background

Küçükesat Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677

Ankara esat halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Küçükesat Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677
KÜÇÜKESAT HALI YIKAMA 0312-4197677

 
Halı Yıkama Küçükesat Ankara 0535-4187800

halı yıkama ankara küçükesat, küçükesat halı yıkama

 

Halı yıkama hizmetimiz arasında küçükesat halı yıkama da dahildir. Tüm küçükesat geneli halı yıkama, küçükesat​​ yorgan yıkamaküçükesat​​ battaniye yıkama ve küçükesat​​ koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Küçükesat mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.
  
Küçükesat​ Halı Yıkama uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 

Küçükesat Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. Küçükesat Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama küçükesat ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. 

Arayın, küçükesat halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.
Küçükesat halı yıkama “halı yıkama da küçükesatda öncü, hizmette birinci"
KÜÇÜKESAT HALI YIKAMA HİZMETİMİZ;

Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır.

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.
Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır.
Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip en iyi  halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan sonra sıkma işlemine geçilir.
Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur.
Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur.
Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir.
Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. 
Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz.

Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için;
Küçükesat​​ halı yıkama, halı yıkama küçükesat, küçükesatda halı yıkama, küçükesat halı yıkama firmaları, küçükesat​ koltuk yıkamakoltuk yıkama küçükesat, halı yıkama küçükesat, KÜÇÜKESAT HALI YIKAMA, HALI YIKAMA KÜÇÜKESAT, KOLTUK YIKAMA KÜÇÜKESAT yazarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkama Ankara Bilkent başlıklı yazımızda Bilkent Halı Yıkama hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım