AnasayfaHalı Yıkama Fiyatları AnkaraHizmetlerimizKoltuk Yıkamaİletişim
Halı Yıkama Ankara
Abidinpaşa Halı ve Koltuk Yıkama 0312-4197677
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Abidinpaşa Halı yıkama fabrikası
Halı Yıkama Demetevler Ankara
Yerinde Halı Yıkama Ankara
halı yıkama balgat
Dikmen Halı Yıkama
Halı Yıkama Dikmen
Etlik Halı Yıkama
Keçiören Halı Yıkama
Akdere Halı Yıkama
Esat Halı Yıkama
anıttepe halı yıkama
En iyi halı yıkama fabrikası Ankara
beytepe halı yıkama
halı yıkama çankaya
SEYRANBAĞLARI HALI YIKAMA
Çankaya Halı Yıkama
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Çayyolu-Ümitköy Halı Yıkama Firmaları-Fiyatları Ankara
Ümitköy Halı Yıkama Fabrikası Çayyolu Ankara
Yaşamkent Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetleri Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Öveçler
Halı Yıkama Ankara Balgat
Halı Yıkama Bahçelievler Ankara
Halı Yıkama Gaziosmanpaşa Ankara
Halı Yıkama Çankaya Yıldız
Halı Yıkama Ankara Kırkkonaklar
Halı Yıkama Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Ayrancı
Halı Yıkama Ankara Küçükesat
Halı Yıkama Ankara Bilkent
Ankara Kavaklıdere Halı Yıkama
Ankara Sokullu Halı Yıkama
Halı Yıkama 100. yıl Ankara
Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama
Ankara Tandoğan Halı Yıkama
Halı Yıkama Firmaları Ankara Çankaya
Dikmen Halı ve Koltuk Yıkama
Cebeci Hali Yikama
Beştepe Halı Yıkama Fabrikası
Ankara Gazimahallesi Halı Yıkama Fabrikası
Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ufuktepe Halı Yıkama Fabrikası 0312 419 76 77
Keçiören Bağlum Halı Yıkama
UFUKTEPE HALI YIKAMA FABRİKASI
Halı Yıkama Ankara Etlik
Keçiören Aktepe Halı Yıkama
Ankara Siteler Halı Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama
Ankara Esertepe Halı Yıkama
Keçiören Atapark Halı Yıkama
Ankara Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ankara Keçiören Halı Yıkama Fiyatları
Hasköy Halı Yıkama Fabrikası Ankara
Halı Yıkama Etlik
Halı Yıkama Keçiören 0312-4197677
SANATORYUM HALI YIKAMA FABRİKASI
Keçiören Halı Yıkama Fabrikası
İncirli Halı Yıkama Fabrikası
Subayevleri Halı Yıkama Ankara
Etlik Ayvalı Halı Yıkama
Dutluk Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Fırsat-Forum ve İndirim Haberleri
Halı Yıkama Batıkent Ankara
Halı Yıkama Ostim Ankara
Ankara Yenimahalle Halı Yıkama Firmaları
Halı Yıkama Ankara Şentepe
Yenimahalle Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama Tesisleri
ivedik halı yıkama fabrikası
BATIKENT HALI YIKAMA FABRİKASI

KOLTUK YIKAMA ANKARA BATIKENT Koltuk yıkama firmaları denince akla gelen ilk firmalardan biri olan Koltuk Yıkama Ankara Batıkent firmamız müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş bir firmadır. Koltuk yıkama konusunda uzman çalışanları ve verdiği üstün hizmet kalitesiyle Ankara ve Yenimahalle'nin önde gelen koltuk yıkama firmalarından biridir.
Koltuk yıkama dışında halı yıkama, yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, kilim yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama gibi hizmetler de vermekteyiz.
Koltuk Yıkama Batıkent Ankara olarak Ankara'nın her yerine servisimiz vardır. Koltuk yıkama fiyatlarımız diğer koltuk yıkama şirketleri ne göre çok daha uygundur. Sizde iyi bir koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız Koltuk Yıkama Ankara Batıkent firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

KOLTUK YIKAMA BATIKENT ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, Yüzüncüyıl İşçi Blokları, Zafertepe.
Koltuk Yıkama Ankara Batıkent firması olarak tam yirmi yıldır profesyonel olarak sadece koltuk yıkama sandalye, yatak ve de yerinde halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Koltuk Yıkama Ankara Batıkent firması olarak siz değerli müşterilerine yıkama yaptıracağınız tüm eşyalar ve koltuklarınız için firma güvencesi en üst seviyede vermekteyiz. Koltuk Yıkama Ankara Batıkent yıkattığınız her koltuk ve eşyada solma yıpranma veyahut ta benzeri bir durum için yüzde yüz güvencemiz altındadır. Peki, bu garantiyi size nasıl sunmaktayız. Birinci olarak belirtmek isteriz ki kullanılan deterjanların kaliteli koltuk yıkama deterjanları sayesinde yüzde yüz temiz koltuklara çok kısa bir sürede ulaşabilmekteyiz. İkinci olarak kullanılan koltuk yıkama makinası her zaman en üst ve kaliteli makinalardan oluşmaktadır. En önemlisi ise çalışan personelimiz, her çalışanımıza yüzde yüz kefil olmamız kesinlikle her çalışanımız bu sektörde birçok firmaya eğitim vermiş ve de bu alanda kesinlikle en iyi ekipten oluşmaktadır. En önemlisi koltuklarınız yıkanmadan ve sizin memnuniyetinizi görmeden bir ödeme talep edilmez. Bizim için değişmeyecek birinci kural, önem verdiğimiz şey müşteri memnuniyetidir. Koltuk Yıkama Ankara Batıkent firması Ankara’ nın tüm semtlerinde servisi bulunan Ankara’ nın en büyük firmasıdır.Kişisel temizlikten tutun da yaşadığımız evlere ya da çalışma alanlarımız olan ofis, bürolara hatta gezip tozduğumuz kafe, restoran gibi alanlara varana kadar her ortamda temizlik ve sağlık birlikte hareket eder. Tüm bu saydığımız mekanlarda koltuk, kanepe, sandalye gibi pek çok aksesuar ya da mobilya kullanılmaktadır. Neredeyse tüm yaşam alanlarında bulunabilen, pek çok eşya üzerinde yaşayabilen, toz tanesinden küçük ama bir o kadar da tehlikeli olan ev akarlarının en çok bulundukları yerlerin başında koltuklar gelmektedir.
Koltuk Yıkama Ankara Batıkent firmasına servis yazdırdığınız zaman size verilen saatte ustamız ev veya iş yerinize temizlik için gelir. Sulu köpüklü gerekli durumdaysa buharlı yıkama yapar bu yıkama sistemi ne olursa olsun siz exstra ücret ödemezsiniz. Gelen arkadaşlarımız yıkanacak koltuk için gerekli en iyi sistemi seçer vede en iyi sonuca ulaşmasını sağlar. Yerinde koltuk yıkama nakliye işlemine gerek olmadığı için en maliyetsiz uygulamadır. Koltuk Yıkama Ankara Batıkent yıkama yaptığı eşyalarda kesinlikle bu sorun yaşanmaz.

Koltuk Yıkama Ankara Batıkent firmasına koltuk yıkama fiyat listesi genelde günceldir efendim ancak bazı lokasyonlara ve minder vs durumlara göre koltuk yıkama fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir örnek vermek gerekirse çok uzak bir bölgede servisimize uzak bir konum ve veya normal klasik bir koltuk takımı yıkama ücreti olan koltuk yıkama fiyatı 10 kişilik takım ya da çok fazla minderi olan bir takım koltuk yıkama fiyatlarını etkiler. En doğru koltuk yıkama fiyatlarına müşteri temsilcilerimizden alacağınız fiyatlar ile yardımcı olabiliriz.

Koltuk yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama servisimiz size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyor. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Koltuk yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza GARANTİ VERİYORUZ. Koltuk yıkama en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hem de görünüm bakımından çok daha iyi olacaktır aynı zamanda kullanım ömrü de artacaktır. Bizim tavsiyemiz koltukların yılda 2 defa yıkanmasıdır. Yılda bir kere yıkanan koltukta görünüm bakımından iyi olacaktır ama 1 sene uzun bir zaman olduğundan hijyeni sağlamak zor olabilir.

1.Aşama
İlk olarak yıkanacak olan koltuğun kumaşı incelenir ve kumaşın yapısına uygun şampuan seçilir.
2.Aşama
Yıkama yapılacak koltuk bütünüyle şampuanlı su sepelenerek ıslatılır. Bir süre beklendikten sonra hassas fırçalar yardımıyla kumaş yüzeyi fırçalanarak birikmiş olan kirler ve mikroplar etkisiz hale getirilir.
3.Aşama
Yıkama yapılan koltuk üzerinde bulunan lekelerin tespiti yapılarak lekenin cinsine göre leke çıkarıcı kimyasallar seçilir. Gereken fırçalama yapılarak lekesiz bir koltuğa kavuşmanız sağlanır.
4.Aşama
Koltuk yıkamanın bu son aşamasında koltuğunuzun bütün kumaş yüzeyi püskürtme emme sistemiyle çalışan son sistem makinalarımızla durulanarak koltuk kurumaya bırakılır. 4 - 6 saat içerisinde tertemiz ve sağlıklı koltuklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Koltuk yıkama konusunda her ne kadar birçok bilgiler varsa günümüz şartlarında bu bilgilerin çoğu geçerliliğini yitirmiş durumdadır. Bunun nedeni ise günümüz teknolojisi ile daha önceki teknolojik şartların arasındaki farkın çok büyük olmasından kaynaklanıyor. Koltuk yıkama sektöründe koltuk yıkama ve koltuk temizliği alanında hizmet veren birçok koltuk yıkama firması bu teknolojiden uzak hizmet vermektedirler. Koltuk yıkama basit bir temizlik hizmeti değildir.

Koltuklar, evlerin olmazsa olmaz eşyalarındandır. İşlevlerinin yanında evlere estetik bir görünüm kazandırırlar. İşlevi ve estetik görünümü sebebiyle tercih edilen bu eşyalar, sürekli kullanıldıkları için temiz olmaları gerekmektedir. Ancak kadınların evde yaptıkları koltuk silme işlemi, koltukların temizlenmeleri için yeterli değildir. Bu eşyaların derinlemesine temizlenmeleri için en hijyenik yöntem koltuk yıkama işlemidir.Koltuklar; ev hanımları tarafından zaman zaman silinseler de yapılan bu temizlik, koltuğun alt katmanlarına etki etmez, süngere sinen kir ve tozların koltuktan arındırılması için yeterli gelmez. Hatta koltuk silme işlemi, koltuğu daha hijyenik hale getirmek bir yana kirlerin daha derine işlemesine ve çeşitli hastalıklara neden olabilir. Koltukları silerek temizlemek yerine, Koltuk Yıkama Ankara Batıkent hizmeti ile koltuklarınızın çok daha hijyenik bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

Koltukları silmek, katmanlarında bulunan mayt adı verilen böceklerin temizlenmesi için yeterli değildir. Bunun yanında bu böcekler kirle beslenir ve koltuk silme işlemi sonrasında yeterli hijyen sağlanamadığı için koltuklarda yaşamayı sürdürürler. Ancak bursa koltuk yıkama hizmeti sayesinde kirler, sararmalar ve lekeler tamamen temizlenir. Yine koltuklar, mayt gibi zararlı canlılardan tamamen arındırılır.


 

Koltuk Yıkama Ankara
Koltuk Yıkama Ankara Bahçelievler
Koltuk Yıkama Ankara Çankaya
Koltuk Yıkama Ankara Çayyolu
Koltuk Yıkama Ankara Dikmen
Koltuk Yıkama Fiyatları Çankaya
Buharlı koltuk yıkama Ankara
Mamak Halı Yıkama
Tuzluçayır Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Dikimevi Halı ve Koltuk Yıkama
Ankara Mamak Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Abidinpaşa
Ankara Akdere Halı Yıkama
Ankara Mamak Akdere Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Kayaş
Halı Yıkama Ankara Mamak
Ankara Mamak Halı Yıkama
Cebeci Halı Yıkama 0312-4197677
Halı Yıkama Akdere 0312-4197677
Karapürçek Halı Yıkama
Hüseyin Gazi Halı Yıkama
Akdere halı yıkama fabrikası
Yenimahalle Koltuk Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Eryamanda Halı Yıkama Fabrikası ve Firmaları
Koltuk Yıkama Ankara Batıkent
Koltuk Yıkama Ankara Demetevler
Koltuk Yıkama Keçiören
Etlik Koltuk Yıkama
Pursaklar Koltuk Yıkama
gunesevler-hali-yikama-fabrikasi
Hasköy Halı Yıkama
DİĞER BAŞLIKLAR
HALI YIKAMA KEÇİOREN
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Demetevlerde Halı Yıkayan Firma
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara