background

Sokullu Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677

Ankara sokullu halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Sokullu Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677
SOKULLU HALI YIKAMA 0312-4197677

 
Halı Yıkama Sokullu Ankara 0535-4187800

ankara sokullu halı yıkama, halı yıkama sokullu ankara,

Halı yıkama hizmetimiz arasında sokullu halı yıkama da dahildir. Tüm sokullu geneli halı yıkama, sokullu​ yorgan yıkamasokullu​ battaniye yıkama ve sokullu​ koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Sokullu mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.
  
Sokullu Halı Yıkama uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 

Sokullu Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. Sokullu Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama sokullu ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. 

Arayın, sokullu halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.
Sokullu halı yıkama “halı yıkama da sokulluda öncü, hizmette birinci"
SOKULLU HALI YIKAMA HİZMETİMİZ;

Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır.

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.
Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır.
Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip en iyi  halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan sonra sıkma işlemine geçilir.
Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur.
Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur.
Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir.
Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. 
Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz.

Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için;
Sokullu​ halı yıkama, halı yıkama sokullu, sokulluda halı yıkama, sokullu halı yıkama firmaları, sokullu​ koltuk yıkamakoltuk yıkama sokullu, halı yıkama sokullu, SOKULLU HALI YIKAMA, HALI YIKAMA SOKULLU, KOLTUK YIKAMA SOKULLU yazarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkama 100. Yıl Ankara başlıklı yazımızda 100. yıl halı yıkama hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım