background

Balgat Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677

balgat halı yıkama da dahildir. tüm balgat geneli halı yıkama, balgat yorgan yıkama, balgat battaniye yıkama ve balgat koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir.

Balgat Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677

Balgat Halı Yıkama Ankara 0312-4197677

balgat halı yıkama fiyatları 2022

Halılarımızı bizler  iç ve dış mekanlarda sıklıkla hijyeniklik anlamında tercih etmekteyiz. Halılar, ister iç mekanda isterse de dış mekanda olsun rutin bir şekilde temizliği gerektirmektedir. Fazla kullanım sonucu halılar hızla bakteri üretimine sebep olmaktadır. Bu da ilerleyen süreçlerde küf ve çürümeye de sebebiyet verebilecektir. Balgat halı yıkama olarak bizler de sizler için halı temizleme ve yıkama noktasında hizmet vermekteyiz.

Halı yıkama işlemi kesinlikle uzman firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Zeki Halı Yıkama Evde yapılmakta olan temizlik işlemlerinde genel itibarı ile halılarım kimyasal içerikli deterjanlarda zarar görür mü? Endişesi ile etkili deterjanları kullanmaktan çekinmektedir. Bu da halıların yalnızca yüzeysel temizliğini sağlamakta, derinlemesine temizlenememektedir.

Balgat Halı Yıkama

Halılarınızın en alt katmanına kadar sağladığımız bu temizlik işlemlerinde bizler makine ile halı yıkama, şampuanla halı yıkama ve bunun yanı sıra buharlı halı yıkama hizmeti sağlamaktayız.

Başta Ankara olmak üzere Balgat, Kızılay ve  Mamak'ta bizler, derinlemesine halı temizliği hizmeti sağlıyoruz. Zeki Halı Yıkama Fabrikası olarak Bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşmanız durumunda sizler için kaliteli hizmetlerimizi ayaklarınıza kadar getirmekteyiz. 

Balgat Temiz Halı Yıkama

Ankara'nın başlıca semtlerinde sağlamakta olduğumuz derinlemesine halı temizlikte bizler en uygun fiyat avantajları ile sizleri karşılayacağız. Bu noktada sizler de Balgat'ta ikamet ediyor ve halılarım derinlemesine temizlenmiyor ne yapmalıyım? Halı yıkama için en etkili halı yıkama deterjanı hangisidir? Ve halı yıkama Balgat firma tavsiyesi nedir? gibi her sorunuz çin firmamızın yetkili halı yıkama çalışanlarımıza danışabilir, dilediğiniz yıkama yöntemiile halılarınızı pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Dilerseniz Battalgazi Halı Yıkama makalemize göz atabilirsiniz.

Halı Yıkama Balgat

Ankara'mızın en güzel semtlerinden bir tanesi olan halı yıkama Balgat firmamızda aralıksız bir şekilde derinlemesine halı temizliği yapmaktayız. Bu noktada profesyonel destek almanızı savunan firmamız, talebiniz doğrultusunda halılarınızı bizzat adrelerinizden teslim alacak ve özenle firmamıza getirilecektir. Ardından toz alma makinasına bırakılan halılarınız özenli bir şekilde tozlarından arınacaktır.

Tozlarından arınan halıların temizliği çok daha basit ve etkili olacak halıların en dip noktasına değin ulaşımını sağlayabilmekteyiz. Daha sonrasında ise tam otomatik halı yıkama makinalarına özenle yerleştirilen halılarınız, halı yıkama etkili deterjanları ile yine profesyonel halı yıkama makinaları aracılığıyla yıkanacaktır.

Balgat Halı Yıkama 2022 Fiyatları

Shaggy m2  10.00
Overlok m  9.00
Makine Kilim m  9.00
Makine Halısı m2  9.00

 

Halıların modeline, yapısına ve hassasiyetine göre değişmekte olan yıkama yöntemleri için de bizler farklı fiyatlarla hizmet sağlamaktayız. Balgat halı yıkama firmamız sizler için farklı yöntemlerle farklı fiyatlar sunmaktayız. 

Balgat halı yıkama 2022 fiyatları ne kadardır? Ankara'nın en iyi halı yıkama firması hangisidir?  Diye sizler de merak ediyorsanız bizlere anında ulaşabilirsiniz.

Ankara Çankaya Balgat Halı Yıkama

Yaklaşık bir saat deterjan ve halı ilacı içeren suda bekletildikten sonra halı kurutma makinasından geçirilmekte ardından da özenle halı kurutma odalarına özenle yerleştirilecektir. Temizlik işlemi tamamlanan ve tamamen kurutulan halılarınız son işlem olarak detaylı bir şekilde temizlik kontrolü yapılmakta ve özenle paketlenerek yine yetkili çalışanlarımız tarafınca adreslerinize özenle teslim edilmektedir.

Balgat Halı Temizleme Firmaları

Halılarınızın ebatı ve markası ne olursa olsun muhakkak 6 ayda bir rutin bir şekilde temizlenmesi ve arındırılması gerekmektedir. Balgat halı temizleme firmaları olarak bizler sizler için en etkili yöntemlerden bir tanesi olan şampuanla halı yıkama ve ayrıca kuru temizleme yöntemi ile halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Kuru temizleme hizmetinde bizler çok az miktarda kullanmakta olduğumuz kuru temizleme tozunu halılarınıza uygulamaktayız. Sonrasında halılarınıza serptiğimiz çözücü ve deterjanlar ile birlikte halılarınızı derinlemesine temizlemekteyiz. Bu işlem, hem halılarınıza zarar vermeyecek hem de renk atma gibi durumlarla karşılaşmanızı büyük ölçüde engelleyecektir.

Balgat Halı Yıkamacılar

Balgat halı yıkama firmamızda sağladığımız bir başka yıkama yöntemi de şampuanla yıkama olmaktadır. Bu yöntemde bizler döner başlıklı aktif bir fırça aracılığı ile halılarınızın üzerine son derece etkileyici deterjanlar ve şampuanlar püskürtmekteyiz.

Şampuanla köpürttüğümüz halılarınızı sonrasında  kir ve yağ çekici vakumlu makinelerimizle çekmekte ve tüm kirlerden arındırmaktayız. Sonrasında kurutma makinalarından geçirdiğimiz halılarınızı ilk günkü kalitesine kavuşturacak, sizlerin güveninizi sağlayacağız. 

Sizler için sağlamakta olduğumuz kaliteli halı yıkama ve temizleme işlemlerinde de  sizlerden oldukça uygun fiyatlar talebinde bulunmaktayız. Sizler de uygun fiyata en kaliteli hizmeti almak için bizlere dilediğiniz an Balgat en iyi halı yıkama firmaları telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

 
BALGAT HALI YIKAMA 418-4007

ankara balgat halı yıkama
balgat halı yıkama

Halı yıkama hizmetimiz arasında balgat halı yıkama da dahildir. tüm balgat geneli halı yıkama, balgat yorgan yıkama, balgat battaniye yıkama ve balgat koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Balgat mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.
  
 
 
Balgat Halı yıkama uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 

 
Balgat Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. 
Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. balgat Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. halı yıkama balgat ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz.
Arayın, balgat halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.
balgat halı yıkama “halı yıkama da balgatta öncü, hizmette birinci"
 BALGAT HALI YIKAMA HİZMETİMİZ;
Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır.
Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.
Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır.
Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip en iyi  halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan sonra sıkma işlemine geçilir.
Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur.
Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur.
Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir.
Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. 
Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz.
Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için;
Balgat halı yıkama, halı yıkama balgat, balgatta halı yıkama, balgat halı yıkama firmaları, balgat koltuk yıkama, koltuk yıkama balgat, halı yıkama balgat, BALGAT HALI YIKAMA, HALI YIKAMA BALGAT, KOLTUK YIKAMA BALGAT yazarak ulaşabilirsiniz.
Bir önceki yazımız olan  HALI YIKAMA BAHÇELİEVLER ANKARA  başlıklı yazımızda Bahçelievler halı yıkama hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir.
Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım