background

Ankara Saimekadın Halı Yıkama 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

Ankara Saimekadın halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Ankara Saimekadın Halı Yıkama 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

ANKARA SAİMEKADIN HALI YIKAMA

saime kadın halı yıkama fiyatları

Halınızı yıkatmak için kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak istiyorsanız Saimekadın Zeki halı yıkama firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için Saimekadın Halı Yıkama Telefon numarası üzerinden çalışanlarımızla iletişime geçmeniz durumunda fiyat konusunda  gerekli bilgilendirilme yapılır. Uzun yıllardır bu işi yapan servisimiz ve ustalarımıza gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. En İyi Halı Yıkama kapsamında öne çıkan servisimiz tarafından halılarınız hijyenik ortamda tertemiz ve özenli şekilde yıkanmaktadır. Müşteri memnuniyetine ve hijyen kurallarına dikkat ederek en güzel hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama işleminde kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde halınız ilk gün ki gibi temiz kalmaktadır. Temiz, kaliteli ve hızlı halı yıkama işlemi uzun yıllardır profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.  

Saimekadın Halı Yıkama Fabrikası

Saimekadın Halı Yıkama Firmaları arasında 7 gün 24 saat size hizmet veren firmamız, profesyonel  halı yıkama ve temizleme yapmaktadır. Yetkili ekibimiz halınızı teslim almak üzere bildirdiğiniz konuma hemen gönderilir. Zeki Halı Yıkama Firması olarak müşterilerimizle özenle ilgilenerek, onlara her konuda yardımcı olmaktayız. Halınızın çeşidine, dokusuna ve boyutuna göre uygun bir fiyat belirlenmektedir. Diğer firmalara göre daha uygun fiyat sunarak müşterilerimizin bizi tercih etmelerini sağlamlamaktayız. Halı Yıkama Fiyat Listesi internet sitemizde güncel olarak bulunmaktadır. Halı yıkama hizmetini, müşterilerimizi memnun etmek için en hızlı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Halınız, çalışanlarımız tarafından adresinizden teslim alınıp yıkama işlemi tamamlandıktan sonra tekrar adresinize teslim edilmektedir. 

Mamak Saimekadın Halı yıkama

Saimekadın halı yıkama firmaları arasında en ucuz halı yıkama işlemi servisimiz tarafından yapılmaktadır. Saimekadın Halı Yıkama Fiyatları hakkında müşterilerimizi her zaman bilgilendirmekteyiz. 2022 Halı Yıkama Fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uzudur. Halı yıkama makinesi ile özenli ve dikkatli şekilde temizlenen halınız, yepyeni gibi görünmektedir. En Uygun/ Ucuz Halı Yıkama olarak Saimekadın ilçemizde güvenli şekilde hizmet vermekteyiz. Garantili halı yıkama işlemi yaparak müşterilerimize güven sağlamaktayız. Halınızda biriken bakteri, toz gibi maddelerden kurtulmak için profesyonel bir ekipten hizmet almanız gerekir. Halı yıkama fiyatları 13TL-23TL arasında değişmektedir. Halınıza önce yıkama ardından kurutma son olarakta poşetlenme işlemleri yapıldıktan sonra yıkama işlemi tamamlanır.

Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Altındağ, Keçiören başta olmak üzere tüm Ankara ’ya ücretsiz servis ayrıcalığıyla Ankara Saimekadın Halı Yıkama, sıradan bir halı yıkama fabrikasının ötesinde yüklendiği sektöre her anlamda bilinç ve kalite getirme iddiasıyla daima farklı bir yerde durmaya ve duruşunu muhafaza etmeye devam edecektir. Firmamıza bir alo ile atacağınız ilk adımdan, halınızın teslimatıyla nihayet bulacak son adıma kadar, özgün ve ilkeli tavrımızla sizlerin memnuniyetine talibiz! Şu hiç unutulmamalıdır ki, bir ticari firma salt kullandığı malzeme, bu malzemeyi kullanış biçimi ve sunduğu üründen ibaret değildir. Elbette bunlar çok önemlidir ve ana hizmet alanı halı & koltuk yıkama olan Saimekadın ’daki firmamız, bu alandaki rakipsizliğini de her platformda göstermiştir! 

2022 Mamak Saimekadın Halı Yıkama Fiyatları

 

Düz Makina Halısı m2 9.00
Makine Kilim m 9.00
Shaggy

m2

10.00
Samur m2 12.00
Overlok m 9.00

 

Ama tüm bunların dışında çok önemli bir nokta daha var. Her ne kadar artık her şeyimizi teknoloji ve dolayısıyla makinelere devretmiş olsak da bizler hala insanız! Doğru ve sağlıklı ürünler, güçlü ve istekli ellerden çıkar. Ve o sağlıklı ellerin elindeki malzemeye hayat verebilmesi için bazı koşullar yerine gelmelidir! Gelin bu sektörden hayatını idame ettiren, emek erbabının durumuna bir göz atalım; günlük 12 saat ve üzeri uzun çalışma saatleri, bırakın iş kanununu, insan haklarına aykırı çalışma koşulları, hiçbir suretle saygı gösterilmeyen kendilerine ait özel hayatları ve tüm bunların neticesinde reva görülen trajikomik ücretler! 

İşte bu kendi iç huzuru tesis edilmemiş ellerden, sağlıklı ve düzgün bir eylem beklemek abesle iştigaldir. Bu yanlışa en güzel cevaptır Ankara Saimekadın Halı Yıkama. Normal ve sağlıklı bir hizmetin vücut bulabilmesi için gerekli olan ücretin çok altında fiyatlarla halı yıkama yaptığını iddia eden düşük standartlı ve çap yoksunu firmalar ile yapacağınız her alışveriş, işte bu çarpıklığa hizmettir. Maliyetin altında sözde hizmetten çıkacak sonuç; Kötü ve yetersiz iş, mağdur çalışanlar ve hiç şüphesiz sosyal döngü çerçevesinde, her anlamda mağdur müşteri. İşte bu çarpıklığın karşısındadır bornova Saimekadın Halı Yıkama. Bunun dışında maliyeti mukabilinde çalışan fakat yalanlarla süslediği reklamlar ve emek sömürüsüyle madden büyümüş ama manen küçücük kalmış bilinçsiz ve ilkesiz duruşlarıyla böyle de kalmaya mahkum firmaların göz boyamalarına hayır diyoruz. Ankara Saimekadın Halı Yıkama’ya göstereceğiniz teveccüh doğruya ortak olmak ve elele doğruyu büyütmektir. Sizde popüler olandan değil doğru olandan yana olun.

Ankara Saimekadın Halı Yıkama
HALI YIKAMA FİYATLARI ANKARA MAMAK'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım