background

Keçiören Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 3tl) 4197677

Ankara keçiören halı yıkama fabrikası ve keçiören halı yıkama firmaları arasında uygun fiyataları ve keçiören geneli halı yıkama servisi olarak her daim hizmetinizdeyiz.

Keçiören Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 3tl) 4197677
Keçiören Halı Yıkama Fabrikası Ankara

en iyi halı yıkama fabrikası ankara , ankarada en iyi halı yıkama fabrikasıAnkarada en iyi halı yıkama fabrikası dendiğinde akla ilk gelen Zeki Halı yıkama fabrikasıdır. En iyi olmak için çıktığımız bu yolda, en iyi halı yıkama fabrikası keçiören olmak adına Ankara ve tüm ilçelerinde 3. servis araçımızla var güçümüzle çalışıyoruz. Ticaret hayatımızın ilk gününden bugüne ankarada garantili halı yıkama yı başlatan firmaları n başında geldiğimizide belirtmek isteriz.
Garantili Halı Yıkama Keçiören Ankara

Garantili halı yıkama nedir?

Halı yıkama sonrası, HALI YIKAMA hizmetimizden memnun kalmaz iseniz KOŞULSUZ ve ÜCRETSİZ 2. YIKAMA GARANTİSİ VERİYORUZ.

Halılarınızı Bize yada X bir firmaya yıkatsanız dahi, sizlere tavsiyemiz;

 HALILARINIZ YIKAMADAN GELDİKTEN SONRA HEMEN ÖDEME YAPMAYIN.

Önce poşetlerinde 1-2 tane halı çıkartıp, kontrol edin. Temiz yıkandığından emin olduktan sonra halı yıkamacı nın ödemesini yapın.

"ÖNCE KONTROL ET SONRA ÖDEME YAP"

Çoğu müşterimizin en büyük şikayeti, "KALİTELİ HALI YIKAMA HİZMETİ ALAMAMAK"

Tekrar hatırlatmak fayda var.

Hemen Halı yıkamacının ücretini ödeyip göndermeyin...

Önce Halılarınızın Temiz yıkanıp, yakanmadığını kontrol edin. Temiz yıkandığından emin olduktan sonra ücretini ödeyin.

Halılarınızın MİS GİBİ KOKTUĞUNA sakın aldanmayın. Parfüm sıkıp poşetleyip müşteriye "HALILARINIZ YIKANDI" deyip haksız kananç peşinde koşan bazı uyanıkların bizim halı yıkama sektöründe olduğunu üzülerek görmekte ve de şahit olmaktayız.

Halı yıkama firması arıyor ama bazı endişeleriniz varsa, hiç düşünmeden bizi arayabilirsiniz!

Çünkü biz, garantili halı yıkama firmaları arasında ankara da lider firmayız.

2014 yılında Halı yıkama Fiyatları mız Ankara Geneli Makina Halısı Sadece 3 Liradır. Diğer halı çeşitleri için lütfen fiyat sorunuz.

Zeki Halı Yıkama Telefon : 03124197677 (sabah: 8 - aksam:22) saatleri arası arayabilir, halı yıkama konusunda her türlü bilgi alabilirsiniz.

Ankara'nın Tüm Semtlerine Servisimiz vardır.

Servisimiz Ücretsizdir.

HALI YIKAMA KONUSUNDA ÖNEMLİ BİR HATIRMA DAHA:

Genelde Bayram önceleri
Ankarada halı yıkama firmaları

arasında yoğunluk zirve yapar. Halılarınızı halı yıkama ya mümkün olduğunca Bayrama 1 Hafta kala vermemeye çalışın. 

Bunun 2 tane önemli nedeni var.

1- Ankarada Halı yıkama firmaları bu dönemde kapasitelerinin üstünde sipariş aldıklarından dolayıkaliteli halı yıkama hizmetini tam anlamıyla veremiyorlar.

Kısa bir örnekle anlatmak gerekirse, 200 kişilik bir restaurant ta 1000 kişinin aynı anda gelmesi durumunda hizmette sıkıntılar yaşanması olası muhtemeldir.

2- Bu dönemdeki yoğunluğu kaldıramayan ama gelen siparişleride kaçırmak istemeyen Ankara halı yıkama firmaları, zamanında teslimat konusunda firmanın ve sizin  strese girme olasılığınız oldukça yüksektir.
KEÇİÖREN HALI YIKAMA ANKARA

Halı Yıkama Ankara, Halı Yıkama Demetevler Ankara, Yerinde Halı Yıkama Ankara,
halı yıkama balgat, Dikmen Halı Yıkama, Halı Yıkama Dikmen, Ankara Etlik Halı Yıkama, Keçiören Halı Yıkama, Akdere Halı Yıkama, Esat Halı Yıkama, anıttepe halı yıkama, En iyi halı yıkama fabrikası Ankara, Beytepe halı yıkama, Halı Yıkama Çankaya Ankara, SEYRANBAĞLARI HALI YIKAMA, Çankaya Halı Yıkama, Halı Yıkama Ankara Öveçler, Halı Yıkama Ankara Balgat, Halı Yıkama Bahçelievler Ankara, Halı Yıkama Gaziosmanpaşa Ankara, Halı Yıkama Çankaya Yıldız, Halı Yıkama Ankara Kırkkonaklar, Halı Yıkama Çayyolu Ankara, Halı Yıkama Ankara Ayrancı, Halı Yıkama Ankara Küçükesat, Halı Yıkama Ankara Bilkent, Ankara Kavaklıdere Halı Yıkama, Ankara Sokullu Halı Yıkama, Halı Yıkama 100. yıl Ankara, Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama, Ankara Tandoğan Halı Yıkama, Halı Yıkama Firmaları Ankara Çankaya, Dikmen Halı ve Koltuk Yıkama, Cebeci Hali Yikama Fabrikası
Zeki Halı Yıkama olarak, hedefimiz “%100 Müşteri Memnuniyeti”
halı yıkama hizmetimizden sonra doğabilecek müşteri memnuniyetsizliğinde 
“Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi” sunuyoruz.
 
1. AŞAMA: TOZ ALMA
Ücretsiz servisimizle kapınızdan alınan halılarınızıhalı temizleme bölümüne almadan önce toz alma makinesinden geçiriyoruz. Makineden gecen halılar içindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden arındırılır. Bu aşama halı temizleme (yıkama) konusunda en önemli aşamalardan birisidir. Toz makinesinden geçmeyen halıların içinde bulunan kum, toz vb. maddeler su ile temas ettiğinde çamur halini alır, çıkması imkânsız hale gelir ve halı yıkama aşamasında çıkması mümkün değildir.
2. AŞAMA: HALI YIKAMA
Toz dolabından geçen halılarınız 100% bitkisel halı şampuanı ile tam otomatik bant sistemli çift yönlü fırçalarla ön ve arkası dönüşümlü olarak halı yıkama makinesinden geçirilir. Varsa lekeye özel işlem uygulanır. Fırçalama işlemi bittikten sonra halı yıkama makinemizin son aşamasında halı üzerindeki şampuan ve su durulanıp vakumlanır.
3. AŞAMA: SANTRİFÜJ
Bant sistemli tam otomatik halı yıkama makinesinden gecen halılarınızı santrifüj makinesinde halının cinsine göre uygun devirde sıktırarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Halı üzerindeki yaklaşık 95% oranındaki suyun atılmasından sonra halının hem daha kısa zamanda kuruması sağlanır hem de halı ilmiklerinin yıpranması önlenmiş olur. Halı santrifüj makinesine rulo halinde koyulduğu için sıkma esnasında hiç bir zaman zarar görmez.
4. AŞAMA: HAVALANDIRMA ASKILARI
Santrifüjden çıkan halılarınız kurutma odasına alınmadan önce havalandırma askılıklarına asılıp havalandırılır. Kurutma odamıza alınan halılarınız tamamen elektrikli, sıcak hava üfleyen ve aynı zamanda ortamdaki nemi çeken makine ile 8 saat gibi kısa bir sürede kurutulur.
5. AŞAMA: HAV ALMA
Kurutma odasından çıkan halılarınız hav alma makinesinde havı alınıp yatımına taranarak kalite kontrolden geçirilir ve paketlemeye alınır. Halı yıkama işleminde paketleme bölümü önemli bir aşamadır lekesi çıkmamış halılarınızı tekrar yıkama bölümüne alınır.
6. AŞAMA: PAKETLEME
Havı alınan ve yatımına taranan pırıl pırıl ve tertemiz halılarınız müşteri numarasına göre ayrılır ve zaman kaybetmeden siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimizle teslim edilir.
ÖZEL HALI TÜRLERİ
Özel halı yıkama hizmetinde bir dizi teknikler kullanılır. Yün halı, Isparta halı, hereke halı, cin halısı, ipek halı gibi özel ve degerli halılarınızın yıkama işlemi fabrikamızda rahatca ve güvenli bir bicimde yapılmaktadır. Bilincsiz halı yıkama fabrikalarının bozduğu renklerinin soldurdugu halıların yıkama işlemi sırasında tamir ve renkleriyle oynama tecrübesine sahibiz. Halı yıkama işleminin yanında eskitme hizmetimizde bulunmaktadır.
 

Garantili halı yıkama çankaya dedince akla gelen ilk firmaların başında zeki halı yıkama gelmektedir.
Hizmetlerimizin başında halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde koltuk yıkama, overlok, yün ve el dokuması halı yıkama
ANKARA HALI YIKAMA'DA BİR İLK!
Zeki Halı Yıkama , “%100 Müşteri Memnuniyeti” sloganı ile halı yıkama hizmetimizden sonra doğabilecek müşteri memnuniyetsizliğinde “Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi”veriyoruz.
Ankara Geneli Ücretsiz Servisimiz vardır.
Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.


ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;
Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, zafertepe

 

 
Keçiören Halı Yıkama Firmaları 
 
arasında yer alan zeki halı yıkama firması ankara, 
halı yıkama fiyatları Keçiören ve ankara geneli ücretsiz servisimiz vardır.  Keçiören halı yıkama firması olarak, ankara Keçiören halı yıkama firmaları arasında halı yıkama fiyatları Keçiören en ekonomik fiyatları ile halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama ile haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.
halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan ve kilim yıkama fiyatları hakkında arayın detaylı bilgi verelim.

Ankara Öveçler halı yıkama
ın detaylı bilgi verelim.
 


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım