background

Halı Yıkama Ankara Akdere 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

Ankara Akdere halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Halı Yıkama Ankara Akdere 0312-4197677 (m2 si 3-tl)
HALI YIKAMA ANKARA AKDERE

Hassas ve titiz Ankara hanımlarının onyıllardır tercih ettiği halı yıkama firması Halı Yıkama Ankara Akdere deneyimli ustaları, kullandığı şampuanlar ve geleneksel yıkama metodu ile Ankaradaki lider konumunu devam ettiriyor. 


Kaliteli hizmet sunumunu artırmak ve müşteri memnuniyetini maksimize etmek için, sürekli çalışmalar yürüten Akdere Halı Yıkama ; bu güne değin hiçbir firmanın öncülük yapamadığı maddi, teknik ve know how desteği ile ankara halı yıkama sektörünün gelişimine öncülük etmiştir. Mamak dışında da Ankarada halı yıkama denilince ilk akla gelen birkaç firmadan birisi olma pozisyonunu sürdüren firmamız bu günlere değin çizgisini koruyarak, çıtasını her yıl biraz daha yükseğe taşıyan ,son yıllarda hızlı artış gösteren yıkama arzına rağmen ,her yıl minimum % 10 oranında büyümeyi başarabilen Halı Yıkama Akdere Ankara; elde ettiği bu başarısını, değerli yıkama ustaları, geleneksel halı yıkama metotları ile kullandığı kaliteli halı yıkama şampuanlarına ve uygun halı yıkama fiyatları na borçludur.

Halı Yıkama Ankara Akdere
HALI YIKAMA AKDERE ANKARA MAMAK'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,


  TIKLA ARA +90 312 419 76 77   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım