background

Koltuk Yıkama Ankara Çankaya 0312-4197677

Ankara Çankaya koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Koltuk Yıkama Ankara Çankaya 0312-4197677
KOLTUK YIKAMA ANKARA ÇANKAYA

Çankayada koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız size kaliteli ve ucuz hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Alanında uzman kadromuz koltuk, kanepe gruplarınızı ve sandalyelerinizi pırıl pırıl temizleyerek ilk günkü görünümüne kavuşturuyor. İnanın koltuklarınız temizlendikten sonra gözlerinize inanmayacaksınız.

Eğer kanepe gruplarınızın üzerinde leke varsa dert etmeyin size bu konuda da çözümler üretiyoruz. Elimizde bulunan özel kimyasallar sayesinde tüm inatçı kirleri derinlemesine temizliyoruz. Tabi leke çıkarma işlemi koltuk kumaşının hassaslığıyla doğru orantılıdır. Ancak kumaşın dayanabildiği kadarına müdahale edebiliyoruz.

Evinizde eğer evcil hayvan besliyor ve aynı zamanda ufak çocuğunuz varsa mutlaka hijyen konusuna dikkat etmelisiniz. Kuşkusuz evinizde en çok mikrop ve toz toplayan eşyalardan birisi olan koltuklarınızın temizliği çok çok önemlidir. Koltuk arasına biriken tozlar, hayvan kılları ve buna benzer olumsuz parazitler çocuklarınız ve sevdikleriniz için birer tehlikedir.

Koltuk yıkama fiyatlarımız çok uygun olup verdiğimiz hizmet üst düzeydir. Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semt ve mahallelerine koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.

Koltuk Yıkama Ankara Çankaya
KOLTUK YIKAMA ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım