AnasayfaHalı Yıkama Fiyatları AnkaraHizmetlerimizKoltuk Yıkamaİletişim
Halı Yıkama Ankara
Abidinpaşa Halı ve Koltuk Yıkama 0312-4197677
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Abidinpaşa Halı yıkama fabrikası
Halı Yıkama Demetevler Ankara
Yerinde Halı Yıkama Ankara
halı yıkama balgat
Dikmen Halı Yıkama
Halı Yıkama Dikmen
Etlik Halı Yıkama
Keçiören Halı Yıkama
Akdere Halı Yıkama
Esat Halı Yıkama
anıttepe halı yıkama
En iyi halı yıkama fabrikası Ankara
beytepe halı yıkama
halı yıkama çankaya
SEYRANBAĞLARI HALI YIKAMA
Çankaya Halı Yıkama
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Çayyolu-Ümitköy Halı Yıkama Firmaları-Fiyatları Ankara
Ümitköy Halı Yıkama Fabrikası Çayyolu Ankara
Yaşamkent Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetleri Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Öveçler
Halı Yıkama Ankara Balgat
Halı Yıkama Bahçelievler Ankara
Halı Yıkama Gaziosmanpaşa Ankara
Halı Yıkama Çankaya Yıldız
Halı Yıkama Ankara Kırkkonaklar
Halı Yıkama Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Ayrancı
Halı Yıkama Ankara Küçükesat
Halı Yıkama Ankara Bilkent
Ankara Kavaklıdere Halı Yıkama
Ankara Sokullu Halı Yıkama
Halı Yıkama 100. yıl Ankara
Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama
Ankara Tandoğan Halı Yıkama
Halı Yıkama Firmaları Ankara Çankaya
Dikmen Halı ve Koltuk Yıkama
Cebeci Hali Yikama
Beştepe Halı Yıkama Fabrikası
Ankara Gazimahallesi Halı Yıkama Fabrikası
Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ufuktepe Halı Yıkama Fabrikası 0312 419 76 77
Keçiören Bağlum Halı Yıkama
UFUKTEPE HALI YIKAMA FABRİKASI
Halı Yıkama Ankara Etlik
Keçiören Aktepe Halı Yıkama
Ankara Siteler Halı Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama
Ankara Esertepe Halı Yıkama
Keçiören Atapark Halı Yıkama
Ankara Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ankara Keçiören Halı Yıkama Fiyatları
Hasköy Halı Yıkama Fabrikası Ankara
Halı Yıkama Etlik
Halı Yıkama Keçiören 0312-4197677
SANATORYUM HALI YIKAMA FABRİKASI
Keçiören Halı Yıkama Fabrikası
İncirli Halı Yıkama Fabrikası
Subayevleri Halı Yıkama Ankara
Etlik Ayvalı Halı Yıkama
Dutluk Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Fırsat-Forum ve İndirim Haberleri
Halı Yıkama Batıkent Ankara
Halı Yıkama Ostim Ankara
Ankara Yenimahalle Halı Yıkama Firmaları
Halı Yıkama Ankara Şentepe
Yenimahalle Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama Tesisleri
ivedik halı yıkama fabrikası
BATIKENT HALI YIKAMA FABRİKASIKeçiören Dutluk halı yıkama fabrikası
olarak faaliyetlerini yürütmekten gurur duyan şirketi haftanın tüm günleri Dutluk halı yıkama fabrikası ismi ile siz değerli Ankara’lıların hizmetindedir.
Dutluk halı yıkama fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için şirketimizi irtibat telefon numaralarından bağlantı kurabilirsiniz.
DUTLUK HALI YIKAMA FABRİKASI
olarak biz, değerli müşterilerimizin yaşadıkları sıcak, mutlu yuvalarında sağlıklı ve sıhhatli olarak yaşamlarını sürdürebilmeleri için, gerekli olan yaşadıkları ortamların temiz ve hijyenik olabilmesi adına sizin en yakın yardımcınız olmak için her zaman sizlerin en yakınında bulunmaktan gurur duyuyoruz.
Doğru ekipmanlar doğru elemanlar ve doğru hijyenik yıkama ile sağlığınıza zarar vermeden size hizmet vermek biz DUTLUK HALI YIKAMA FABRİKASI için çok önemlidir.

7 gün 24 saat 4 mevsim yaz kış konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla size en yakın yine DUTLUK HALI YIKAMA FABRİKASI olup bundan dolayı size yakın olmanın gururunu taşıyoruz.
Ankara’ nın her bölgesinde adresiniz neresi olursa olsun size bir telefon kadar yakınız. Sizin yapmanız gereken sadece telefonu elinize alıp bizi aramak.

Ücretsiz servislerimizle güler yüzlü personelimizle halılarınızı kapınızdan alıp hijyenik ve tertemiz yıkanıp parfüm ve poşetlendikten sonra size tekrar teslim ediyoruz.


DUTLUK HALI YIKAMA FABRİKASI olarak bizi arayın farkı yaşayın.
Aklınızda hiçbir soru işareti olmadan güvenle halınızı bize teslim edin ve gerisini siz hiç merak etmeyin.
Halılarınızı temizlerken biz sadece bir iş olarak bakmıyoruz. Kendi evimizin halılarıymış gibi özen göstererek sizleri memnun etmek öncelikli görevimiz. İşimizi tamamladığımızda sizin halılarınızın çok güzel olduğunu söyleyerek bize mutluluğunuzu iletmeniz yada çevrenizde ki eşinize dostunuza bizi tavsiye etmeniz bizim de mutluluğumuzdur. Şu şekilde düşünebilirsiniz parasını aldıktan sonra benimle işi kalmayacak ya da bizler halısını verdikten sonra sizinle işimizin kalmayacağını düşünebilirsiniz ancak yanlış. Biz size halılarınızı teslim ettikten sonra bir daha ki sefere çalışmak için ya da sizin çevrenizden birisinin bizi aramasını dört gözle bekleyeceğiz. Siz de halılarınızı temizletmek için ucuz firmayı tercih etmek yerine belirli kriterleri yerine getiren kaliteli firmayı seçmeye özen gösterin. Sizin bu konuda ki hassasiyetiniz halı yıkamacıların kalitesini artırmaya yöneltecek ve bu konudaki istismarların azalmasına faydası olacaktır. Lütfen sizler dikkatli olun ve işini düzgün yapmaya çalışan kişilere destek olun.

Ucuza halı yıkamak yıkatmak temizletmek mümkün mü? Evet mümkün ama nasıl sizin de tahmin edeceğiniz gibi kullanılan malzemeden makinadan feragat etmeden bu mümkün değil. Peki neden her firmanın farklı fiyatları var bunun sebebi giderlerdir bu işi yapan kişiler sadece bir araba alarak taşeron olarak fabrika sahiplerini zor durumda bırakmaktadır. Fabrikaların eleman giderleri, malzeme giderleri, vergi giderleri, elektrik, su giderleri vb. daha bir sürü giderleri vardır. Ancak kişilerin hiç bir gideri yoktur sadece kullandıkları arabaların mazotları vergi kaydı yoktur kirası yoktur. Ahırdan bozma yerlerde halılarınızı rezil ederler. Size yapabileceğimiz en kıymetli öğüt çalıştığınız firmaları firmaların diyorum şahıslardan uzak durun kullanmış oldukları ekipmanla fiyatlarının eş değer olduğunu unutmayın.

Halı yıkama ve temizliği sıradan basit makinalarla yapılacak kolay bir iş değildir.
Halılarınızı yıkatma arzusuyla bizi aradığınızda halılarınızı alacağımız saat günü size söyleyerek randevu veririz. Bu sayede sizi evinizde ofisinizde esir olmaktan kurtarırız. Daha sonra size taahhüt ettiğimiz zamanda gelerek halılarınızı kapınızda sayarak cinsine göre ayırarak makbuza yazarız ve makbuz karşılığı halılarınızı alırız. Aldığımız halıları fabrikaya da fişleriz bir karışıklılığa mahal vermeden halıları cinsine göre ayırırız halılar yıkama işleminden önce çırpma makinasından geçer sonra yıkama işleminde 11 fırçalı tam otomatik bant sistemli makinalarda yere değmeden era111 halı şampuanıyla antibakteriyel olarak temizlenirler yıkanan halı sıkma makinasında %95 oranında kurutulur. Santrifüj makinasından sonra halılar havalandırma odalarında askılara asılır. Bu sayede kalan %5’ lik kısım kurutulur bu işlemlerin ardından halılar masada son kez kontrol edilir çıkmayan leke mevcut ise halınız tekrar yıkanır aynı işlemlerden tekrar geçer aynı leke yine çıkmamış ise masada lokal olarak müdahale ederiz. Halılara parfüm sıkarak son kontrolünü yaparız paketleyip teslime hazır hale getiririz. Son olarak size telefon ederiz ve müsait iseniz halılarınızı teslim ederiz değilseniz size uygun bir zamanda teslim işlemi gerçekleşir.

Daha önceki yıllarda halı yıkama firmalarının yaygın olmadığı dönemlerde evdeki halıların yıkanması birkaç ev hanımının bir araya gelerek apartman bahçelerinde yapılmaktaydı veya balkonlarda, banyolarda yapılmaktaydı. Bu da halıları temizlemenin diğer bir şekliydi. Hanımlar koca bir günü halı yıkamaya ayırırlar ellerinde fırçalar kovalar akşama kadar halı yıkamaya uğraşırlardı. Güzel güzel ovalarlar saatlerce üzerinden su akıtırlar, bol bol deterjan dökerler günün sonunda görevlerini yerine getirmenin huzuru ile halılarını duvarların üzerine asarlardı. Buraya kadar iyi hoş ama daha sonra o halı günlerce suyunun süzülmesini bekler günlerce üzerine toz çöker ve üzerindeki su süzülürken saçak kısımlarında sapsarı bir iz kalırdı. Hanımlar günlerce bel ve sırt ağrısı çeker.

Halı yıkama işinin en büyük reklamıdır, tavsiye ve memnuniyet işinizi doğru yapmanın mükâfatıdır. Eğer ki işinizi temiz ve doğru yapmış iseniz bir müşteri sizde iki, üç, dört olacaktır. Bunun bilincinde olmak gerekir. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda bir müşterinin halı yıkama firmasından istediği şey halım temiz ve hijyenik bir şekilde zamanında teslim edilsin. Bu iyi firma olmanın aslında olmazsa olmazı bunu başararak siz müşterilerimizi ve çevrenizi kazanmak istiyoruz. DUTLUK HALI YIKAMA FABRİKASI olarak yaptığımız işlerin arkasındayız ve uzman personelimiz ve ekipmanlarımıza güveniyoruz. Bizi tavsiye ederek memnuniyetinizi çevrenize ve dostlarınıza iletmeniz bizim için en büyük reklamdır.


Evcil hayvan bulunan evlerde temizlik normal evlere göre daha zordur ancak o tatlı güzel sadık canlılar için bu zorluğu çekmek bence normaldir ve buna değer. Halı ve evcil hayvan çok zordur aslında evde evcil hayvan bakımı oldukça sıkıntılı hem onlar için, hem sizin için doğal ortamlarında daha mutlu olduklarını düşünmekteyiz.

Halı bakımında neler yapılabilir peki normal bir evde haftada 3 - 4 kez elektrik süpürgesi kullanmak yeterliyken evcil hayvan bulunan bir evde en az haftada 6 - 7 yani haftanın her günü temizlik yapılması gerekir çünkü evcil hayvanların kılları her yerde uçuşmaya başlar aksi bir durumda. Halılarınızı süpürmenin dışında halınızda evcil hayvanınızın pati izleri gibi bir sürü leke oluşacaktır en az 3 ayda bir halı yıkama gerçekleşmesi gerekir.

Koltuk yıkama için öncelikle randevu almanız gerekmektedir. Sizin uygun ve bizim randevu boşluğumuza göre randevu vererek DUTLUK HALI YIKAMA FABRİKASI ekibimizi adresinize göndererek koltuk yıkama işlemimizi gerçekleştirmekteyiz. Koltuk yıkama işleminde koltuk yıkama ekibimiz size verilen gün ve zaman diliminde adresinizde olarak koltuklarınızın dezenfekte işlemine başlanır. Koltuk yıkama işleminde öncelikle hazırlanan koltuk şampuanlı su ile koltuktaki kir ve lekelerin yumuşaması için kuru yüzey kalmayacak şekilde ıslatılır. Koltuk yıkama sistemimizde emme püskürtme koltuk yıkama makinesi ile koltuk yıkama işlemi yapılır.
nter">DUTLUK HALI YIKAMA FABRİKASI (m2 fiyatı 3tl.) 

Keçiören Dutluk halı yıkama fabrikası olarak faaliyetlerini yürütmekten gurur duyan şirketi haftanın tüm günleri Dutluk halı yıkama fabrikası ismi ile siz değerli Ankara’lıların hizmetindedir.
Dutluk halı yıkama fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için şirketimizi irtibat telefon numaralarından bağlantı kurabilirsiniz.
 
dutluk halı yıkama keçiören ankara


HALI YIKAMA FABRİKASI DUTLUK KEÇİÖREN ANKARAKoltuk Yıkama Ankara
Koltuk Yıkama Ankara Bahçelievler
Koltuk Yıkama Ankara Çankaya
Koltuk Yıkama Ankara Çayyolu
Koltuk Yıkama Ankara Dikmen
Koltuk Yıkama Fiyatları Çankaya
Buharlı koltuk yıkama Ankara
Mamak Halı Yıkama
Tuzluçayır Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Dikimevi Halı ve Koltuk Yıkama
Ankara Mamak Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Abidinpaşa
Ankara Akdere Halı Yıkama
Ankara Mamak Akdere Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Kayaş
Halı Yıkama Ankara Mamak
Ankara Mamak Halı Yıkama
Cebeci Halı Yıkama 0312-4197677
Halı Yıkama Akdere 0312-4197677
Karapürçek Halı Yıkama
Hüseyin Gazi Halı Yıkama
Akdere halı yıkama fabrikası
Yenimahalle Koltuk Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Eryamanda Halı Yıkama Fabrikası ve Firmaları
Koltuk Yıkama Ankara Batıkent
Koltuk Yıkama Ankara Demetevler
Koltuk Yıkama Keçiören
Etlik Koltuk Yıkama
Pursaklar Koltuk Yıkama
gunesevler-hali-yikama-fabrikasi
Hasköy Halı Yıkama
DİĞER BAŞLIKLAR
HALI YIKAMA KEÇİOREN
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Demetevlerde Halı Yıkayan Firma
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara