background

Bahçelievler Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 3tl) 0312-4197677

Ankara bahçelievler halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Bahçelievler Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 3tl) 0312-4197677
BAHÇELİEVLER HALI YIKAMA 0312-4197677

 
Halı Yıkama Bahçelievler Ankara 0535-4187800

halı yıkama bahçelievler, bahçelievler halı yıkama

 

Halı yıkama hizmetimiz arasında bahçelievler halı yıkama da dahildir. Tüm bahçelievler geneli halı yıkama, bahçelievler yorgan yıkamabahçelievler battaniye yıkama ve bahçelievler​ koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Bahçelievler mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.
  
Bahçelievler​ Halı Yıkama uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 

Bahçelievler Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. Bahçelievler Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama bahçelievler ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. 

Arayın, bahçelievler halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.
Bahçelievler halı yıkama “halı yıkama da bahçelievlerde öncü, hizmette birinci"
BAHÇELİEVLER HALI YIKAMA HİZMETİMİZ;

Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır.

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.
Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır.
Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip en iyi  halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan sonra sıkma işlemine geçilir.
Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur.
Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur.
Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir.
Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. 
Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz.

Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için;
Bahçelievler​​ halı yıkama, halı yıkama bahçelievler, bahçelievlerde halı yıkama, bahçelievler halı yıkama firmaları, bahçelievler​​​​​ koltuk yıkamakoltuk yıkama bahçelievler, halı yıkama bahçelievler, BAHÇELİEVLER HALI YIKAMA, HALI YIKAMA BAHÇELİEVLER, KOLTUK YIKAMA BAHÇELİEVLER yazarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkama Gaziosmanpaşa Ankara başlıklı yazımızda Gaziosmanpaşa Halı Yıkama hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım