background

UFUKTEPE HALI YIKAMA FABRİKASI (m2 si 3tl) 0312-4197677

Ankara Ufuktepe halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

UFUKTEPE HALI YIKAMA FABRİKASI (m2 si 3tl) 0312-4197677
ANKARA UFUKTEPE HALI YIKAMA FABRİKASI

Halı Yıkama Ufuktepe olarak hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmayız. Müşterilerimizin tamamen memnun kalması için ilk yıkamada memnun kalınmayan halılara koşulsuz ikinci yıkama garantisi veriyoruz.

Halılarınız sizler ve eviniz için çok değerli eşyalardır. Sizde halılarınızı güvenilir bir halı yıkama firmasına yıkatmak istiyorsanız Ankara Ufuktepe Halı Yıkama firmamıza güvenebilirsiniz.

Halı Yıkama Ankara Ufuktepe olarak halılarınızı toz alma, halı yıkama, santrifüj, havalandırma, hav alma, paketleme olmak üzere 6 işlemden geçirdikten sonra ücretsiz servisimizle evinize teslim etmekteyiz. Halı Yıkama fiyatları mızı duyunca sizde şaşıracaksınız. Halı yıkama fiyatlarımız çok uygun olup verdiğimiz hizmet üst düzeydir.

Ankara'nın başta Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak olmak üzere bütün semt ve mahallelerine halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Sizde iyi, hızlı, güvenilir ve uygun bir halı yıkama fiyatıyla halılarınızı yıkatmak istiyorsanız Ankara Ufuktepe Halı Yıkama firmamızı arayıp halı yıkama fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ankara Ufuktepe Halı Yıkama
 
ANKARA UFUKTEPE HALI YIKAMA OLARAK HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Halı Yıkama Çankaya ve Ankara’da hizmet verdiğimiz bazı bölgeler; Dikmen, Öveçler, Kızılay, Ulus, Cevizlidere, Balgat, Kırkkonaklar, Çukurambar, Balgat 100.yıl, Ankara Emek, Bahçelievler Ankara, Sokullu, Aşağı Ayrancı, Kavaklıdere, Sokullu, Küçük Esat, gaziosmanpaşa, Ankara Köroğlu, Çankaya Yıldız, Çankaya Oran, Dikmen İlker, Türközü, Ankara Tandoğan, Mebusevleri, Anıttepe, Ankara Bakanlıklar, Mamak Ankara, Keçiören Ankara, Yenimahalle Ankara, Ankara Çayyolu, Ümitköy, Bilkent, Mustafa Kemal Mahallesi, Ankara Etimesgut, Ufuktepe, sanatoryum, Bağlum, Sincan, Yenikent, Eryaman, Ostim, İvedik, Etlik, İncirli, Keçiören Ayvalı, Şentepe Yenimahalle, Cebeci, Abidinpaşa, Tuzluçayır, Akdere, Aktepe, Natoyulu,


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım