background

Demetevler Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 3tl) 0312-4197677

Ankara halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Demetevler Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 3tl) 0312-4197677
DEMETEVLER HALI YIKAMA 0312-4197677

 
Halı Yıkama Demetevler Ankara 0535-4187800

halı yıkama demetevler ankara, ankara demetevler halı yıkama

 

Halı yıkama hizmetimiz arasında demetevler halı yıkama da dahildir. Tüm demetevler geneli halı yıkama, demetevler​ yorgan yıkama, demetevler battaniye yıkama ve demetevler koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Demetevler mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.
  
Demetevler Halı Yıkama uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 

Demetevler Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. Demetevler Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama demetevler ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. 

Arayın, demetevler halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.
Demetevler halı yıkama “halı yıkama da demetevler öncü, hizmette birinci"
DEMETEVLER HALI YIKAMA HİZMETİMİZ;

Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır.

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.
Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır.
Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip en iyi  halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan sonra sıkma işlemine geçilir.
Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur.
Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur.
Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir.
Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. 
Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz.

Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için;
Demetevler halı yıkama, halı yıkama demetevler, demetevlerde halı yıkama, demetevler halı yıkama firmaları, demetevler​ koltuk yıkama, koltuk yıkama demetevler, halı yıkama demetevler, DEMETEVLER HALI YIKAMA, HALI YIKAMA DEMETEVLER, KOLTUK YIKAMA DEMETEVLER yazarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Esat Halı Yıkama başlıklı yazımızda Halı Yıkama Esat hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.

 
Demetevlerde Halı Yıkayan Firma

halı yıkama fabrikası çankaya


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım