background

Çayyolu Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677

Ankara çayyolu halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Çayyolu Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677

ÇAYYOLU HALI YIKAMA 0312-4197677

çayyolu halı yıkama fiyatları 2022

Halı yıkama işlemi, günümüzde temizlik ve hijyenik açıdan çok büyük önem arz etmektedir. Özellikle pandemi sürecinde hijyenimize ve ev temizliğimize iki kat daha önem vermemiz gerekmekte, özellikle iç mekânlarımızda kullanmakta olduğumuz halılarımızın belirli aralıklarla temizliğini ve havalandırma işlemini sağlamak gerekmektedir. Biz de Çayyolu halı yıkama olarak sizlerin markası ne olursa olsun halılarınızı yerinden alarak derinlemesine temizliğini sağlıyoruz.

Halı yıkama noktasında özellikle hemşerilerimizin merak ettiği halı yıkama işlemi halılarıma zarar verir mi? HalI yıkama işlemlerinde kimyasal madde kullanılıyor mu? ve halı yıkama işlemi Çay yolu halı yıkama uygun mudur? Gibi konularda sizlere yardımcı olmaktayız. Halı yıkama makinesi ve halı yıkama deterjanlarından da yardım alarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde, firmamızın belirlemiş olduğu halı yıkama programlarına bağlı hizmet sağlamaktayız.

Çayyolu Halı Yıkama Firmaları

Uzun yıllardan bu yana Ankaralı vatandaşlarımıza bizler derinlemesine halı temizliği hizmeti sunmaktayız. Bizlerin Çayyolu halı yıkama firmaları internet adreslerimiz üzerinden yayınlamış olduğumuz halı yıkama videolarımız üzerinden de kolaylıkla takip edebilir ve hizmet kalitemize sizler de eşlik edebilirsiniz. Derinlemesine temizlik gerektiren halılarımız ne yazık ki birçok kullanıcı tarafından halı yıkama firmalarına ulaştırılmaksızın bilinçsiz bir şekilde yanlış deterjan ve halı yıkama malzemeleri ile temizlenmektedir. Bu durum da sonraki süreçlerde sağlık problemlerini de beraberinde getirebilmektedir. 

Halı yıkama işlemlerinde muhakkak halılarınızı derinlemesine temizleyebilecek güçteki ilaçlara ve makinelere yer vermek gerekmektedir. Aksi halde haklılarınızın temizliği tam olarak yapılamayacak ve halılarınız bakteri yuvası haline gelecektir. Tüm bu kötü sonuçları almamak adına bizler, Çay yolu halı yıkama firmaları olarak halı yıkama zımba makinesi ve halı yıkama makinesinden destek almakta halılarınızın ilk günkü yapısını koruyarak derinlemesine temizliğini yapmaktayız.

Çayyolu En İyi Halı Yıkama Firması

Ankara’mızın en özel bölgelerinde kapsamlı bir şekilde sağladığımız halı temizleme işlemlerinde,  halı yıkama zımba makinesinden da yararlanmaktayız. Kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulan ve güvenliğinden endişe duyulan makinelerini sizlerin beğenisine sunmakta ve kesinlikle halılarınıza zarar vermeyeceğini temin etmekteyiz. Çayyolu en iyi halı yıkama firması olarak en uygun fiyatlarla halkı yıkama ve temizleme işlemini yürütmekteyiz.  Halı yıkama pompa motoru ve ayrıca halı yıkama aparatlarında da yararlanan firmamız,  halı yıkama uygulamaları noktasında Ankara'nın en iyi firmaları arasında konumlanmaktadır. 

Sizler de Ankara haklı yıkama nasıl yapılır? En iyi halı yıkama firması hangisidir? Ve Halı yıkama makinesi etkili midir? Gibi aklınıza takılan her türlü konu için bizlere Çay yolu halı yıkama firmaları telefon numaramız üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

2022 Çayyolu Halı Yıkama Fiyatları

Shaggy m2  10.00
Samur m2  12.00
Makine Kilim m2  9.00
Düz Makina Halısı m2  9.00
Overlok m2  9.00

Özellikle evlerimizde beslediğimiz evcil hayvanlarımız ve küçük çocuklarımız için halılarımızın  temizliği son derece önem arz etmektedir. Halılarımız sık kullanım ve sık temas sonucunda ne yazık ki bakteri oluşumunu hızlandırmakta ve her türlü toz ve kiri içerisine hapsetmektedir. Bu durum da beraberinde birçok sağlık sorununa sebebiyet verebilmektedir. 

Çay yolu en iyi halı yıkama firmamız, sizler için halı yıkama deterjanı, halı yıkama robotu  ve kurutma makinesi aracılığıyla detaylı bir şekilde halı temizliği hizmeti sağlamaktadır.  Zeki Halı Yıkama Bu hususta akıllara halı yıkama deterjanı zararlı mıdır? Sorusu sıklıkla gelmektedir. Özellikle belirtmeliyiz ki bizlerin sağlamakta olduğumuz halı yıkama işlemleri kesinlikle kimyasal içerik barındırmamakta ve halılarınıza kesinlikle zarar vermemektedir. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz halı yıkama ve deterjanlarımızdan sizler de yararlanabilirsiniz.

Ankara Çayyolu Yerinde Halı Yıkama

Günümüzde hijyen ve sağlık açısından bizler evlerimizde, işyerlerimizde ve teraslarımızda halı kullanımı tercihine gidebilmekteyiz. Halı kullanımı hijyen açısından tercih ediliyor olsa da rutin temizliğinin yapılmadığı durumlarda bu durum tam tersi sonular doğurabilmekte ve halılarımız etraftaki tüm toz ve kiri içerisine hapsedebilmektedir. Bu da halılarımızın hem kötü bir görünüm edinmesine sebebiyet vermekte hem de hijyenik olmamasına neden olmaktadır. Ankara Çayyolu yerinde halı yıkama işlemlerinde firmamız, özellikle hastane, ofis ve kamu kurumlarında kullanım kolaylığı sebebiyle tercih edilmekte taşınmaz halılarınız için derinlemesine temizlik hizmeti sağlamaktayız.

Halı temizliğinde özellikle halıların en alt tabanına değin inmekte ve halılarınızın her katmanının temizlenmiş olmasına dikkat etmekteyiz. Makine yardımı ile yaptığımız bu işlemde son olarak bizler, halı temizliği testini de sağlamaktayız. Böylelikle bizlere teslim ettiğimiz halıların derinlemesine temizlenip temizlenmediğini, hijyenik olup olmadığını çok daha kolay bir şekilde tespit edebilmekte, değerli Ankaralı halkımıza da halıları büyük bir rahatlıkla teslim etmekteyiz.

Halı Yıkama Çayyolu Ankara 0535-4187800

 

çayyolu halı yıkama firmaları fiyatları

 

Halı yıkama hizmetimiz arasında çayyolu halı yıkama da dahildir. Tüm çayyolu geneli halı yıkama, çayyolu???? yorgan yıkamaçayyolu???? battaniye yıkama ve çayyolu???? koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Çayyolu mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.
  
Çayyolu? Halı Yıkama uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 

Çayyolu Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. Çayyolu Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama çayyolu ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. 

Arayın, çayyolu halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.
Çayyolu halı yıkama “halı yıkama da çayyolunda öncü, hizmette birinci"
ÇAYYOLU HALI YIKAMA HİZMETİMİZ;

Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır.

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.
Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır.
Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip en iyi  halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan sonra sıkma işlemine geçilir.
Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur.
Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur.
Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir.
Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. 
Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz.

Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için;
Çayyolu???? halı yıkama, halı yıkama çayyolu, çayyolunda halı yıkama, çayyolu halı yıkama firmaları, çayyolu??? koltuk yıkamakoltuk yıkama çayyolu, halı yıkama çayyolu, ÇAYYOLU HALI YIKAMA, HALI YIKAMA ÇAYYOLU, KOLTUK YIKAMA ÇAYYOLU yazarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkama Ankara Ayrancı başlıklı yazımızda Ayrancı Halı Yıkama hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım