background

Bağlum Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 3tl) 0312-4197677

Ankara bağlum halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Bağlum Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 3tl) 0312-4197677
KEÇİÖREN BAĞLUM HALI YIKAMA

Keçiören Bağlum halı yıkama firması olarak tek amacımız %100 müşteri memnuniyetidir. İlk yıkamamızda memnun kalmadığınız halılarınızı koşulsuz 2. yıkama garantisi sunuyoruz.

Ücretsiz servisimizle kapınızdan alınan halılarınız halı yıkama bölümüne alınmadan önce toz alma makinesinden geçirilir. Makineden gecen halılar içindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden arındırılır.

Halı yıkama firmamızda toz dolabından geçen halılarınız 100% bitkisel halı şampuanı ile tam otomatik bant sistemli çift yönlü fırçalarla ön ve arkası dönüşümlü olarak halı yıkama makinesinden geçirilir. Varsa lekeye özel işlem uygulanır.

Bant sistemli tam otomatik halı yıkama makinesinden gecen halılarınızı santrifüj makinesinde halının cinsine göre uygun devirde sıktırarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Halı üzerindeki yaklaşık 95% oranındaki suyun atılmasından sonra halının hem daha kısa zamanda kuruması sağlanır hem de halı ilmiklerinin yıpranması önlenmiş olur.

Halı yıkama şirketimizde santrifüjden çıkan halılarınız kurutma odasına alınmadan önce havalandırma askılıklarına asılıp havalandırılır. Kurutma odamıza alınan halılarınız tamamen elektrikli, sıcak hava üfleyen ve aynı zamanda ortamdaki nemi çeken makine ile 8 saat gibi kısa bir sürede kurutulur.

Kurutma odasından çıkan halılarınız halı yıkama firmamızdaki hav alma makinesinde havı alınıp yatımına taranarak kalite kontrolden geçirilir ve paketlemeye alınır. Halı yıkama işleminde paketleme bölümü önemli bir aşamadır lekesi çıkmamış halılarınızı tekrar yıkama bölümüne alınır.

Havı alınan ve yatımına taranan pırıl pırıl ve tertemiz halılarınız müşteri numarasına göre ayrılır ve zaman kaybetmeden siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimizle teslim edilir.

Halı yıkama fiyatlarımız çok uygun olup verdiğimiz hizmet yukarıda gördüğünüz gibi üst düzeydir.

Keçiören Bağlum Halı Yıkama


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım