background

Aşağı Ayrancı Halı Yıkama Fabrikası | Zeki Halı yıkama

Ankara Ayrancı halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Ankara Ayrancı halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Aşağı Ayrancı Halı Yıkama Fabrikası | Zeki Halı yıkama

Aşağı Ayrancı Halı Yıkama | Çankayada en İyi Halı Yıkama Servisi

Aşağı Ayrancı Halı Yıkama

Aşağı Ayrancı Halı Yıkama Fabrikası Ankara’nın en büyük halı yıkama fabrikası olan zeki halı yıkama müşteri memnuniyetini esas olarak gördüğü için öncelik sizlerin talepleri doğrultusunda hareket etmektir. Halı yıkama hakkında merak ettiğiniz her şey bir telefon kadar uzağınızda halılarınızın nasıl yıkandığı, yıkama fiyatları, teknik her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Evlerinizden alınan halılarınız ücretsiz servis imkanıyla fabrikamıza getirilerek aşama aşama temizlikten geçerek 3-5 iş günü içerisinde dezenfekte edilmiş ve paketlenmiş bir şekilde evlerinize teslim edilir. En uygun fiyat ve en kaliteli hizmet garantisi sunan Zeki Halı Yıkama fabrikamız siz değerli müşterilerimizin bir telefon kadar uzağındayız.

Çankaya aşağı ayrancı halı yıkama  Evimizi tamamlayan eşyalardan biri olan halılar her zaman için mükemmel kalmayabilirler ne kadar temiz olduğunun kanaatinde de olsak sürekli kullanmak durumunda kaldığımız halılarımız evimizin hijyenini belirler özellikle evimizde bebeklerimiz varsa onların halıyla daha çok teması olduğundan halıların rutin temizliği oldukça önemli bir detaydır.

Aşağı Ayrancı Halı Yıkama Fabrikası 

Halıların hav aralarına girmiş kiri bazen biz gözle göremeyebiliriz biz özel hipoalerjenik halı şampuanları kullanarak hem sizlerin hem bebeğiniz ve canlı dostlarınız sağlığı üzerinde çalışmaktayız. İkinci yıkama garantisi veren fabrikamız halılarınızda yıkamayı beğenmediğiniz takdirde ikinci yıkamayı koşulsuz bir şekilde ücretsiz sağlamakta. Hepimiz halı yıkama konusunda güvenebileceğimiz halılarımızın sağlığını koruyabileceğimiz bir firma arayışındayız bu noktada zeki halı yıkama olarak müşterilerimizin taleplerini karşılamak için 7/24 olmak üzere haftanın her günü çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Zeki halı yıkama Ankara genelinde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet sizlerin güveni ve görüşleriyle büyümeye devam etmektedir. Halılarımıza ne kadar dikkat etsek’te istemeden kazara veya zamanla canlılığını kaybeder bunun için uzmanlar yılda en az 2 kere detaylı temizliği önerir bu sayede halılarınız hem erken yıpranmaz hem de canlılığını kaybetmemiş olur. Yıkama kadar bir halının kurumasında oldukça önemli bir detaydır. Yaş veya nemli kalan halılar halının küflenmesine yol açabilir bu da kış aylarında dışarıda kurutulan halılar için sık karşılaşılabilecek bir durumdur.

Aşağı Ayrancı En İyi Halı Yıkama

Bizler bu noktada da halılarınızın makinelerde kurutulmasını sağlayarak halılarınızın nem ve küfe maruz kalmasının önüne geçmekteyiz. Bizler halı yıkama işine kendini adamış bir fabrika olarak halılarınızı ilk gün ki gibi yıpranmamış ve temiz olmasını isteriz. Fabrikamız da her model ve cinsteki halı yıkama hizmeti mevcuttur. Halılarınızın şekline ve türüne  göre makinalarımız basınç yapmaktadır. Halılarınıza %100 doğal üretim olan halı şampuanlarımız ve solüsyonlarımızdan kullanıyoruz.

İnsan sağlığına zarar verecek hiç bir kimyasal madde ve kansorojen içermez. Aşağı Ayrancı Halı Yıkama Fabrikası halı yıkama olarak sadece halılarınızı değil, kanepe, koltuk, yorganlarınızı ve battaniyelerinizi de yıkamaktayız. Güvenli ve Kusursuz bir halı yıkama hizmeti veren firmamız tüm Aşağı Ayrancı Halı Yıkama Fabrikası semtine hizmet vermektedir.

Aşağı Ayrancı Halı Yıkama Fiyatları

Aşağı Ayrancı Halı Yıkama Fiyatları Sizlerin konforunu bozmamak adına evlerinizden halılarınızı teslim almaktayız. Halılarınız otomatik halı yıkama makinelerinde kontrolleri sağlanarak aşama aşama hav aralarına kadar temizliği sağlanmaktadır. Aşağı Ayrancı Halı Yıkama Temiz veya kontrolsüz yıkanan halılar bakteri ve mikrop biriktirmekten ortama hastalık bakteri yaymaya başlar bu yüzden evinizde halı, koltuk, yatak, yorganlar gibi gün boyu temas içinde olduğunuz eşyaların temizliği yüksek önem taşır. Nasıl kıyafetlerimizin temizliğine özen gösteriyorsak eşyalarımızın temizliği de bir kadar önemlidir.

Yıkama esnasın da kullanılan ürünler hijyen bakımından oldukça önemlidir ürettiğimiz ürünler hipoalerjenik ve sağlığa zararsız ürünlerdir. Fabrikamız son derece temiz ve sürekli dezenfekte edilmiş bir ortamda halılarınızın yıkama işlemi sürmekte. Halı Yıkama fiyatlarını aşağıdaki tablomuzdan inceleyebilirsiniz. Her zaman sizlere uygun fiyatlardan hizmet sağlamaktayız. Firmamız uzun yıllardır uygun fiyat üzerinden en kaliteli ve gen güvenilir hizmeti Firmamız son derece hijyenik ortam da makinalarla kaliteli ve sağlıklı bir hizmet yapmaktadır. Temizlik esnasın da kullanılan makinalarımız uluslararası kalite ve yıkama hizmeti onaylıdır.

 

Halı Yıkama Ankara Ayrancı 0535-4187800

 

halı yıkama ankara ayrancı, ayrancı halı yıkama

Halı yıkama hizmetimiz arasında ayrancı halı yıkama da dahildir. Tüm ayrancı geneli halı yıkama, ayrancı??? yorgan yıkamaayrancı??? battaniye yıkama ve ayrancı??? koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Ayrancı mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.
  
Ayrancı?? Halı Yıkama uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 

Ayrancı Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. Ayrancı Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama ayrancı ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. 

Arayın, ayrancı halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.
Ayrancı halı yıkama “halı yıkama da ayrancıda öncü, hizmette birinci"
AYRANCI HALI YIKAMA HİZMETİMİZ;

Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır.

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.
Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır.
Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip en iyi  halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan sonra sıkma işlemine geçilir.
Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur.
Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur.
Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir.
Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. 
Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz.

Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için;
Ayrancı??? halı yıkama, halı yıkama ayrancı, ayrancıda halı yıkama, ayrancı halı yıkama firmaları, ayrancı?? koltuk yıkamakoltuk yıkama ayrancı, halı yıkama ayrancı, AYRANCI HALI YIKAMA, HALI YIKAMA AYRANCI, KOLTUK YIKAMA AYRANCI yazarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkama Ankara Küçükesat başlıklı yazımızda Küçükesat Halı Yıkama hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım