background

Kavaklıdere Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677

Ankara kavaklıdere halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Kavaklıdere Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677
KAVAKLIDERE HALI YIKAMA 0312-4197677

 
Halı Yıkama Kavaklıdere Ankara 0535-4187800

halı yıkama kavaklıdere ankara, ankara kavaklıdere halı yıkama

Halı yıkama hizmetimiz arasında kavaklıdere halı yıkama da dahildir. Tüm kavaklıdere geneli halı yıkama, kavaklıdere​​ yorgan yıkamakavaklıdere​​ battaniye yıkama ve kavaklıdere​ koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Kavaklıdere mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.
  
Kavaklıdere Halı Yıkama uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 

Kavaklıdere Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. Kavaklıdere Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama Kavaklıdere ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. 

Arayın, Kavaklıdere halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.
Kavaklıdere halı yıkama “halı yıkama da kavaklıderede öncü, hizmette birinci"
KAVAKLIDERE HALI YIKAMA HİZMETİMİZ;

Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır.

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.
Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır.
Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip en iyi  halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan sonra sıkma işlemine geçilir.
Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur.
Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur.
Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir.
Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. 
Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz.

Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için;
Kavaklıdere​ halı yıkama, halı yıkama kavaklıdere, kavaklıderede halı yıkama, kavaklıdere halı yıkama firmaları, kavaklıdere​​ koltuk yıkamakoltuk yıkama kavaklıdere, halı yıkama kavaklıdere, KAVAKLIDERE HALI YIKAMA, HALI YIKAMA KAVAKLIDERE, KOLTUK YIKAMA KAVAKLIDERE yazarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ankara Sokullu Halı Yıkama başlıklı yazımızda Halı Yıkama Sokullu hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım