AnasayfaHalı Yıkama Fiyatları AnkaraHizmetlerimizKoltuk Yıkamaİletişim
Halı Yıkama Ankara
Abidinpaşa Halı ve Koltuk Yıkama 0312-4197677
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Abidinpaşa Halı yıkama fabrikası
Halı Yıkama Demetevler Ankara
Yerinde Halı Yıkama Ankara
halı yıkama balgat
Dikmen Halı Yıkama
Halı Yıkama Dikmen
Etlik Halı Yıkama
Keçiören Halı Yıkama
Akdere Halı Yıkama
Esat Halı Yıkama
anıttepe halı yıkama
En iyi halı yıkama fabrikası Ankara
beytepe halı yıkama
halı yıkama çankaya
SEYRANBAĞLARI HALI YIKAMA
Çankaya Halı Yıkama
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Çayyolu-Ümitköy Halı Yıkama Firmaları-Fiyatları Ankara
Ümitköy Halı Yıkama Fabrikası Çayyolu Ankara
Yaşamkent Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetleri Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Öveçler
Halı Yıkama Ankara Balgat
Halı Yıkama Bahçelievler Ankara
Halı Yıkama Gaziosmanpaşa Ankara
Halı Yıkama Çankaya Yıldız
Halı Yıkama Ankara Kırkkonaklar
Halı Yıkama Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Ayrancı
Halı Yıkama Ankara Küçükesat
Halı Yıkama Ankara Bilkent
Ankara Kavaklıdere Halı Yıkama
Ankara Sokullu Halı Yıkama
Halı Yıkama 100. yıl Ankara
Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama
Ankara Tandoğan Halı Yıkama
Halı Yıkama Firmaları Ankara Çankaya
Dikmen Halı ve Koltuk Yıkama
Cebeci Hali Yikama
Beştepe Halı Yıkama Fabrikası
Ankara Gazimahallesi Halı Yıkama Fabrikası
Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ufuktepe Halı Yıkama Fabrikası 0312 419 76 77
Keçiören Bağlum Halı Yıkama
UFUKTEPE HALI YIKAMA FABRİKASI
Halı Yıkama Ankara Etlik
Keçiören Aktepe Halı Yıkama
Ankara Siteler Halı Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama
Ankara Esertepe Halı Yıkama
Keçiören Atapark Halı Yıkama
Ankara Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ankara Keçiören Halı Yıkama Fiyatları
Hasköy Halı Yıkama Fabrikası Ankara
Halı Yıkama Etlik
Halı Yıkama Keçiören 0312-4197677
SANATORYUM HALI YIKAMA FABRİKASI
Keçiören Halı Yıkama Fabrikası
İncirli Halı Yıkama Fabrikası
Subayevleri Halı Yıkama Ankara
Etlik Ayvalı Halı Yıkama
Dutluk Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Fırsat-Forum ve İndirim Haberleri
Halı Yıkama Batıkent Ankara
Halı Yıkama Ostim Ankara
Ankara Yenimahalle Halı Yıkama Firmaları
Halı Yıkama Ankara Şentepe
Yenimahalle Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama Tesisleri
ivedik halı yıkama fabrikası
BATIKENT HALI YIKAMA FABRİKASI

Tüm Ankara Geneli halı yıkama fabrikası ve halı yıkama yerleri arasında her zaman en uygun fiyatları sunmaktayız. Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.Satın alacağınız el dokuması halının kalitesini nasıl anlayabilirsiniz? Çoğu insan halının kalınlığının işçilik ve kumaş kalitesini belirleyen bir unsur olduğu yanılgısına düşüyor, oysa kumaş kalınlığının kalite açısından önemi yok. El dokuması halının iplik kalitesini yün lifinin uzunluğu, parlaklığı ve elastikliği belirler. Ayrıca düğüm sıklığı da işçilik kalitesini belli eden temel unsurdur. Düğüm sayısı çok olan, yani sıkı dokunmuş bir halı iyi bir dokuma ustası tarafından titizlikle ve emekle dokunmuş demektir. Düğüm sayısı sıklaştıkça halının arka yüzeyinde de deseni daha çok belirginleşir.

Makine halısı alacaksanız iplik açısından pek çok farklı seçenekle karşı karşıya kalacaksınız. Bu seçeneklerden en yaygın üç tanesi yün, akrilik ve polyesterdir. Sentetik bir iplik olan polyester halıların ekonomik bir seçenek olduğu doğru, renk açısından oldukça çeşitli ve canlı bir renk skalasına sahip olduğunu da söyleyebiliriz.El dokuma halılarının yıkanması zor ve aynı zamanda titizlik gerektiren emek isteyen bir iştir. Peki neden? Sonuçta oda bir halı diye düşünüyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz. Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası olarak profesyonel ekibimizle Siz değerli Ankara halkına Garantili temizlik hizmetleri vermekteyiz. Yün halılarınız fabrikamıza geldiğinde dokumasında kullanılan yün ve ipinin çeşidine göre ayrılır. Daha sonra büyük sanayi tipi toz dolabımızda toz dolabına girer. Toz dolabına girmesinin nedeni el dokuma halılarınızın içinde barındırdığı mikrop ve tozlardır. Bunlardan arındırılması için yıkama işleminden önce toz dolabına girmesi gerekmektedir. Toz dolabına girmeden yapılan yıkama işlemi Hijyenik bir temizlik olmadığı gibi memnun kalacağınız bir yıkama işlemi de değildir. El dokuma halılarınız ustalarımız gözetiminde toz dolabına girdikten sonra yıkama işlemine geçilir.
El dokuma halılarınızın arka yüzleri temizlendikten sonra ön yüzleri çevrilir. Daha sonra el dokuma halılarınızın, tamamen doğal bitki özlü ve boya korumalı ilaçları hazırlanır. El dokuma halılarınızın boyaları birbirlerine karıştırılmaması için hazırlanan boya korumalı ilaçlar çok büyük önem taşır. El dokuma halılarınıza birinci ilaç verilir kirleri yumuşatılır daha sonra ikinci ilaç verilerek tamamen mikroplardan arındırılır. El dokuma halılarınızın yıkama ve kurutma işlemi bittikten sonra tekrar toz dolabına girmesi gerekmektedir. Yıkama işlemi bitti neden toz dolabına bir daha atıyorsunuz diyorsanız?
El dokuma halılarınız kuruduktan sonra ikinci kez toz dolabına atılmasının nedeni halılarınızın yüzeyinin kabartılmasıdır. İkinci kez toz dolabına atılan el dokuma halılarınızın tüyleri kabartılarak yıkama işlemimiz son bulmaktadır. Benim halım değerli halılarım yıpranmasın, renkleri birbirine karışmasın, tertemiz olsun, memnun kalayım diyorsanız, profesyonel temizlik hizmetini Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikasına yaptırın, memnun kalın. Halı yıkama işinin inceliklerini söylemek bizden seçim yapmak sizden. Tabi ki bu söylediklerimiz parası bol harcamaya yer arayıp ta bulamayan müşteriler için geçerli değildir. Halılarınız ve paralarınız kıymetliyse Kaliteyi Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası ile ucuza yaşayın.

Gününüzün yarısının geçtiği koltuk takımlarınız en değerli en hassas eşyalarınızdan birisidir. Evlerinize gelen en değerli misafirlerinizi koltuklarınızda ağırlarsınız. Üzerlerinde yersiniz, içersiniz, yatarsınız. Durum böyle olunca da koltuklarınız mikroplar için vazgeçilmez bir barınak haline gelmiş olur. Koltuklarınızın temizlenmesi ve mikroplardan arındırılması pek de kolay değildir. Koltuklarıma çay döküldü koltuklarım lekelendi koltuklarım çok kirlendi diye üzülmenize gerek yok Ankara’ da Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası olarak Profesyonel işinde uzman ve yılların vermiş olduğu deneyimimizle siz değerli müşterilerimizi koltuk yıkama derdinden kurtarıyoruz. Kullandığımız tamamen doğal bitki özlü şampuanlarla koltuklarınızın yüzeylerine zarar verilmeden hijyenik ve anti bakteriyel bir şekilde yıkanmaktadır.
Genelde evlerimizde makine halısı kullanırız. Halılarınızın hijyenik olarak yapılması gereken temizliği aile ve bebeklerinizin sağlığı için büyük önem taşımaktadır. Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası olarak makine halılarınızı garantili bir şekilde halılarınızın doğallığına zarar vermeden yıpratmadan yıkıyoruz. Vermiş olduğumuz tüm temizlik hizmetlerimiz, garantilidir. Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası olarak hızlı servisimizle, erişim kolaylığımızla, garantili temizlik hizmetlerimizle, uzun yıllardır siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Denemeden karar vermeyin Seçin bizi memnun edelim sizi.
Ankara‘nın her bölgesine ücretsiz servisimiz vardır. Size bir telefon kadar yakınız. Bir telefonla bize ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Tüm halı ve kilim çeşitleriniz bir telefonla adresinizden alınır. Fabrikamızda hijyenik bir ortamda günümüzün son sistem makineleri ve işinde uzman profesyonel ekibimizle özenle garantili olarak yıkanır. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir.

Kıymetli ve el dokuma halıları son derece hassas halılardır. El dokuma halı yıkaması gerçekten çok tecrübe isteyen hassas bir iştir. Firmamıza gelen el dokuma halılar özelliklerine göre ayrılır, toz alma işleminden sonra halının yıkama işlemine geçilir el dokuma halılar için özel alman malı hassas halı yıkama fırçası kullanılarak ve özel şampuanla halının renklerini karıştırmadan ön ve arka yüzeyi fırçalanır ve son bir işlem ön yüzü tekrar fırçalanır. El dokuma halının hassasiyetine göre işlem süresi değişir. El dokuma halılar kesinlikle otomatik makine ile yıkanmaz. Elde hassas yıkama yapılır.Makina halıları öncelikle toz alma işleminden geçirilir. Tozu alınan halılarda lekeli bölge var ise uygun kimyasallarla müdahale edilir. Daha sonra bol su ile ıslatılan halılara antibakteriyel halı şampuanı uygulanır. Şampuanlı halı sert fırça takılmış makinelerle titizlikle yıkanır. Devamında bol su ile durulanan halı sıkma makinesine alınır. Halılar sıkma makinesinden %90 kuru çıkar. Tam kuruması için kapalı alanda 48 saat asılan halı son kontrolü yapılarak paketlenir ve teslimata gönderilir.
Antik Halı Yıkama Fabrikası sadece Ankara ilinde faaliyet göstermektedir.

Tüketici olarak koltuk takımlarınızı, köşe takımlarınızı, oturma gruplarınızı veya çek - yatlarınızı yıkatırken veya firmaları araştırırken koltuk yıkayan firmanın koltuklarınızı kaç aşamadan geçirilerek yıkandığını, sünger dahil olmak üzere tamamen ıslatıldığını, koltuk yıkama fırçasız koltuk yıkama fiyatları kullanıldığını, çekme öncesi durulama yapılıp yapılmadığını muhakkak sorunuz. Çünkü bir adet koltuk takımı yıkama süresi minimum iki saattir, bir adet köşe takımı yıkama süresi minimum bir buçuk saattir, bir adet oturma gurubu yıkama süresinde minimum iki saattir bu süre koltuklardaki kirlilik veya minderli koltuk takımı olma durumuna göre değişmektedir.
Ankara’ da bir adet koltuk takımını bir saatte yıkaya bildiğini ve uygun fiyatlarla yıkadığını iddia eden firmalar vardır. Şimdi karar sizin! Yukarıdaki aşamaların hepsini uygulayan firma, bir saat içerisine bir adet koltuk takımının yıkanmasını sığdırması mümkün olabilir mi?
O halde firmamızın vizyonu olan kazanma stratejisinin müşteri memnuniyeti ve başarının sırrı kaliteden ödün vermemektir ilkesi ile kalite ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ve kaliteli hizmetin bir bedeli olduğu bilinci ile firmamızda koltuklarınız profesyonel kadromuz ile son sistem makineler koltuk yıkama ekipmanlarımız ve kaliteli koltuk yıkama şampuanlarımız ile koltuklarınızın nasıl pırıl pırıl olduğuna ve lekelerin çıktığına gözlerinizle tanık olun.


Koltuk Yıkama Ankara
Koltuk Yıkama Ankara Bahçelievler
Koltuk Yıkama Ankara Çankaya
Koltuk Yıkama Ankara Çayyolu
Koltuk Yıkama Ankara Dikmen
Koltuk Yıkama Fiyatları Çankaya
Buharlı koltuk yıkama Ankara
Mamak Halı Yıkama
Tuzluçayır Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Dikimevi Halı ve Koltuk Yıkama
Ankara Mamak Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Abidinpaşa
Ankara Akdere Halı Yıkama
Ankara Mamak Akdere Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Kayaş
Halı Yıkama Ankara Mamak
Ankara Mamak Halı Yıkama
Cebeci Halı Yıkama 0312-4197677
Halı Yıkama Akdere 0312-4197677
Karapürçek Halı Yıkama
Hüseyin Gazi Halı Yıkama
Akdere halı yıkama fabrikası
Yenimahalle Koltuk Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Eryamanda Halı Yıkama Fabrikası ve Firmaları
Koltuk Yıkama Ankara Batıkent
Koltuk Yıkama Ankara Demetevler
Koltuk Yıkama Keçiören
Etlik Koltuk Yıkama
Pursaklar Koltuk Yıkama
gunesevler-hali-yikama-fabrikasi
Hasköy Halı Yıkama
DİĞER BAŞLIKLAR
HALI YIKAMA KEÇİOREN
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Demetevlerde Halı Yıkayan Firma
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara