background

Türközü Halı Yıkama 0312-4197677

Ankara Türközü halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Türközü Halı Yıkama 0312-4197677

TÜRKÖZÜ HALI YIKAMA

 0312 419 76 77 

Türközü Halı Yıkama Ankara Mamak bölgesinin profesyonel halı yıkama firması olarak görevini sürdürmektedir.
Avcılar da bulunan halı yıkama fabrikamız ücretsiz servisi ile hijyenik ortamda yıkadığı halılarla ön plandadır.

Profesyonel makinalarımız el değmeden en temiz halıları yıkamaktadırlar. Türközünün en çok tercih edilen halı yıkama firması Türközü Halı Yıkama sizlere en temiz halı yıkamacılığı sunmaktadır.

Halılarınız yaptığımız analizler sonucu kullanıma bağlı olarak  yılda en az 2 defa yıkanmalı ve bu yıkama işini mutlaka uzmanlara bırakmalısınız.

Halıların içine haps olmuş gözle görünmeyen mikrop ve toz kalıntıları özellikle yıkanmayıp sadece tozu alınan halılarda maximum artış göstererek sağlığınız ile ilgili problemlere yol açabilir. Bu anlamda Türközü Halı Yıkama sizlere profesyonel ekibi ve ücretsiz servisi ile destek olmaktadır.

Yaşam alanlarınıda kullandığınız halılarınızı siz her şekilde eldeki evdeki imkanlarınızla temizlerseniz temizleyin asla gerçek anlamda bir temizlik sağlamış olmazsınız. Bırakın halılarınızın derinlemesine temziliğini biz yapalım. Profesyonel hizmet anlayışı ve kusursuz temizlik ile sizlere her zaman daha hızlı ve daha kaliteli halı yıkamakla görevliyiz.

Türközü Halı Yıkama

Türközü Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama

Türkzü halı yıkama firması olarak Ankara Mamak bölgemizde siz değerli hemşerilerimize özel hizmet sunmaktayız. Halılarınızın doku şekline uygun malzemeleri kullanarak halı yüzeyinin zarar görmeden hijyenik hale gelmesini sağlıyoruz. Tarafımızca sunulmakta olan Tüm halı yıkama ve temizleme işlemleri uygun şekilde ve otomotik makinalarla yapılmaktadır.

Firmamızca siz değerli Mamak halkımız için sağladığımız uygun fiyatlı ve geniş çaplı temizlik hizmeti ile sizler de bir an önce tanışabilir, piyasaya oranla çok daha uygun fiyat avantajları ile halı ve koltuk yıkama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bölgemizde güvenle tercih edilen halı yıkama firmalarından biri olan Türküözü halı yıkama firması olarak her daim telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Türközü Halı Yıkama Fiyatları

Akrilik Halı & Lastik Tabanlı Halı m2 9 tl
Düz Makina Halısı m2 9 tl
Şagi halı / Makarna Halı / Shaggy Yıkama Fiyatı m2 11tl
Overlok m2 9 tl
Kilim Yıkama  m2 9 tl
Koltuk YıkamaTakım m2 250 tl
Oymalı Halı Yıkama m2 12 tl

Türközü halı ve koltuk yıkama hizmetlerimizde bizler, ev veya iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz taşınmaz halılarınız için kuru yıkama, şampuanla yıkama veya isteğinize bağlı bulunma kaydıyla makina ile yıkama hizmeti sağlamaktayız ve tüm bu hizmetlerimizde sizlerden ayrıca bir ücret talebinde bulunmamaktayız.

Değerli Mamak halkı için sağlamakta olduğumuz halı yıkama işlemlerinde halılarınızın dokusuna, ebatına ve kirlilik oranına  göre de fiyat değişimi ile rastlayabilirsiniz. Bizler Türközü halı ve koltuk yıkama firması olarak siz degerli müşterilerimiz için en uygun fiyatları bir araya getirerek, bütçenizi zorlamamaya dikkat etmekte ve halılarınızın derinlemesine temizliğini sağlamaktayız. Siz değerli hemşerilerimize uzun zamandan bu yana sağladığımız hizmetlerimizi sunmaktan her zaman için büyük gurur duyacağız. Dilerseniz Mamak Halı Yıkama sayfamıza göz atabilirsiiniz

Türközü Halı ve Koltuk Yıkama


Türközü halı ve koltuk yıkama firmaları olarak her türlü halı ve koltuk yıkama, kurutma ve bakım işlemlerinizi profesyonel halı ve koltuk yıkama araçlarımızla en doğru şekilde yapmaya özen göstermekteyiz.

Halı ve koltuk yıkamada kullanmakta olduğumuz özel deterjanlar halılarınızın veya koltuklarınızın dokusuna ve türüne göre farklılık göstermektedir. Halılarınızın ve koltuklarınızın temizliğini sizler de elbet düzenli şekilde yapıyorsunuzdur ancak bizler halı ve koltuklarınızda en ulaşılmaz bölgelere ve dip noktalara ulaşarak ve   en ince detayına kadar inerek halı ve koltuklarınızın daha hijyenik ve daha ferah olmasını sağlamaktayız.

TÜRKÖZÜ HALI YIKAMA ANKARA MAMAK'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,

 


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım