara Çankaya
Dikmen Halı ve Koltuk Yıkama
Cebeci Hali Yikama
Beştepe Halı Yıkama Fabrikası
Ankara Gazimahallesi Halı Yıkama Fabrikası
Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ufuktepe Halı Yıkama Fabrikası 0312 419 76 77
Keçiören Bağlum Halı Yıkama
UFUKTEPE HALI YIKAMA FABRİKASI
Halı Yıkama Ankara Etlik
Keçiören Aktepe Halı Yıkama
Ankara Siteler Halı Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama
Ankara Esertepe Halı Yıkama
Keçiören Atapark Halı Yıkama
Ankara Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ankara Keçiören Halı Yıkama Fiyatları
Hasköy Halı Yıkama Fabrikası Ankara
Halı Yıkama Etlik
Halı Yıkama Keçiören 0312-4197677
SANATORYUM HALI YIKAMA FABRİKASI
Keçiören Halı Yıkama Fabrikası
İncirli Halı Yıkama Fabrikası
Subayevleri Halı Yıkama Ankara
Etlik Ayvalı Halı Yıkama
Dutluk Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Fırsat-Forum ve İndirim Haberleri
Halı Yıkama Batıkent Ankara
Halı Yıkama Ostim Ankara
Ankara Yenimahalle Halı Yıkama Firmaları
Halı Yıkama Ankara Şentepe
Yenimahalle Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama Tesisleri
ivedik halı yıkama fabrikası
BATIKENT HALI YIKAMA FABRİKASI

Ankara Sancak Halı Yıkama Fabrikası

 

Ankara Sancak Halı Yıkama Fabrikası halı yıkama firmaları arasında uygun fiyatları ve garantili halı yıkama hizmetimiz ve 4 servis aracımız ile hizmetinizdeyiz. Ankara Halı yıkama sektöründe, Sancak semtinde 20 yıldır hizmet veren firmamız 2007 yılından itibaren otomatik makinelerle el değmeden yıkama sistemine geçmiştir. Halılarınızın Antibakteriyel yıkama ve yerinde teslim alımından, yıkanmasına, kurutulup teslim edilmesine kadar tüm süreç konusunda uzman profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Ankara Sancak Halı Yıkama Fabrikası olarak, yıkama sonrası memnuniyetsizlikte koşulsuz 2. yıkama garantisi veriyoruz. Hizmetlerimiz: Makine Halısı Yıkama Bütün Yörelere Ait El Dokuma, Yün Halı Yıkama Uzakdoğu ve Çin Halısı Yıkama Shaggy, Makarna, Tufted Halı Yıkama Kilim, Battaniye, Yorgan Yıkama Makine parkımız, Toz alma makinesi, Yıkama makinesi, Sıkma makinesinden oluşmaktadır. Ankara Sancak Halı Yıkama Fabrikası olarak yorgan yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkamada en iyi en uygun fiyatları sunan halı yıkama fabrikaları arasında lider halı yıkama firmasıyız.
Ankara Sancak Halı Yıkama Şirketleri 0312 4197677, Halı Yıkama Firmaları Sancak Mahallesi 0312 4197677, Sancak Halı Kilim Yıkama Fabrikası 0312 419 76 77, Sancak Halı Yıkama Fiyatları 0312 4197677, Yerinde Halı Yıkama Ankara Sancak 0312 5801718, Çankaya Sancak Halı Yıkama 0312 419 76 77, Sancak Mahallesi Yerinde Buharlı Koltuk Yıkama 0312 4197677
Step halı aslında bir halı markası olup üretildiği halıya verdiği isimden dolayı o halı cinsinin ismi step olarak kalmıştır. Günümüzdeki birçok halı markasında olduğu gibi.
Step halı diye adlandırılan halılar iki ayrı dokuma efsaflı yapının birbirine yapıştırılmasıyla oluşan bir halı cinsidir.
Halının yapımında kullanılan yapıştırma özellikli kimyasal maddelerden dolayı yıkanması risk teşkil eden halı sınıfına girmektedir.
Halı üretim fabrikaları işin kolayını bulup ürettikleri halılara (yıkanmaz silinir ) ibaresini temizleme talimatına yazdıkları gibi bu halıların arkasında da aynı ibareyi görebiliriz.
Evlerimizde veya iş yerlerimizde yerlere serip günlerce ve aylarca üzerinde ayakkabılarımızla veya çoraplarımızla dolaştığımız step halılar vazgeçilmez ev eşyalarımızdandır.
Mantık olarak ta üzerimize giydiğimiz elbiselerden daha fazla dikkat etmediğimiz, aynı zamanda üzerimize giydiğimiz elbisemizden bile daha az kirlenmesine ve leke olmamasına özen göstermediğimiz bir eşyamızın yıkanmadan yalnızca silerek temiz ve bakterisiz hale gelebilmesi sizce mümkün müdür? Maalesef ki bu tarz halı modellerinde fabrikalar halının yıkama talimatına YIKANMAZ SİLİNİR leke tutmaz, bakteri barındırmaz gibi ibareler kullanarak bizleri inandırmaya çalışıyorlar.
Bu mantıkla gidersek üzerimize giydiğimiz giysileri yıkamak yerine silerek te temizleyebiliriz fikrine kapılmamak mümkün değildir.
Step halı yıkama hizmetimiz ve diğer halı yıkama hizmetleri için uyguladığımız işlemler halınızın yıkama talimatına uygun yapılmaktadır.

Step halı yıkama aşamaları:

Ücretsiz Servis
Etiketleme
Ayrıştırma
Toz Alma
Halı Yıkama
Halı Sıkma
Halı Kurutma
Halı Tarama
Halı Paketleme

Ankara Sancak Halı Yıkama Fabrikası olarak iletişim numaramız 0312 419 76 77 numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Shaggy halı ismini İngilizce kelimeden almış Türkçe anlamı taranmamış demektir. Uzun ve seyrek hav dokusuna sahip bir halı çeşidi olarak üretilmiştir.
Shaggy halı bildiğimiz diğer normal halı ismini taşır fakat kullanım şekli bakımından diğer halılara göre biraz daha hassas kullanımı ve temizliği daha zor bir özelliğe sahip olmakla beraber deforme olma süresi de diğer halı cinsine göre daha az ömürlüdür sebebi ise tecrübelerimize göre çok uzun havlı ve aynı zamanda seyrek doku yapısına sahip olmasından kaynaklanıyor.
Normal halıda hav yüksekliği sıkı ve kısa olmasından dolayı kullanım esnasında baskılara daha fazla direnç gösterir normal makina halısı sıklığından dolayı dikey durarak kiri ve lekeyi çok fazla göstermemektedir.
Shaggy halı ise uzun ve seyrek hav yapısından dolayı baskı ve ezilmelere karşı direnç gösteremediğinden kirlenme ve lekelere karşı hassastır. Shaggy halının kullanım esnasında uzun hav yapısından kaynaklı ipliklerin uç kısmının bükümlerinin açılması gözle görülür renk değişikliğine uğrar ve halının uç kısımlarının kirliymiş gibi görünmesine sebebiyet verir.
Son zamanlarda üretimi yapılan vakumlu halı yıkama makinaları shaggy halılardaki müşteri şikayetlerini asgariye indirmeyi başarmıştır.
Firmamızda seyga marka vakumlu tam otomatik ve 10 adet fırçalı halı yıkama makinesi kullanılmaktadır.

Shaggy Halı Yıkama Aşamaları:

Ücretsiz Servis, Etiketleme, Ayrıştırma, Toz Alma, Halı Yıkama, Halı Sıkma, Halı Kurutma, Halı Tarama, Halı Paketleme,
Detaylı bir şekilde shaggy halı yıkama aşamalarımız hakkında bilgi sahibi olmak için halı yıkama aşamaları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Shaggy halı modelleri:

İpek shaggy
makarna shaggy
step shaggy
sentetik shaggy
örme shaggy
örme shaggy
dokuma shaggy

Makina halısı yıkama hizmetimiz için öncelikle makina halısı özellikleri ve nasıl yıkanması gerektiği hakkında kısaca bilgi sahibi olalım.
Günümüzdeki halılarda ne tür iplikler kullanılıyor buna bakmakta ve incelemekte fayda vardır. Günümüz halılarında kullanılan maddeler ana başlıklarıyla şunlardır: polyester, naylon, akrilik, viskon, floş, yün gibi maddelerdir.
Biz Ankara Sancak Halı Yıkama Fabrikası olarak öncelikle bunları bilmemiz ve yıkama tekniklerini ona göre uygulamamız gerekmektedir. Bunları bilmeden yıkama yapıldığı takdirde birçok sorunlarla karşılaşılması ve yıkanılan halıların bozulması kaçınılmaz olur.
Günümüzde üretilen ve evlerde kullanılan halıların çoğunluğu makinalarda üretilmektedir. Biz halı yıkamacılar olarak halıları makina halısı, nepal halı, shaggy halı, makina halısı, yün halı veya el dokuma halı olarak sınıflandırmadaki amacımız halıların hangi şekilde üretildiği değil halının dokuma tekniği ve dokunurken içine kullanılan iplik özelliklerini sınıflandırmak amacı taşımaktadır sebebi ise her halı yine dokuma ve içindeki iplik özelliklerine göre farklı ilaçlarla farklı yıkama teknikleriyle yıkanmaktadır.
Makina halısı dediğimiz halılar akrilik, naylon, polyester gibi maddelerden oluşan halılardır. Yerli Nepal halı dediğimiz halı da ise akrilik, viskon, filoş ve yün gibi maddelerin karışımları kullanılarak yapılan halılardır.
Yukarda belirtiğimiz halılarda kullanılan malzeme aynı olmamasından dolayı yıkanırken aynı yıkama tekniği ile yıkanamaz şayet aynı malzeme ve teknikle yıkandığında halıya zarar verme riski taşır ve aynı zamanda halının kullanım ömrünü azaltır.

Halı yıkama hizmeti almadan önce hizmet alacağınız firmayı araştırınız.
Halı yıkama aşamaları hakkında bilgi alınız.
Hizmet alacağınız firmayı yerinde ziyaret ediniz.
Firmanın tanıtım videosunu izleyerek firmanın internet sitesinde veya broşürlerde yansıttığı hizmet kalitesini bu işi ne derece profesyonel olarak sunduğunu anlayabilirsiniz.
Halılar imal edilirken kullanılan maddeler polyester, naylon, akrilik, pamuk, viskon, floş, yün gibi benzeri maddelerden yapılmaktadır. Bu maddelerin birçoğunun boyanırken boyama kimyasalları ve boyanırken ısı dereceleri bir birinden tamamen farklıdır ve aynı zamanda kullanım aşamalarında sürtünme ezilme ve yıkama esnasındaki deforme olmaları da birbirinden tamamen farklıdır, bu kadar farklılıkla da kalmıyor ayrıca kullanılan maddelerin bile ham haliyle birçok kalite farklılıkları vardır ve yine bu maddeler boyanırken birçok boyama kalite farklılıkları mevcuttur.

Ankara’da yerinde koltuk yıkama hizmetimiz ile sizlere profesyonel hizmet sunan güler yüzlü ve alanında deneyimli personellerimiz, koltuklarınızdaki kiri ve lekeyi hiçbir zarar vermeden çıkartıyor ve sizlere ilk günkü temizlikte kullanmanıza devam etmenizi sağlıyor. 

Koltuk Yıkama Ankara
Koltuk Yıkama Ankara Bahçelievler
Koltuk Yıkama Ankara Çankaya
Koltuk Yıkama Ankara Çayyolu
Koltuk Yıkama Ankara Dikmen
Koltuk Yıkama Fiyatları Çankaya
Buharlı koltuk yıkama Ankara
Mamak Halı Yıkama
Tuzluçayır Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Dikimevi Halı ve Koltuk Yıkama
Ankara Mamak Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Abidinpaşa
Ankara Akdere Halı Yıkama
Ankara Mamak Akdere Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Kayaş
Halı Yıkama Ankara Mamak
Ankara Mamak Halı Yıkama
Cebeci Halı Yıkama 0312-4197677
Halı Yıkama Akdere 0312-4197677
Karapürçek Halı Yıkama
Hüseyin Gazi Halı Yıkama
Akdere halı yıkama fabrikası
Yenimahalle Koltuk Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Eryamanda Halı Yıkama Fabrikası ve Firmaları
Koltuk Yıkama Ankara Batıkent
Koltuk Yıkama Ankara Demetevler
Koltuk Yıkama Keçiören
Etlik Koltuk Yıkama
Pursaklar Koltuk Yıkama
gunesevler-hali-yikama-fabrikasi
Hasköy Halı Yıkama
DİĞER BAŞLIKLAR
HALI YIKAMA KEÇİOREN
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Demetevlerde Halı Yıkayan Firma
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara