background

Cevizlidere Halı Yıkama 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

Ankara cevizlidere halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Cevizlidere Halı Yıkama 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

CEVİZLİDERE HALI YIKAMA FABRİKASI

cevizlidere halı yıkama fiyatları

 

Ankara’mızın güzel semtlerinden biri olan cevizlidere'de kullanmakta olduğunuz halılarınızı ve kilimlerinizi yıkatmak için iyi bir halı yıkama fabrikası arıyorsanız siz değerli Ankaralılarımıza tavsiyemiz: Cevizlidere Halı Yıkama Fabrikamızdan yana olacaktır.

Ankaranın en büyük halı yıkama fabrikası olan Zeki Halı Yıkama olarak Cevizlidere Halı Yıkama Fabrikası olarak; sadece halı ve kilim yıkama işlemini değil; bunun ile birlikte yerinde halı yıkama hizmeti de vererek tüm müşterilerimize hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

Bilindiği üzere; toplu mekândaki halıların yıkama işlemi çok kısa bir sürede gerçekleştirilmelidir. Çünkü camii, kongre merkezi gibi yerler halka açık olduğu için uzun süre kapalı tutulamaz. Bunun için buradaki halıların temizlenmesi de en kısa bir sürede ve en hijyenik şekilde yapılması gerekir. Bu noktada da devreye Cevizlidere Halı Yıkama Fabrikamız girmektedir.

Cevizlidere Halı Yıkama

Firmamız; ev, iş yeri, işletmeler, oteller, camii, kongre merkezi ve sinema salonları gibi mekânlarınız için de hem elde halı yıkama hem de yerinde halı yıkama hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimize dair detaylı bilgiye ulaşmak için siz de Cevizlidere Halı Yıkama Fabrikası Servis Numarası üzerinden çağrı merkezindeki personelimizle iletişime geçebilir ve aklınıza takılan her soruyu bizlere yöneltebilirsiniz. İster telefon numaramızla isterseniz web sitemiz aracılığıyla halı yıkama fabrikamıza çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Servisimiz, halı yıkama işlemini gerçekleştirirken güncel teknolojiden faydalanmakta ve son teknoloji harikası makineler aracılığıyla halı yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Ayrıca; halı ve kilim yıkama işlemi esnasında kullanmakta olduğumuz halı temizleyicileri de herhangi bir hassasiyetiniz ve alerji durumunuz göz önünde bulundurularak en doğru deterjanlardan oluşmaktadır.

Firmamız bünyesinde çalışmakta olan personellerimiz ise; bu sektörde uzun yıllar hizmet vermiş olup deneyim sahibi olan, alanında uzmanlaşmış ve daima işinin ehli olan ekip arkadaşlarımızdır. Personellerimizin ve Cevizlidere Halı Yıkama Fabrikamızın öncelikli amacı; siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu sebeple servisimiz sizlere garantili halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Siz de halılarınızı derinlemesine temizletmek ve tüm tozdan, bakteriden ve mikroplardan arındırılmış halılara sahip olmak için bizi tercih edebilir ve hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En doğru ve en profesyonel halı yıkama adresi için siz de zaman kaybetmeden fabrikamızı arayın.

 

CEVİZLİDERE HALI YIKAMA EN YAKIN

Ankara Cevizlidere' de halınızı yıkatmak için en yakın bir halı yıkama servisi için siz değerli müşterilerimiz de Cevizlidere Halı Yıkama Servisimizi seçebilirsiniz. Neden mi?

Cevizlidere Halı Yıkama En Yakın olarak; her an sahada hazır bulunan gezici servislerimiz sayesinde bizlere bir telefonunuz akabinde hemen ekibimizi adreslerinize yönlendirmekteyiz. En kısa sürede adreslerinizde hazır olup halılarınızı sizden teslim alan profesyonel halı yıkama ekibimiz, bu işlemi gerçekleştirirken de yine çabuk bir şekilde hareket etmekte ve en hızlı halı yıkama ile hizmet vermektedir.

Cevizlidere Halı Yıkama Fabrikamız; haftanın her günü ve her saati sizler için kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Dolayısıyla istediğiniz her zaman bizden hizmet almanız mümkün olmaktadır. Siz de hemen şimdi servis iletişim telefon numaramızı arayarak istediğiniz güne ve saati randevu alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz seçtiğiniz tarihte evlerinize, iş yerlerinize gelerek halılarınızı sizden alacak, en iyi bir şekilde, en doğru temizlik malzemeleriyle ve teknolojik cihazlar yardımıyla halı, kilim yıkama işlemini gerçekleştirerek yeniden sizlere teslim edecektir.

2022 CEVİZLİDERE HALI YIKAMA ÜCRETLERİ

Düz Makina Halısı m2 9.00
Shaggy m2 10.00
Overlok m 9.00
Samur m2 12.00
Makine Kilim m 9.00

 

Cevizlidere Halı Yıkama Servisimizin Ücretlerini incelediğinizde bu fiyatların her zaman en ucuz ve en uygun fiyatlardan oluştuğunu görmeniz mümkündür. Cevizlidere Halı Yıkama Servisi Ücretlerimiz; sizlerin bütçeleri göz önünde bulundurularak ve daima memnun kalacağınız bir hizmet için en uygun ve en ekonomik fiyatlar olacak şekilde belirlenmiştir.

Firmamızın halı yıkama, kilim yıkama, Shaggy halı yıkama gibi tüm işlemlerimiz minimum miktar olarak 10 lira gibi bir fiyattan başlamaktadır. Bu fiyatlarımız halınızın metrekaresine, dokusuna, cinsine ve rengine göre değişiklik göstermektedir. Her ne kadar ücretlerimiz halı türüne ve ebatlarına göre değişiklik gösterse de yine de tüm fiyatlarımız halı yıkama firmaları arasında en uygun ve en ucuz olan fiyatlardır.

Siz de halılarınızı hem en profesyonel hem de en uygun fiyatlı bir firmaya yıkatmak için Cevizlidere Halı Yıkama Servisimizi seçin ve hemen bizimle iletişime geçin. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde fiyatlarımıza dair detaylı bilgi almanız da mümkün olmaktadır. En uygun fiyatlı halı yıkama servisimiz; sadece bir telefon ve bir web sitesi kadar uzağınızdadır.

 

Ankara cevizlidere halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım