AnasayfaHalı Yıkama Fiyatları AnkaraHizmetlerimizKoltuk Yıkamaİletişim
Halı Yıkama Ankara
Abidinpaşa Halı ve Koltuk Yıkama 0312-4197677
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Abidinpaşa Halı yıkama fabrikası
Halı Yıkama Demetevler Ankara
Yerinde Halı Yıkama Ankara
halı yıkama balgat
Dikmen Halı Yıkama
Halı Yıkama Dikmen
Etlik Halı Yıkama
Keçiören Halı Yıkama
Akdere Halı Yıkama
Esat Halı Yıkama
anıttepe halı yıkama
En iyi halı yıkama fabrikası Ankara
beytepe halı yıkama
halı yıkama çankaya
SEYRANBAĞLARI HALI YIKAMA
Çankaya Halı Yıkama
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Çayyolu-Ümitköy Halı Yıkama Firmaları-Fiyatları Ankara
Ümitköy Halı Yıkama Fabrikası Çayyolu Ankara
Yaşamkent Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetleri Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Öveçler
Halı Yıkama Ankara Balgat
Halı Yıkama Bahçelievler Ankara
Halı Yıkama Gaziosmanpaşa Ankara
Halı Yıkama Çankaya Yıldız
Halı Yıkama Ankara Kırkkonaklar
Halı Yıkama Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Ayrancı
Halı Yıkama Ankara Küçükesat
Halı Yıkama Ankara Bilkent
Ankara Kavaklıdere Halı Yıkama
Ankara Sokullu Halı Yıkama
Halı Yıkama 100. yıl Ankara
Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama
Ankara Tandoğan Halı Yıkama
Halı Yıkama Firmaları Ankara Çankaya
Dikmen Halı ve Koltuk Yıkama
Cebeci Hali Yikama
Beştepe Halı Yıkama Fabrikası
Ankara Gazimahallesi Halı Yıkama Fabrikası
Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ufuktepe Halı Yıkama Fabrikası 0312 419 76 77
Keçiören Bağlum Halı Yıkama
UFUKTEPE HALI YIKAMA FABRİKASI
Halı Yıkama Ankara Etlik
Keçiören Aktepe Halı Yıkama
Ankara Siteler Halı Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama
Ankara Esertepe Halı Yıkama
Keçiören Atapark Halı Yıkama
Ankara Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ankara Keçiören Halı Yıkama Fiyatları
Hasköy Halı Yıkama Fabrikası Ankara
Halı Yıkama Etlik
Halı Yıkama Keçiören 0312-4197677
SANATORYUM HALI YIKAMA FABRİKASI
Keçiören Halı Yıkama Fabrikası
İncirli Halı Yıkama Fabrikası
Subayevleri Halı Yıkama Ankara
Etlik Ayvalı Halı Yıkama
Dutluk Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Fırsat-Forum ve İndirim Haberleri
Halı Yıkama Batıkent Ankara
Halı Yıkama Ostim Ankara
Ankara Yenimahalle Halı Yıkama Firmaları
Halı Yıkama Ankara Şentepe
Yenimahalle Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama Tesisleri
ivedik halı yıkama fabrikası
BATIKENT HALI YIKAMA FABRİKASI

Ankara Naciçakır Mahallesi Halı Yıkama FabrikasıAnkara Naciçakır halı yıkama firmaları arasında uygun fiyatları ve garantili halı yıkama hizmetimiz ve 4 servis aracımız ile hizmetinizdeyiz. Ankara Halı yıkama sektöründe, Naciçakır semtinde 20 yıldır hizmet veren firmamız 2007 yılından itibaren otomatik makinelerle el değmeden yıkama sistemine geçmiştir. Halılarınızın antibakteriyel yıkama ve yerinde teslim alımından, yıkanmasına, kurutulup teslim edilmesine kadar tüm süreç konusunda uzman profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Ankara Halı Yıkama Fabrikası olarak, yıkama sonrası memnuniyetsizlikte koşulsuz 2. yıkama garantisi veriyoruz. Hizmetlerimiz: Makine Halısı Yıkama Bütün Yörelere Ait El Dokuma, Yün Halı Yıkama Uzakdoğu ve Çin Halısı Yıkama Shaggy, Makarna, Tufted Halı Yıkama Kilim, Battaniye, Yorgan Yıkama Makine parkımız, Toz alma makinesi, Yıkama makinesi, Sıkma makinesinden oluşmaktadır. Ankara Naciçakır halı yıkama fabrikası olarak yorgan yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkamada en iyi en uygun fiyatları sunan halı yıkama fabrikaları arasında lider halı yıkama firmasıyız.
Halı temizliğine özen gösteren bir halı sahibi olarak eğer, hijyen kalitesi düşük vaziyetlerle karşılaşmaktan şüpheliyseniz, halılarınızı yıkatacağınız yıkama firmasına halılarınızı verirken, bazı konuları araştırıp bilgi edinmeniz gerekiyor. El dokuma yolluk ve halıları yıkatırken hüsrana uğramamak için öncelikle dikkat edilmesi gereken konu, halılarımızı teslim edeceğimiz işletmenin halı yıkama konusunda profesyonellik kazanmış bir temizlik şirketi olmasının önemli bir gereksinim olduğudur.
Halıların yıkanması işinde ilk işlem halı toplama servisinin söz verdiği zamanda halıları teslim almasıdır ki, bu kısım ile ilgili ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Bu anlamda kaliteye önem veren bir temizlik işletmesi mutlaka söylediği anda adresinizde olacaktır. Naciçakır Mahallesi Halı Yıkama tarafından yıkama yerine getirilen halılar, evvela iplik özelliklerine göre ayrı bölümlere alınır çünkü her halı birlikte yıkanamaz. Yeni halı yıkama makineleri sayesinde günümüzde iki tip halı ve kilim yıkama tekniği izlenmeye başlanmıştır ki, bu tekniklerden birincisi manuel yıkama şeklinde anılan sistem, diğeri ise tam otomatik yıkama makinesi ile icra edilen yıkama tipidir.
Naciçakır Mahallesi Halı Yıkama şirketimizde el dokuma halı ve yollukları eski usulle yahut bantlı sistemle yıkatabilirsiniz fakat deterjan seçimi temizliğin başarısını kesin bir şekilde belirlemektedir. Bu manada beklenen bir neticeye varmak için temizleme gücü yüksek temizlik malzemeleri ile yıkama yapmak gereklidir. Yıkama işi bitirilen halıların gereken sürede kurutulmasında otomatik sıkma makinesi kullanılması kurumanın başarısı için oldukça önemlidir. Sıkma makinesinde suyu alınan halılar asılmaya ihtiyaç duyar ki bakterilerden arınma tam manasıyla bu koşulla sağlanabilir. Özel askılarda kuruyan halı ve yolluklar son kontroller için son kontrol birimine sevk edilir ki, bu alanda halıların son durumu ile beraber paket çalışmaları yürütülür. Ambalajlama aşamaları da tamamlanan halı ve kilimler mahallelere dikkat edilerek bir sıralama yapılacak şekilde ayrılıp, dağıtım bölümüne gönderilir ve böylece söylenilen zamanda halılar ve yolluklar adreslerine sevk edilir.
İşinde başarılı bir halı ve kilim yıkama firmasının başarılı neticelere ulaşabilmesi için gerçekten önemli kurallardan biri de ağartıcı maddelerin hassas halılara hangi metotlarla uygulama yapılacağının tespitinin yapılmasıdır. Bu manada kabul edilen bir gerçektir ki standartlara uygun leke çıkarıcılar kullanıyor olmak temizlikle alakalı işlerin sonucunu doğrudan belirleyicidir. Halı yıkamada hijyene özen gösteren biriyseniz piyasada tutulan leke gidericileri kullanan halı yıkama firmalarını seçmek mecburiyetindesiniz.
Son yıllarda kullandığımız otomasyonlu sistemler ve bununla birlikte üstün özellikli deterjanlar bu işleri en iyi şekilde yapmamıza imkân veriyor. Bu yüzden biz de Naciçakır Mahallesi Halı Yıkama firması olarak bu ayrıntının farkındayız ve fabrikamızda kalitesiyle öne çıkmış makineleri kullanma çabasındayız.
Naciçakır Mahallesi Halı Yıkama olarak, halkımızı teknolojinin zirve yaptığı çağımızda hala el makinesi ile halı yıkama yapmaya çalışan firmaların var olduğunu hatırlatmayı borç biliyoruz. Bu tür halı yıkama firmalarının en az yarısı halı yıkamacı kılıfına bürünmüş oto yıkamacılardır. Diğer yarısı da halı yıkama işleminden habersiz, (vereceksin bolca suyu ne olursa olsun!) mantığı ile halı yıkama yapmaya çalışan firmalardır. Maalesef bu şekilde düşünen iyi niyet istismarcıları yüzünden, Ankara’ daki tam otomatik halı yıkama makinesi ile çalışan dürüst, temiz ve güvenilir firmalarında halı yıkamacı olarak adları lekelenmektedir. Siz değerli müşterilerimizin bu gibi firmalara prim vermemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Naciçakır Mahallesi Halı Yıkama olarak; Halı yıkama ve koltuk yıkama sektöründe ki başarımıza her yıl yaklaşık on bin Ankaralı müşterilerimiz bizden halı yıkama veya koltuk yıkama hizmeti alarak şahit olmaktadır. Sizin de halı yıkamacınız biz olalım. 03124197677 arayın, hijyeni ve güveni sizler de yaşayın.

Bütün ev hanımları şunu çok iyi bilir ki; evlerde kullanılan halılara leke çıkarmak için ozon suyu veya renk ağartıcı kimyasallar kullanılmaz. Çünkü bu kimyasallar, kullandıkları halıların renklerini soldurur veya uygulandığı bölgenin kısa sürede çürümesine neden olur. Naciçakır Mahallesi Halı Yıkama firmamızda kullanılan leke sökücülerimiz asla halılarınızın renklerini soldurmaz. Naciçakır Mahallesi Halı Yıkama firmamızda, halılarınız ilk yıkamadan çıktıktan sonra, leke kontrolleri yapılarak çıkmayan lekeler belirlenir ve ikinci yıkama yapılır. Ama bazı halıların lekeleri az olduğu için, gerekli leke çözücülerimiz ile lekelere müdahale edilir. Naciçakır Mahallesi Halı Yıkama firmamızda hiçbir lekeye garanti verilmez, ama firmamızda tutkal lekesi, oje lekesi, boya lekesi gibi lekeler şimdiye kadar sorunsuz olarak temizlenmiştir. Sizlerde Naciçakır Mahallesi Halı Yıkama firmamızı tercih edin, lekelerinizden kurtulun.
Bilinmektedir ki halı yıkama sektöründe birçok firma müşterilerinin ya halısına zarar vermiştir ya da güzel temizlik yapamamıştır. Naciçakır Mahallesi Halı Yıkama şirketi olarak bu duruma yeni bir boyut kazandırıyoruz. Şirketimize yıkattığınız halılarınızın temizliğini beğenmezseniz yıkama ücreti almıyoruz. Naciçakır Mahallesi Halı Yıkama işini hem iyi hem de en güvenilir şekli ile yapar. Halı yıkama, koltuk yıkama firmasının kendine olan güveni ne kadar iyi ise işini o kadar iyi yapıyor demektir.
Hijyen ve insan sağlığının ön planda tutulduğu firmamızda gelişmekte olan teknolojiyi bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla birleştirerek yıllardır bu sektörde hizmet veren deneyimli, işinin ustası olan kaliteli kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.
Halınızı güneş ışığına direkt maruz bırakmayınız. Mümkünse 2 – 3 ayda bir yönünü değiştirerek kullanınız. Halınızın yıkama sonrası güneş ışığında kurutulmadığından emin olunuz.
Halılarınızın bozulan kenar overloklarını, daha iyi bir görünüme sahip olması için yeniletmelisiniz.
Belediyelerin ev önlerinde veya balkonlarda yıkanan halılara ceza kestiğini unutmayınız.
Küresel ısınmanın etkisi ile azalan su kaynaklarının verimli kullanılması için çevreye dost işletmeleri tercih etmelisiniz.
Özellikle de halı yıkamak çok zor bir iş olmakla beraber, profesyonel ekipler ve kullanılan sağlıklı malzemenin burada iyi bir çözüm yarattığı görülmektedir. Eşyalarınızın yerinde temizlenmesi yerinde yıkanması ve pırıl pırıl olması, gerçekten müthiş bir hizmet olmaktadır.
Uygun fiyatlarla ve garantili hizmet anlayışı ile beraber, sizin de bu hizmetlerden faydalanmanız çok önemli olacaktır. İletişim kurduğunuz anda imdadınıza yetişen firma anlayışı, halı ve benzeri eşyalarınızın temizlenmesi konusunda size yardımcı olmaya devam etmektedir.


 

Koltuk Yıkama Ankara
Koltuk Yıkama Ankara Bahçelievler
Koltuk Yıkama Ankara Çankaya
Koltuk Yıkama Ankara Çayyolu
Koltuk Yıkama Ankara Dikmen
Koltuk Yıkama Fiyatları Çankaya
Buharlı koltuk yıkama Ankara
Mamak Halı Yıkama
Tuzluçayır Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Dikimevi Halı ve Koltuk Yıkama
Ankara Mamak Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Abidinpaşa
Ankara Akdere Halı Yıkama
Ankara Mamak Akdere Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Kayaş
Halı Yıkama Ankara Mamak
Ankara Mamak Halı Yıkama
Cebeci Halı Yıkama 0312-4197677
Halı Yıkama Akdere 0312-4197677
Karapürçek Halı Yıkama
Hüseyin Gazi Halı Yıkama
Akdere halı yıkama fabrikası
Yenimahalle Koltuk Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Eryamanda Halı Yıkama Fabrikası ve Firmaları
Koltuk Yıkama Ankara Batıkent
Koltuk Yıkama Ankara Demetevler
Koltuk Yıkama Keçiören
Etlik Koltuk Yıkama
Pursaklar Koltuk Yıkama
gunesevler-hali-yikama-fabrikasi
Hasköy Halı Yıkama
DİĞER BAŞLIKLAR
HALI YIKAMA KEÇİOREN
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Demetevlerde Halı Yıkayan Firma
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara