AnasayfaHalı Yıkama Fiyatları AnkaraHizmetlerimizKoltuk Yıkamaİletişim
Halı Yıkama Ankara
Abidinpaşa Halı ve Koltuk Yıkama 0312-4197677
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Abidinpaşa Halı yıkama fabrikası
Halı Yıkama Demetevler Ankara
Yerinde Halı Yıkama Ankara
halı yıkama balgat
Dikmen Halı Yıkama
Halı Yıkama Dikmen
Etlik Halı Yıkama
Keçiören Halı Yıkama
Akdere Halı Yıkama
Esat Halı Yıkama
anıttepe halı yıkama
En iyi halı yıkama fabrikası Ankara
beytepe halı yıkama
halı yıkama çankaya
SEYRANBAĞLARI HALI YIKAMA
Çankaya Halı Yıkama
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Çayyolu-Ümitköy Halı Yıkama Firmaları-Fiyatları Ankara
Ümitköy Halı Yıkama Fabrikası Çayyolu Ankara
Yaşamkent Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetleri Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Öveçler
Halı Yıkama Ankara Balgat
Halı Yıkama Bahçelievler Ankara
Halı Yıkama Gaziosmanpaşa Ankara
Halı Yıkama Çankaya Yıldız
Halı Yıkama Ankara Kırkkonaklar
Halı Yıkama Çayyolu Ankara
Halı Yıkama Ankara Ayrancı
Halı Yıkama Ankara Küçükesat
Halı Yıkama Ankara Bilkent
Ankara Kavaklıdere Halı Yıkama
Ankara Sokullu Halı Yıkama
Halı Yıkama 100. yıl Ankara
Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama
Ankara Tandoğan Halı Yıkama
Halı Yıkama Firmaları Ankara Çankaya
Dikmen Halı ve Koltuk Yıkama
Cebeci Hali Yikama
Beştepe Halı Yıkama Fabrikası
Ankara Gazimahallesi Halı Yıkama Fabrikası
Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ufuktepe Halı Yıkama Fabrikası 0312 419 76 77
Keçiören Bağlum Halı Yıkama
UFUKTEPE HALI YIKAMA FABRİKASI
Halı Yıkama Ankara Etlik
Keçiören Aktepe Halı Yıkama
Ankara Siteler Halı Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama
Ankara Esertepe Halı Yıkama
Keçiören Atapark Halı Yıkama
Ankara Keçiören Halı Yıkama Firmaları
Ankara Keçiören Halı Yıkama Fiyatları
Hasköy Halı Yıkama Fabrikası Ankara
Halı Yıkama Etlik
Halı Yıkama Keçiören 0312-4197677
SANATORYUM HALI YIKAMA FABRİKASI
Keçiören Halı Yıkama Fabrikası
İncirli Halı Yıkama Fabrikası
Subayevleri Halı Yıkama Ankara
Etlik Ayvalı Halı Yıkama
Dutluk Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Fırsat-Forum ve İndirim Haberleri
Halı Yıkama Batıkent Ankara
Halı Yıkama Ostim Ankara
Ankara Yenimahalle Halı Yıkama Firmaları
Halı Yıkama Ankara Şentepe
Yenimahalle Halı Yıkama
Yenimahalle Halı Yıkama Tesisleri
ivedik halı yıkama fabrikası
BATIKENT HALI YIKAMA FABRİKASI

PURSAKLAR KOLTUK YIKAMA

 

Pursaklar Koltuk yıkama Ankara genelinde koltuk yıkama alanında vermiş olduğu eğitimle Ankara’ nın bir numaralı firmasıdır. Bu konuda sayısız referansımız ve de garanti hizmet politikamız vardır. Firmamızda yıkatmış olduğunuz eşyalarınız garantimiz altındadır. Kullanmış olduğumuz deterjan ve makineler konusunda o kadar iddialıyız ki size tertemiz koltukları sunma garantisi veriyoruz.

İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı incelenerek, kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su sepelenir. Tamamiyle ıslatılan koltuğu yıkamadan önce bir süre beklenir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey 'Extraction' yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır.

Yukarıdaki gibi verdiğimiz üstün hizmete karşılık aldığımız koltuk yıkama fiyatları çok uygun olup hizmetlerimiz çoğu koltuk yıkama firmalarına göre daha iyidir.

Evlerde veya işyerlerinde kısacası günü geçirdiğimiz her yerde koltuklara ihtiyaç duyarız. Koltuklar bizler için günlük hayatımız için vazgeçilmez parçalardan biridir. Ama çok kullanım söz konusu olduğundan dolayı kirlenme gibi bir durum meydana çıkıyor. Koltukları dış kısmından temizlemek bir yere kadar kolaydır. En azından yapılabilir bir şeydir. Peki ya iç kısımları nasıl temizlemek gerekir. İşte bu olay birçok insanın başlıca sorunlarından biridir. Bu gibi sorunlarda yapılacak olan şeyler kısıtlıdır. Çoğu insan elinden geldiğince koltuğu çitilercesine bir temizlik uygular. Oysa k bu tamamen yanlış bir durumdur. Bu tarz hareketler koltuğunuzu daha da çabuk bir şekilde eskitmeye yarayacaktır. Koltuklar fiyat konusunda oldukça ciddi rakamlara satılmaktadır. Bunu karşılamak sizi biraz zorlayabilir. Bu yüzden yapılacak en mantıklı şey firmamızla iletişime geçmektir. Biz bugün dört ilde yeri olan tek firmayız ve on dört yıldır bu alan da hizmet vermekteyiz. Sizlerde bu hizmetten yararlanmak isterseniz yapacağınız şey telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmak olacaktır. Daha sonrasın da en kısa sürede sizlere ulaşıp koltuğunuzun temizliği işlemine başlar ve yine çok kısa bir sürede de bitirebiliriz. Yapacağımız temizleme işlemi en son çıkan profesyonel makineler ile gerçekleştirilecektir. Ortaya çıkacak olan sonuç sizleri bir hayli sevindirecektir. Bizlere emanet ettiğiniz koltuklar işlem bitiminde ilk günkü kadar temiz ve gösterişli olacaktır. Sizleri de bu mutluluğa davet ederiz.Çocuğunuz, evcil hayvanınız, arkadaşlarınız ve aileniz hiç şüphesiz döşeme ve mobilyalarınızın dayanıklılığını sürekli test eder. Toz, polen, mikrop, yiyecek kırıntıları ve lekeler koltuklar için kaçınılmaz birer kabustur. Ev ve işyerlerinize giren tozun % 80’i koltuklarınızda yer tutar ve koltuk temizliği noktasında önlem alınmasını kaçınılmaz hale getirir.

Pursaklar Koltuk Yıkama halı ve koltuk yıkama hizmeti ile ev ve işyerlerinize yeni bir hayat getirecek, temizlik işlemimiz tamamlandıktan sonra mobilyalarınız çok kısa bir süre içerisinde kuruyacak ve bunları kullanmaya kaldığınız yerden çabucak devam edebileceksiniz. Son teknolojiyi kullanarak sunduğumuz koltuk temizleme yöntemleri ile en derin lekeleri kısa sürede içerisinde temizleyerek, siz değerli müşterilerimize hassas bir hizmet sürecinin garantisini veriyoruz.Profesyonel bir yerinde koltuk yıkama firması tuttuğunuzda kullanılacak olan sabun ve agresif kimyasalların geriye bırakacağı yapışkan kalıntıların çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız için herhangi bir tehlike teşkil edip etmediği hakkında endişe ediyor olabilirsiniz. Pursaklar Koltuk Yıkama ile böyle bir endişeye kapılmanıza gerek yoktur. Koltuklarınız için yerinde yani evde veya işyerinde olduğu yerde derinlemesine ve sağlıklı bir temizlik sağlayan belgelenmiş çevre dostu ve karbonatlı solüsyonumuz the Naturel® aynı zamanda koltuklarınızda da kullanılır ve olağan üstü sonuçlar doğurur. Bu da Pursaklar Koltuk Yıkama firmasının yerinde koltuk yıkama temizleme yöntemlerinin döşemeli mobilyalarınızı tüm aileniz için güvenilir, çabuk kuruyan ve yeniden kirlenmeye dayanıklı hale getirdikleri anlamına gelir.

Gözünüzün önünde koltuk kumaşının içine hapsolmuş olan kiri ve pisliği çözen ve süpürülmesi için yüzeye çıkaran milyonlarca kabarcığı canlandırın. İşte toksik olmayan, güvenilir, karbonatlı solüsyonumuz mobilyalarınızı böyle temizler ömürlerine ömür katar. Eğitimli koltuk yıkama teknisyenlerimiz, ardından özel bir ekstraksiyon ekipmanı ile temizlik solüsyonunun yüzeye çıkardığı tüm kir, toz ve alerjenleri temizler ve diğer alternatiflerle karşılaştırıldığında mobilyanızı daha parlak, daha temiz ve daha sağlıklı bir hale getirir. Bu derinlemesine temizleyen ve sağlıklı yöntem her türlü koltuk tekstil malzemesi ile uyumludur. Bunun nedeni ise the natural solüsyonunun hiçbir sabun veya deterjan içermemesi ve dolayısıyla geriye hiçbir yapışkan kalıntı bırakmamasıdır. İşte böylece koltuklarınız daha uzun süre temiz kalırlar. Tüm bunlara bakıldığında; alanında uzman teknisyen kadromuz ve kullandığımız son teknoloji koltuk temizleme yöntemleri aracılığıyla müşterilerimize sunduğumuz evde ya da yerinde koltuk yıkama hizmeti ile sektörde hizmet veren diğer firmalar içerisinde ön plana çıktığımızın altını kalın çizgilerle çizmek gerekir.

Mobilyalarınızın uzun yıllar boyunca güzel bir görünüme sahip olmasını ve bir sonraki profesyonel temizliğe kadar daha uzun bir süre temiz kalmasını sağlamak istiyorsanız Pursaklar Koltuk Yıkamada aradığınızı bulacaksınız. Profesyonel çalışan kadromuz ve üstün teknolojimiz ile koltuk yıkama hizmetinin kapsamını genişletiyor, yalnızca mobilyalarınızı temizlemekle kalmıyor, uzun süreli bir koruma sürecinin de garantisini veriyoruz.
Yerinde koltuk yıkama hizmetimiz ile koltuklarınız olduğu yerde yani evde veya işyerinde olduğu yerde yıkanır. Koltukların taşınması, götürüp getirilmesi işlemlerine gerek kalmayacaktır. Profesyonel yerinde yıkama ekipmanlarımız sayesinde koltuklarınız sadece birkaç saat içerisinde tamamen kurur ve tekrar kullanılabilir hale gelir. Gelişmiş sektörde başka benzeri olmayan mobil yerinde koltuk yıkama araçlarımız sayesinde olabilecek en derin temizliği Pursaklar Koltuk Yıkama olarak biz yaparız.

Pursaklar Koltuk Yıkama bünyesinde sunduğumuz koltuk yıkama temizleme hizmetinin mobilyalarınız üzerindeki faydalarını sıralamak istersek;

Üreticinin uyguladığı, zamanla aşınan ve yok olan leke koruyucusunu restore eder

Koltuklarınızın kumaş liflerinin etrafında koruyucu bir bariyer oluşturur

Hemen hemen her lekenin sinmesini engelleyerek koltuk kumaşının fiberlerine nüfuz etmesine fırsat vermeden temizlemenize olanak sağlar

Sektörün öncü kuruluşlarından biri olan şirketimiz gelişmekte olan teknoloji ile beraber paralel bir büyüme göstermiş ve çok kısa süre içinde Ankara genelinde adını duyurmuş bir şirket olmuştur.

Koltuk yıkama sektörü son yıllarda hızla hayatımıza girse de müşteriler için birçok riski barındırmaktadır. Ucuz koltuk yıkamanın kaliteli bir yıkamadan çok uzak olduğunu maalesef üzülerek görmekteyiz. Bizler profesyonel koltuk yıkamacılar olarak hakkettiğimiz koltuk yıkama fiyatını belirlerken vasıflı, eğitimli ve adli sicil kaydı temiz olan personel tercih etmekteyiz. Ucuz yıkamanın hikayelerinde, muhatap bulamama, sorunlu bireyler, sağlık için riskli deterjanlar, niteliksiz makinalar, hırsızlık vakaları gibi birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. 

 

PURSAKLAR KOLTUK YIKAMA ANKARA KEÇİÖREN’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs.

Koltuk Yıkama Ankara
Koltuk Yıkama Ankara Bahçelievler
Koltuk Yıkama Ankara Çankaya
Koltuk Yıkama Ankara Çayyolu
Koltuk Yıkama Ankara Dikmen
Koltuk Yıkama Fiyatları Çankaya
Buharlı koltuk yıkama Ankara
Mamak Halı Yıkama
Tuzluçayır Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Dikimevi Halı ve Koltuk Yıkama
Ankara Mamak Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Abidinpaşa
Ankara Akdere Halı Yıkama
Ankara Mamak Akdere Halı Yıkama
Halı Yıkama Ankara Kayaş
Halı Yıkama Ankara Mamak
Ankara Mamak Halı Yıkama
Cebeci Halı Yıkama 0312-4197677
Halı Yıkama Akdere 0312-4197677
Karapürçek Halı Yıkama
Hüseyin Gazi Halı Yıkama
Akdere halı yıkama fabrikası
Yenimahalle Koltuk Yıkama
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Eryamanda Halı Yıkama Fabrikası ve Firmaları
Koltuk Yıkama Ankara Batıkent
Koltuk Yıkama Ankara Demetevler
Koltuk Yıkama Keçiören
Etlik Koltuk Yıkama
Pursaklar Koltuk Yıkama
gunesevler-hali-yikama-fabrikasi
Hasköy Halı Yıkama
DİĞER BAŞLIKLAR
HALI YIKAMA KEÇİOREN
100.yıl Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677
Ankara Şentepe Halı Yıkama Fabrikası
Demetevlerde Halı Yıkayan Firma
Ankara Şaşmaz Halı Yıkama Fabrikası
Kombi Bakımı Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Servisi Ankara