background

Etlik Koltuk Yıkama 0312-4197677

Ankara Etlik halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Etlik Koltuk Yıkama 0312-4197677
ETLİK KOLTUK YIKAMA

Etlik koltuk yıkama firmamızın Ankara' nın başta Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semtlere geniş bir servis ağı vardır. Ankara koltuk yıkama şubelerimiz 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu bu kusursuz hizmetten biraz bahsetmek gerekirse; Uzman personellerimizle haftanın 7 günü yılın 365 günü bayram, seyran gözütmeksizin çalışıyoruz. Amacımız müşterilerimizin her istediği zaman dilediği gibi koltuklarını temizletebilmeleridir.

Peki bu koltuk yıkama hizmeti nasıl yapılır? Anlatalım, öncelikler evinize misafir olduğumuzda önce koltuğunuzun üzerindeki tozları alırız. Tozlarından arındırdığımız koltuğunuzun cinsini tespit eder, yıkanması gereken şekli belirleriz. Yıkama şekilleri; sulu, susuz, silme vb. uzayıp gitmektedir. Koltuğun yıkama şekli belirlendikten sonra hangi yıkama şampuanı ile yıkanması gerektiği belirlenir. Bu aşamadan sonra yıkama başlar. Koltuk özel bir su ile ıslatılarak seçilen şampuan üzerine sepelenir. Bu şampuan koltuğun içine nufuz eder. Derinlerdeki tüm kirlere baskı yaparak koltuk yüzeyine çıkarır. 5 dk gibi bir sürede koltuk yüzeyinin kirle kaplı olduğunu görebilirsiniz. Makinenin vakum özelliği sayesinde önce kirler toplanır sonra temiz su ile durulama yapılır. Durulamadan sonra koltuğun üzerinde leke olup olmadığı kontrol edilir. Leke yok ise yıkama işlemi sonlandırılır. Leke var ise bu sefer leke çıkarıcılar ile çalışmalar yapılarak tekrar vakumlara ve durulama evreleri tekrar edilir. 

Bu işlemlerin sonucunda koltuklarınızın ışıl ışıl parladığını görüceksiniz. Etlik koltuk yıkama şubelerimiz telefonlarınızı beklemektedir. Daha temiz koltuklar için buyurun bizi arayın.

Koltuk yıkama fiyatları mız diğer koltuk yıkama firmaları na göre çok uygun olup verdiğimiz hizmet üst düzeydir.

Etlik Koltuk Yıkama
ETLİK KOLTUK YIKAMA ANKARA KEÇİÖREN’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım