background

Ankara Saimekadın Halı Yıkama 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

Ankara Saimekadın halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Ankara Saimekadın Halı Yıkama 0312-4197677 (m2 si 3-tl)
ANKARA SAİMEKADIN HALI YIKAMA

Çankaya, Yenimahalle, Mamak, Altındağ, Keçiören başta olmak üzere tüm Ankara ’ya ücretsiz servis ayrıcalığıyla Ankara Saimekadın Halı Yıkama, sıradan bir halı yıkama fabrikasının ötesinde yüklendiği sektöre her anlamda bilinç ve kalite getirme iddiasıyla daima farklı bir yerde durmaya ve duruşunu muhafaza etmeye devam edecektir. Firmamıza bir alo ile atacağınız ilk adımdan, halınızın teslimatıyla nihayet bulacak son adıma kadar, özgün ve ilkeli tavrımızla sizlerin memnuniyetine talibiz! Şu hiç unutulmamalıdır ki, bir ticari firma salt kullandığı malzeme, bu malzemeyi kullanış biçimi ve sunduğu üründen ibaret değildir. Elbette bunlar çok önemlidir ve ana hizmet alanı halı & koltuk yıkama olan Saimekadın ’daki firmamız, bu alandaki rakipsizliğini de her platformda göstermiştir! 

 Ama tüm bunların dışında çok önemli bir nokta daha var. Her ne kadar artık her şeyimizi teknoloji ve dolayısıyla makinelere devretmiş olsak da bizler hala insanız! Doğru ve sağlıklı ürünler, güçlü ve istekli ellerden çıkar. Ve o sağlıklı ellerin elindeki malzemeye hayat verebilmesi için bazı koşullar yerine gelmelidir! Gelin bu sektörden hayatını idame ettiren, emek erbabının durumuna bir göz atalım; günlük 12 saat ve üzeri uzun çalışma saatleri, bırakın iş kanununu, insan haklarına aykırı çalışma koşulları, hiçbir suretle saygı gösterilmeyen kendilerine ait özel hayatları ve tüm bunların neticesinde reva görülen trajikomik ücretler! 

İşte bu kendi iç huzuru tesis edilmemiş ellerden, sağlıklı ve düzgün bir eylem beklemek abesle iştigaldir. Bu yanlışa en güzel cevaptır Ankara Saimekadın Halı Yıkama. Normal ve sağlıklı bir hizmetin vücut bulabilmesi için gerekli olan ücretin çok altında fiyatlarla halı yıkama yaptığını iddia eden düşük standartlı ve çap yoksunu firmalar ile yapacağınız her alışveriş, işte bu çarpıklığa hizmettir. Maliyetin altında sözde hizmetten çıkacak sonuç; Kötü ve yetersiz iş, mağdur çalışanlar ve hiç şüphesiz sosyal döngü çerçevesinde, her anlamda mağdur müşteri. İşte bu çarpıklığın karşısındadır bornova Saimekadın Halı Yıkama. Bunun dışında maliyeti mukabilinde çalışan fakat yalanlarla süslediği reklamlar ve emek sömürüsüyle madden büyümüş ama manen küçücük kalmış bilinçsiz ve ilkesiz duruşlarıyla böyle de kalmaya mahkum firmaların göz boyamalarına hayır diyoruz. Ankara Saimekadın Halı Yıkama’ya göstereceğiniz teveccüh doğruya ortak olmak ve elele doğruyu büyütmektir. Sizde popüler olandan değil doğru olandan yana olun.

Ankara Saimekadın Halı Yıkama
HALI YIKAMA FİYATLARI ANKARA MAMAK'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım