background

Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama 0312-4197677

Ankara birlik mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama 0312-4197677
ÇANKAYA BİRLİK MAHALLESİ HALI YIKAMA

Birlik Mahallesi Halı Yıkama olarak Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semt ve mahallelerine halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Birlik Mahallesi Halı yıkama firmamızda halı yıkama, yorgan yıkama, yerinde halı yıkama, battaniye yıkama, kilim yıkama konusunda uzman çalışanlarımızla en iyi halı yıkama hizmetini vermek için elimizden geleni yapmaktayız.

Halı yıkama firmaları arasında ilk sıralarda olmamızın başlıca nedenlerinden biri ise müşteri memnuniyetidir. Uygun halı yıkama fiyatları mız ve üstün hizmet kalitemizle müşterilerimizi memnun ediyoruz. Müşterilerimizin ilk yıkamada memnun kalmadığı halılara ikinci yıkama garantisi veriyoruz.

Artık iyi, güvenilir, hızlı bir halı yıkama hizmeti veren halı yıkama firmaları aramanıza gerek yok ! Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama firmamız sizlere en iyi, en güvenilir, en hızlı ve en ekonomik halı yıkama hizmetini sunmaktadır.

Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama
BİRLİK MAHALLESİ HALI YIKAMA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım