background

Çayyolu Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677

Ankara çayyolu halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Çayyolu Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677
ÇAYYOLU HALI YIKAMA 0312-4197677

 
Halı Yıkama Çayyolu Ankara 0535-4187800

çayyolu halı yıkama firmaları fiyatları

 

Halı yıkama hizmetimiz arasında çayyolu halı yıkama da dahildir. Tüm çayyolu geneli halı yıkama, çayyolu???? yorgan yıkamaçayyolu???? battaniye yıkama ve çayyolu???? koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Çayyolu mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.
  
Çayyolu? Halı Yıkama uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 

Çayyolu Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. Çayyolu Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama çayyolu ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. 

Arayın, çayyolu halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.
Çayyolu halı yıkama “halı yıkama da çayyolunda öncü, hizmette birinci"
ÇAYYOLU HALI YIKAMA HİZMETİMİZ;

Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır.

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.
Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır.
Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip en iyi  halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan sonra sıkma işlemine geçilir.
Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur.
Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur.
Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir.
Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. 
Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz.

Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için;
Çayyolu???? halı yıkama, halı yıkama çayyolu, çayyolunda halı yıkama, çayyolu halı yıkama firmaları, çayyolu??? koltuk yıkamakoltuk yıkama çayyolu, halı yıkama çayyolu, ÇAYYOLU HALI YIKAMA, HALI YIKAMA ÇAYYOLU, KOLTUK YIKAMA ÇAYYOLU yazarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkama Ankara Ayrancı başlıklı yazımızda Ayrancı Halı Yıkama hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım