AnasayfaHalı Yıkama Fiyatları AnkaraHizmetlerimizKoltuk Yıkamaİletişim
Halı Yıkama Ankara
Abidinpaşa Halı ve Koltuk Yıkama 0312-4197677
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Abidinpaşa Halı yıkama fabrikası
Halı Yıkama Demetevler Ankara
Yerinde Halı Yıkama Ankara
halı yıkama balgat
Dikmen Halı Yıkama
Halı Yıkama Dikmen
Etlik Halı Yıkama
Keçiören Halı Yıkama
Akdere Halı Yıkama
Esat Halı Yıkama
anıttepe halı yıkama
En iyi halı yıkama fabrikası Ankara
beytepe halı yıkama
halı yıkama çankaya
SEYRANBAĞLARI HALI YIKAMA
Çankaya Halı Yıkama
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Çayyolu-Ümitköy Halı Yıkama Firmaları-Fiyatları Ankara
Ümitköy Halı Yıkama Fabrikası Çayyolu Ankara
Yaşamkent Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetleri Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Öveçler
Halı Yıkama Ankara Balgat
Halı Yıkama Bahçelievler Ankara
Halı Yıkama Gaziosmanpaşa Ankara
Halı Yıkama Çankaya Yıldız
Halı Yıkama Ankara Kırkkonaklar
Halı Yıkama Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Ayrancı
Halı Yıkama Ankara Küçükesat
Halı Yıkama Ankara Bilkent
Ankara Kavaklıdere Halı Yıkama
Ankara Sokullu Halı Yıkama
Halı Yıkama 100. yıl Ankara
Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama
Ankara Tandoğan Halı Yıkama
Halı Yıkama Firmaları Ankara Çankaya
Dikmen Halı ve Koltuk Yıkama
Cebeci Hali Yikama
Beştepe Halı Yıkama Fabrikası
Ankara Gazimahallesi Halı Yıkama Fabrikası
Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ufuktepe Halı Yıkama Fabrikası 0312 419 76 77
Keçiören Bağlum Halı Yıkama
UFUKTEPE HALI YIKAMA FABRİKASI
Halı Yıkama Ankara Etlik
Keçiören Aktepe Halı Yıkama
Ankara Siteler Halı Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama
Ankara Esertepe Halı Yıkama
Keçiören Atapark Halı Yıkama
Ankara Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ankara Keçiören Halı Yıkama Fiyatları
Hasköy Halı Yıkama Fabrikası Ankara
Halı Yıkama Etlik
Halı Yıkama Keçiören 0312-4197677
SANATORYUM HALI YIKAMA FABRİKASI
Keçiören Halı Yıkama Fabrikası
İncirli Halı Yıkama Fabrikası
Subayevleri Halı Yıkama Ankara
Etlik Ayvalı Halı Yıkama
Dutluk Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Fırsat-Forum ve İndirim Haberleri
Halı Yıkama Batıkent Ankara
Halı Yıkama Ostim Ankara
Ankara Yenimahalle Halı Yıkama Firmaları
Halı Yıkama Ankara Şentepe
Yenimahalle Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama Tesisleri
ivedik halı yıkama fabrikası
BATIKENT HALI YIKAMA FABRİKASI

ETLİK KOLTUK YIKAMAEtlik koltuk yıkama firmamızın Ankara' nın başta Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semtlere geniş bir servis ağı vardır. Ankara koltuk yıkama şubelerimiz 7 / 24 kesintisiz hizmet vermektedir. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu bu kusursuz hizmetten biraz bahsetmek gerekirse; Uzman personellerimizle haftanın 7 günü yılın 365 günü bayram, seyran gözetmeksizin çalışıyoruz. Amacımız müşterilerimizin her istediği zaman dilediği gibi koltuklarını temizletebilmeleridir.

Peki bu koltuk yıkama hizmeti nasıl yapılır? Anlatalım, öncelikler evinize misafir olduğumuzda önce koltuğunuzun üzerindeki tozları alırız. Tozlarından arındırdığımız koltuğunuzun cinsini tespit eder, yıkanması gereken şekli belirleriz. Yıkama şekilleri; sulu, susuz, silme vb. uzayıp gitmektedir. Koltuğun yıkama şekli belirlendikten sonra hangi yıkama şampuanı ile yıkanması gerektiği belirlenir. Bu aşamadan sonra yıkama başlar. Koltuk özel bir su ile ıslatılarak seçilen şampuan üzerine sepelenir. Bu şampuan koltuğun içine nüfuz eder. Derinlerdeki tüm kirlere baskı yaparak koltuk yüzeyine çıkarır. 5 dk. gibi bir sürede koltuk yüzeyinin kirle kaplı olduğunu görebilirsiniz. Makinenin vakum özelliği sayesinde önce kirler toplanır sonra temiz su ile durulama yapılır. Durulamadan sonra koltuğun üzerinde leke olup olmadığı kontrol edilir. Leke yok ise yıkama işlemi sonlandırılır. Leke var ise bu sefer leke çıkarıcılar ile çalışmalar yapılarak tekrar vakumlara ve durulama evreleri tekrar edilir.

Bu işlemlerin sonucunda koltuklarınızın ışıl ışıl parladığını göreceksiniz. Etlik koltuk yıkama şubelerimiz telefonlarınızı beklemektedir. Daha temiz koltuklar için buyurun bizi arayın.

Koltuk yıkama fiyatlarımız diğer koltuk yıkama firmalarına göre çok uygun olup verdiğimiz hizmet üst düzeydir.

ETLİK KOLTUK YIKAMA
ANKARA KEÇİÖREN’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs.


Kullandığımız halılar, evin tüm kiri ve tozunu tuttuğu için belli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Üzerinde fazlaca gezinilen halıları yaklaşık 6 ayda bir, daha az kullanılan halıları ise yılda bir temizlemek uygun olacaktır.

Halı nasıl temizlenir öğrenmek istiyorsanız yapacağınız ilk iş, halıyı satın aldığınız yer ile iletişime geçip ya da varsa garanti belgesinden bakıp yıkama talimatını öğrenmek olmalıdır. Eğer halıyı temizletmek için temizlikçi tutacaksanız ya da halı temizleme şirketlerinden hizmet alacaksanız, bu bilgileri paylaşmayı unutmayınız. Halı dokunurken kullanılan ip çeşidinden, seri üretim ya da el dokuması oluşuna kadar birçok etken, halı temizliğinde kullanılacak yöntemleri belirler. Halınızı temiz tutarken uzun ömürlü de olmasını istiyorsanız silme, yıkama, yıkamacıya yollama, silkeleme, süpürme gibi yöntemlerden hangilerini ne şekilde uygulamanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor.

Evde halı yıkamadan nasıl temizlenir, sanıyoruz herkes bilmek ister. Tabii ki halınızı bir halı yıkamacıyı arayarak evinizden aldırıp birkaç gün içinde temizlenmiş bir şekilde teslim alabilirsiniz. Yalnız burada kullanılan ağır kimyasallar, yıkama ve kurutma ortamlarının yeteri kadar temiz olmaması, halıların yeterince kurutulmadan teslim edilmesi ve maddi olarak külfet getirmesi gibi ihtimalleri düşünen ev hanımları, çeşitli halı silme yöntemleri ile halılarının temiz kalmasını sağlayabilir.

Evde halı yıkamak hem sürekli olarak yapılamayacağından hem de tamamen kuruması için gereken şartlar mevsimsel nedenlerden dolayı her an sağlanamayacağından, doğru yöntemlerle ve belli aralıklarla elde silmek de yeterli hijyeni sağlayacaktır. Halının üzerinden yalnızca bez ve deterjanla silmek, tozun altta sıkışmasına neden olacak ve gerçek bir temizlik sağlamayacaktır. Bu nedenle halı silmenin püf noktaları bilinmelidir.

Halının tozlardan arındırılması için elektrik süpürgesi ile güzelce süpürülür. Ancak halının yalnızca üstten süpürülmesi ile tüm tozdan kurtulmak mümkün değildir. Bu nedenle elektrikli süpürgenizin halının derinliklerine de ulaşabilen bir aparatı var ise standart süpürme işleminden sonra bir de bu aparatı kullanarak süpürmeniz daha sağlıklı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.


Özellikle el dokuması, yün ve doğal boyama yapılmış halılar için deterjan yerine el sabunu ya da arap sabunu kullanarak rengin akması, solması, halının yıpranması gibi durumları engellemiş olursunuz. Arap sabunu ile halı silme kültürümüzde eskilerden beri kullanılan, halı şampuanı şirketlerin milyon dolarlık reklam bütçelerine karşı ev hanımlarının kulaktan kulağa yayarak popülaritesini koruduğu bir yöntemdir. Her ne kadar marketler halı silmek için deterjan arayışında bolca seçenek sunsa da sizin de gözünüzün arap sabununa kaydığı mutlaka olmuştur. Ayçiçek yağı ve sabun bazından oluştuğu için zararlı kimyasal içermeyen bu ürünün, günümüzde maliyetlerin düşmesi ve rekabetin artması ile katkılı olanları çıkmıştır. Yanmış eski yağlar ve koku gidermek amacı ile ucuz esansların da eklenerek yapıldığı arap sabunları, maalesef kimyasal deterjanlardan farksızdır. Bu nedenle mutlaka yüzde yüz doğal arap sabunu tercih etmelisiniz.

Halı temizliği karbonat sayesinde de sağlıklı bir şekilde yapılabilir. Piyasada bolca bulunan ve organik olmayan temizlik ürünleri ile istenilen sonuçlar alınabilir. Ancak alerji gibi sağlık sorunlarına yol açabilmektedirler. Karbonat gibi hem ucuz hem de kolayca bulunan bir ürün ile halınızı kötü kokulardan arındırabilir, bakterileri yok edebilir, nemini alabilir, rengini uzun süre koruyabilir ve yağ lekelerinden kurtarabilirsiniz. Halı silmek için seçtiğiniz temizlik maddesi kadar kullandığınız fırça ve bez çeşidinin de sonuca etkisi olacaktır.

Halınızı silerken mümkün olduğunca kuru kalmasını sağlamanız gerekir. Bu nedenle temizleme işleminde, özellikle ıslaklığı fazla tutmayan mikrofiber bezler tercih edilebilir. Halı silme fırçası ise halıyı yıpratmamak adına oldukça yumuşak olanlardan seçilmelidir. Her şey tamamsa kirlerin yayılmaması adına, önce lekeleri çıkardıktan sonra tüm halıyı silmenizde fayda vardır. Aksi halde leke daha fazla yayılarak çıkması daha da güç bir hal alabilir. Halınızı dairesel hareketlerle silerek tüm alanlardaki toza kire kolayca ulaşabilir böylece silinmiş tertemiz bir halıya sahip olabilirsiniz.

Yün halının temiz kalması için elektrik süpürgesi ile sık sık süpürülmelidir. Zor olan lekeler için buharlı halı silme makinaları kullanılmalıdır. Halı çırpmak veya dövmek halı temizliği için uygun değildir.

Yün halı temizliği için yünlü tekstil ürünlerine özel olarak üretilen deterjanlar ya da halı şampuanları kullanılmalıdır. Bu deterjanlar yün liflerinin zarar görmesini ve halının renginin solmasını engelleyecektir. Alınan deterjan %100 halı temizliği için uygun olmalıdır. Çamaşır suyu, klor vb. kimyasal madde içeren deterjanlar kullanılmamalıdır.

Standart bir halı yıkama tekniği belirleyip bunu tüm halılar üzerinde uygulamanız asla ama asla söz konusu olamaz. Etlik Koltuk Yıkama olarak sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda, halınızın büyüklüğünü bir kenara bırakarak dokusuna ve cinsine uygun şampuanlar ve makineler kullanıyor ve halınıza asla zarar vermeden temizleyerek sizlere tekrar teslim ediyoruz.


Etlik Koltuk Yıkama, aynı zamanda sektörün parçası olan koltuk yıkama hizmetleri de vermektedir.

Etlik Koltuk Yıkama, halı yıkama hizmetlerinde olduğu gibi, kaliteyi, ilgiyi, önem verdiği hijyen ve memnuniyeti koltuk yıkama hizmetlerinde de sunmaktadır. Koltuk yıkama hizmetimiz evinizde ya da iş yerinizde yerinde verilen bir hizmettir.

Koltuk yıkama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için Lütfen 0312–4197677 müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Koltuk Yıkama Ankara
Koltuk Yıkama Ankara Bahçelievler
Koltuk Yıkama Ankara Çankaya
Koltuk Yıkama Ankara Çayyolu
Koltuk Yıkama Ankara Dikmen
Koltuk Yıkama Fiyatları Çankaya
Buharlı koltuk yıkama Ankara
Mamak Halı Yıkama
Tuzluçayır Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Dikimevi Halı ve Koltuk Yıkama
Ankara Mamak Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Abidinpaşa
Ankara Akdere Halı Yıkama
Ankara Mamak Akdere Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Kayaş
Halı Yıkama Ankara Mamak
Ankara Mamak Halı Yıkama
Cebeci Halı Yıkama 0312-4197677
Halı Yıkama Akdere 0312-4197677
Karapürçek Halı Yıkama
Hüseyin Gazi Halı Yıkama
Akdere halı yıkama fabrikası
Yenimahalle Koltuk Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Eryamanda Halı Yıkama Fabrikası ve Firmaları
Koltuk Yıkama Ankara Batıkent
Koltuk Yıkama Ankara Demetevler
Koltuk Yıkama Keçiören
Etlik Koltuk Yıkama
Pursaklar Koltuk Yıkama
gunesevler-hali-yikama-fabrikasi
Hasköy Halı Yıkama
DİĞER BAŞLIKLAR
HALI YIKAMA KEÇİOREN
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Demetevlerde Halı Yıkayan Firma
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara