AnasayfaHalı Yıkama Fiyatları AnkaraHizmetlerimizKoltuk Yıkamaİletişim
Halı Yıkama Ankara
Abidinpaşa Halı ve Koltuk Yıkama 0312-4197677
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Abidinpaşa Halı yıkama fabrikası
Halı Yıkama Demetevler Ankara
Yerinde Halı Yıkama Ankara
halı yıkama balgat
Dikmen Halı Yıkama
Halı Yıkama Dikmen
Etlik Halı Yıkama
Keçiören Halı Yıkama
Akdere Halı Yıkama
Esat Halı Yıkama
anıttepe halı yıkama
En iyi halı yıkama fabrikası Ankara
beytepe halı yıkama
halı yıkama çankaya
SEYRANBAĞLARI HALI YIKAMA
Çankaya Halı Yıkama
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Çayyolu-Ümitköy Halı Yıkama Firmaları-Fiyatları Ankara
Ümitköy Halı Yıkama Fabrikası Çayyolu Ankara
Yaşamkent Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetleri Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Öveçler
Halı Yıkama Ankara Balgat
Halı Yıkama Bahçelievler Ankara
Halı Yıkama Gaziosmanpaşa Ankara
Halı Yıkama Çankaya Yıldız
Halı Yıkama Ankara Kırkkonaklar
Halı Yıkama Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Ayrancı
Halı Yıkama Ankara Küçükesat
Halı Yıkama Ankara Bilkent
Ankara Kavaklıdere Halı Yıkama
Ankara Sokullu Halı Yıkama
Halı Yıkama 100. yıl Ankara
Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama
Ankara Tandoğan Halı Yıkama
Halı Yıkama Firmaları Ankara Çankaya
Dikmen Halı ve Koltuk Yıkama
Cebeci Hali Yikama
Beştepe Halı Yıkama Fabrikası
Ankara Gazimahallesi Halı Yıkama Fabrikası
Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ufuktepe Halı Yıkama Fabrikası 0312 419 76 77
Keçiören Bağlum Halı Yıkama
UFUKTEPE HALI YIKAMA FABRİKASI
Halı Yıkama Ankara Etlik
Keçiören Aktepe Halı Yıkama
Ankara Siteler Halı Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama
Ankara Esertepe Halı Yıkama
Keçiören Atapark Halı Yıkama
Ankara Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ankara Keçiören Halı Yıkama Fiyatları
Hasköy Halı Yıkama Fabrikası Ankara
Halı Yıkama Etlik
Halı Yıkama Keçiören 0312-4197677
SANATORYUM HALI YIKAMA FABRİKASI
Keçiören Halı Yıkama Fabrikası
İncirli Halı Yıkama Fabrikası
Subayevleri Halı Yıkama Ankara
Etlik Ayvalı Halı Yıkama
Dutluk Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Fırsat-Forum ve İndirim Haberleri
Halı Yıkama Batıkent Ankara
Halı Yıkama Ostim Ankara
Ankara Yenimahalle Halı Yıkama Firmaları
Halı Yıkama Ankara Şentepe
Yenimahalle Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama Tesisleri
ivedik halı yıkama fabrikası
BATIKENT HALI YIKAMA FABRİKASI

Karapürçek Halı Yıkama Fabrikası

halı yıkama karapürçek ankara 

Karapürçek Garantili Halı Yıkama

Garantili halı yıkama nedir?

Halı yıkama sonrası, HALI YIKAMA hizmetimizden memnun kalmaz iseniz KOŞULSUZ ve ÜCRETSİZ 2. YIKAMA GARANTİSİ VERİYORUZ.
Halılarınızı Bize ya da X bir firmaya yıkatsanız dahi, sizlere tavsiyemiz;
HALILARINIZ YIKAMADAN GELDİKTEN SONRA HEMEN ÖDEME YAPMAYIN.
Önce poşetlerinde 1-2 tane halı çıkartıp, kontrol edin. Temiz yıkandığından emin olduktan sonra halı yıkamacının ödemesini yapın.
"ÖNCE KONTROL ET SONRA ÖDEME YAP"
Çoğu müşterimizin en büyük şikayeti, "KALİTELİ HALI YIKAMA HİZMETİ ALAMAMAK"
Tekrar hatırlatmak fayda var.
Hemen Halı yıkamacının ücretini ödeyip göndermeyin...
Önce Halılarınızın Temiz yıkanıp, yıkanmadığını kontrol edin. Temiz yıkandığından emin olduktan sonra ücretini ödeyin.
Halılarınızın MİS GİBİ KOKTUĞUNA sakın aldanmayın. Parfüm sıkıp poşetleyip müşteriye "HALILARINIZ YIKANDI" deyip haksız kazanç peşinde koşan bazı uyanıkların bizim halı yıkama sektöründe olduğunu üzülerek görmekte ve de şahit olmaktayız.Halı yıkama firması arıyor ama bazı endişeleriniz varsa, hiç düşünmeden bizi arayabilirsiniz!

Çünkü biz, garantili halı yıkama firmaları arasında Ankara’ da lider firmayız.
Halı yıkama hizmetimiz arasında Karapürçek halı yıkama da dahildir.
Tüm Karapürçek geneli halı yıkama, Karapürçek yorgan yıkama, Karapürçek battaniye yıkama ve Karapürçek koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Karapürçek Mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.

Karapürçek Halı Yıkama uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.
Karapürçek Halı yıkama uygun fiyatları ve Ankara’ da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. Karapürçek Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama Karapürçek Ankara olarak, uygun fiyatları ve Ankara’ da en iyi halı yıkama fabrikası arasında öncüyüz. Arayın, Karapürçek halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim. Karapürçek halı yıkama “halı yıkamada Karapürçek’ te öncü, hizmette birinci" KARAPÜRÇEK HALI YIKAMA HİZMETİMİZ; Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır. Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz. Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır. Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip en iyi halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan sonra sıkma işlemine geçilir. Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur. Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur. Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir. Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz.
Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için; Karapürçek halı yıkama, halı yıkama Karapürçek, Karapürçek’ te halı yıkama, Karapürçek halı yıkama firmaları, Karapürçek koltuk yıkama, koltuk yıkama Karapürçek, halı yıkama Karapürçek, KARAPÜRÇEK HALI YIKAMA, HALI YIKAMA KARAPÜRÇEK, KOLTUK YIKAMA KARAPÜRÇEK yazarak ulaşabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Halı Yıkama Hasköy Ankara başlıklı yazımızda hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir. Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.

Özellikle son yıllarda halı yıkama işleri bir sektör haline gelmiş ve yüzlerce firma bu sektörde çalışmaya başlamıştır. Buna bağlı olarak sektörün ihtiyacını karşılamak amacıyla her türlü makine ve levazımat ile temizleyici ürünler de üretilmeye başlanmış, bu sektörlerde de onlarca firma ortaya çıkmıştır.

Şehir hayatında, halıların geleneksel yöntemlerle evlerde elle yıkanması artık mümkün olmamaktadır.
Bu nedenle halılarınızı; donanımlı, tecrübeli, güvenilir halı yıkama işletmelerine emanet etmemiz gerekiyor. İşte Karapürçek Halı Yıkama işletmemiz size bu amaçla bir telefon kadar yakındır.

Bütün temizlik hizmetlerinde olduğu gibi halı temizliği de çok titiz ve özenli bir çalışma gerektirir.

Halıların belirtilen adresten ücretsiz servislerimizle alınması,

Karışmasını önlemek amacıyla etiketlenip, barkotlayıp işletmeye getirilmesi,

Türlerine göre ayrılıp istiflenmesi,

Tozlarının alınması,

Sağlığa zararla olmayan ve kaliteli temizlik ürünleri kullanılarak yıkanıp temizlenmesi,

Sıkma ve kurutma makinelerinde sıkılıp, kurutulması, askılıklara asılıp havalandırılması,

Tamamen kuruduktan sonra kontrol edilmesi, çıkmayan lekeler veya kirler varsa yeniden yıkanması ve halının cinsine göre leke çıkarıcı diğer ilaçlarla müdahale edilmesi,

Poşetlenerek servislere yüklenip ilgili adreslere teslim edilmesi gibi iş ve işlemlerin bütünü çok özen gösterilmesi gereken aşamalardır.

Karapürçek Halı Yıkama firmamız; Ankara ve tüm çevresine uzun yıllardır faaliyetini sürdürmekte olan köklü bir firmadır ve siz saygıdeğer müşterilerimize;

Her türlü halı - kilim yıkama,
Her türlü koltuk, kanepe ve sandalye yıkama,
Yorgan - battaniye yıkama,
Perde yıkama,
Overlok konularında hizmet vermektedir.Güveninize layık olmak amacıyla her türlü teknolojik gelişmeleri takip ederek, en son model makine ve donanımları firmamıza kazandırarak, halılarınıza zarar vermeden, anti bakteriyel, kaliteli, doğal ve sağlığa zarar vermeyen temizleyici ürünler kullanılarak temizlik hizmeti sunmaktayız.
Firmamız diğer birçok firmanın aksine şebeke suyu kullanmaktadır. Daha pahalı olmasına rağmen, halıların sertleşmesine meydan vermemek, yumuşaklığını muhafaza etmek, sararmasını önlemek amacıyla şebeke suyu kullanılmaktadır.
Müşteri memnuiyetini ön planda tutan firmamız siparişlerinizi en kısa sürede, söz verdiği zaman dilimi içerisinde, işinde uzman kadromuzca işini profesyonelce yerine getirmektedir.

Halılarınız adresinizden alındıktan sonra, yaz günlerinde; 3 gün içerisinde, kış günlerinde ise 7 - 8 gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir.
Firmamız bütün ürünlerin temizliğinde en uygun fiyatı uygulamaktadır.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz amacıyla sipariş esnasında açık adresinizi bildirmeniz ve kaç adet halınızın olduğunu belirtmeniz yeterlidir.
Evinizde, ofisinizde yaşam boyu tertemiz halılar ile beraber sağlıklı bir hayat sürdürmek için Karapürçek Halı Yıkama firmasını tercih edebilirsiniz.
Değerli dokuma halılarınızı veya sevdiğiniz halıların saçak tamirlerini işinde profesyonel ekibimiz tarafından tamir edilmektedir. Halı ve kilim saçakları deforme olmuş ya da kopmuş, zaman içerisinde çeşitli sebeplerden zarar görmüş eşyalarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz.

Kirli ve eksik görüntü halılarınızın ve kilimlerinizin görünüşünü ve kıymetini düşürmekte birlikte evinizde pek hoş olmayan görüntülere sebebiyet vermektedir. Bu gibi durumlarda her türlü halı ve kilimlerinizin saçaklarını büyük bir titizlik ile asılları gibi tekrardan halı saçak tamiri yaparak, ilk günkü kadar yeni ve de sağlamlığa kavuşturmaktadır.

Çamaşır suyu gibi aşındırıcı ağartıcılar kullanılarak yapılan halı yıkama ve fazla kirli ortamda kalması sonucu dokusunda biriken kirler, sökülmeye başlayan ipliklerin gerekli zaman içinde onarılamaması gibi nedenlerle saçaklar dökülmekte ve renklerini yitirmektedir.

Makina halılarında güzel görünüm amaçlı olan saçaklar; el halılarında hem güzel görünüm hem de uzun ömürlü olması için yapılmaktadır. El halılarında özellikle uzun ömürlü olabilmesi için ve gövdenin korunabilmesi için çok önemlidir.

Koltuk Yıkama Ankara
Koltuk Yıkama Ankara Bahçelievler
Koltuk Yıkama Ankara Çankaya
Koltuk Yıkama Ankara Çayyolu
Koltuk Yıkama Ankara Dikmen
Koltuk Yıkama Fiyatları Çankaya
Buharlı koltuk yıkama Ankara
Mamak Halı Yıkama
Tuzluçayır Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Dikimevi Halı ve Koltuk Yıkama
Ankara Mamak Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Abidinpaşa
Ankara Akdere Halı Yıkama
Ankara Mamak Akdere Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Kayaş
Halı Yıkama Ankara Mamak
Ankara Mamak Halı Yıkama
Cebeci Halı Yıkama 0312-4197677
Halı Yıkama Akdere 0312-4197677
Karapürçek Halı Yıkama
Hüseyin Gazi Halı Yıkama
Akdere halı yıkama fabrikası
Yenimahalle Koltuk Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Eryamanda Halı Yıkama Fabrikası ve Firmaları
Koltuk Yıkama Ankara Batıkent
Koltuk Yıkama Ankara Demetevler
Koltuk Yıkama Keçiören
Etlik Koltuk Yıkama
Pursaklar Koltuk Yıkama
gunesevler-hali-yikama-fabrikasi
Hasköy Halı Yıkama
DİĞER BAŞLIKLAR
HALI YIKAMA KEÇİOREN
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Demetevlerde Halı Yıkayan Firma
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara