background

Etlik Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 3tl) 0312-4197677

Ankara Etlik halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Etlik Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 3tl) 0312-4197677
HALI YIKAMA ANKARA ETLİK

Halı Yıkama Ankara Etlik halı yıkama firması olarak Ankara Keçiören'in önde gelen halı yıkama firmaları ndan birisiyiz. Halı yıkama konusunda en önem verdiğimiz konu müşteri memnuniyetidir. İlk yıkamada müşterilerimizin memnun kalmadığı halılara koşulsuz şartsız ikinci yıkama garantisi veriyoruz.

Halı Yıkama Etlik olarak halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, battaniye yıkama, kilim yıkama, yorgan yıkama gibi hizmetler vermekteyiz. Halılarınızı 6 ayrı işlemden geçirdikten sonra ücretsiz servisimizle evlerinize teslim ediyoruz. Bu işlemler sırasıyla toz alma, halı yıkama, santrifüj, havalandırma, hav alma, paketlemedir.

Verdiğimiz bu hizmete karşılık aldığımız halı yıkama fiyatları çok uygundur. Ankara'nın başta Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Altındağ olmak üzere bütün semt ve mahallelerine halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Halı Yıkama Ankara Etlik
 
HALI YIKAMA ANKARA ETLİK OLARAK HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Halı Yıkama Çankaya ve Ankara’da hizmet verdiğimiz bazı bölgeler; Dikmen, Öveçler, Kızılay, Ulus, Cevizlidere, Balgat, Kırkkonaklar, Çukurambar, Balgat 100.yıl, Ankara Emek, Bahçelievler Ankara, Sokullu, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Sokullu, Küçük Esat, gaziosmanpaşa, Ankara Köroğlu, Çankaya Yıldız, Çankaya Oran, Dikmen İlker, Türközü, Ankara Tandoğan, Mebusevleri, Anıttepe, Ankara Bakanlıklar, Mamak Ankara, Keçiören Ankara, Yenimahalle Ankara, Ankara Çayyolu, Ümitköy, Bilkent, Mustafa Kemal Mahallesi, Ankara Etimesgut, Ufuktepe, sanatoryum, Bağlum, Sincan, Yenikent, Eryaman, Ostim, İvedik, Etlik, İncirli, Keçiören Ayvalı, Şentepe Yenimahalle, Cebeci, Abidinpaşa, Tuzluçayır, Akdere, Aktepe, Natoyulu,

 

 

halı yıkama fiyatları çankaya, halı yıkama ankara çankaya, halı yıkama ankara keçiören, halı yıkama firmaları ankara, halı yıkama demetevler ankara, halı yıkama ostim ankara, halı yıkama ankara öveçler, halı yıkama ankara balgat, halı yıkama ankara ayrancı, halı yıkama ankara çayyolu, halı yıkama ankara incirli, halı yıkama ankara etlik, halı yıkama firmaları ankara, halı yıkama şirketleri ankara, halı yıkama,


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım