background

Ümitköy Halı Yıkama Fabrikası Çayyolu Ankara

Ankara ümitköyde çayyolu halı yıkama, batıkent halı yıkama, ümitköyde halı yıkama firmaları, ümitköy halı yıkama firmaları, dikmen halı yıkama, çayyolu halı yıkama fiyatları, etimesgut halı yıkama, Ümitköy halı yıkama fiyatları

Ümitköy Halı Yıkama Fabrikası Çayyolu Ankara

Ankara Çayyolu Ümitköy Halı Yıkama

Zeki Halı Yıkama olarak, yılların tecrübesiyle Ankara’da en iyi halı yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Uygun fiyatlarla, halılarınızın rengi solmadan, halılarınızın yapısı bozulmadan, her halı cinsine göre özenle halılarınızın yıkamasını gerçekleştiriyoruz. Ankara Çayyolu Ümitköy ilçesi’nin: Bağlıca, Vadikent, Ümitköy, Yaşamkent, Ahmet Taner Kışlalı ve diğer tüm Ümitköy ilçesinin mahallelerine halı yıkama hizmetimiz vardır. Her halı cinsi için ayrı ayrı halı yıkama programlarımız mevcuttur. 

Halılarınızın tertemiz olduğundan emin olmak ve uzun süre halılarınızın capcanlı görünmesini sağlamak istiyorsanız Zeki Halı Yıkamaya başvurabilirsiniz. Ankara geneli en kaliteli halı yıkama servisi için 0312-4197677 numaralı hattımızdan bizleri arayabilir, halı yıkama servisimiz hakkında daha detaylı bilgi de alabilirsiniz. 

Ankara Ostim Halı Yıkama için tıklayınız.

Çayyolu Halı Yıkama

 

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Çayyolu Ümitköy halı yıkama servisi olarak halılarınızı titizlikle, halınıza en ufak bir zarar vermeden yıkıyoruz. Halınız adım adım aşağıdaki halı yıkama aşamalarından geçerek yıkanmaktadır:

-Halının Tozunu Alma: Halınız ücretsiz servisle kapınızdan alınır ve toz alma makinesine geçirilir. Halınız, yabancı maddelerden arındırılır. 

-Halı Yıkama: Halınız, tam otomatik bant sistemli çift yönlü fırçalarla halı şampuanı ile halı yıkama makinesinden geçer. Sonrasında halınız durulanır.

-Santrifüj: Durulanan halınız, halı cinsine uygun devirde sıktırılır ve fazla su atılır.

-Havalandırma Askılarına Asılma: Halınız, havalandırma askılıklarına asılıp havalandırılır. Kurutma makinesiyle kısa sürede halınız kurur.

-Hav Alma: Halınız kurutma odasından çıkarılır ve hav alma makinesiyle havı alınır. Paketlenmeden önce halıda leke kalmışsa halı tekrar yıkanır.

Ankara Şentepe Halı Yıkama yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ümitköy Halı Yıkama Fiyatları

Ankara Çayyolu Ümitköy Halı Yıkama Fiyatları

Halınızın en özverili ve güvenilir şekilde yıkandığına emin olmak için Ankara Çayyolu Ümitköy Halı Yıkama servisimizi alabilirsiniz. Fabrikamız, son teknoloji halı yıkama makinaları ile donatılmıştır. Halınızın cinsine göre halınız fabrikamızda özenle yıkanır, bu sayede halınızın yapısı hiç zarar görmeden tertemiz ve renkleri capcanlı halınıza kavuşabilirsiniz. Ankara Ümitköy’de çok uygun fiyatlarla halı yıkama için 0312-4197677 numaralı Ankara halı yıkama hattımızı arayabilirsiniz. 

Bayram zamanları oluşan yoğunluktan dolayı en geç bayramdan bir hafta önce olacak şekilde halınızı yıkamaya vermenizi rica ederiz.

Anasayfaya dönüş yapmak için tıklayınız.

2021 Çayyolu Halı Yıkama Fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları
Halının Cinsi Halının Birimi (m2) Birim Fiyatı (TL)
Düz Makine Halısı 1m2 5.00 TL
Overlok 1m2 5.00 TL
Shaggy Halı 1m2 6.00 TL
Samur 1m2 8.00 TL
Makine Klim 1m2 5.00 TL
Halıfleks 1m2 5.00 TL


Ankara Çayyolu Ümitköy Halı Yıkama Servislerimiz:

Ahmet Taner Kışlalı Halı Yıkama

Bağlıca Halı Yıkama

Buketkent Halı Yıkama

Çayyolu Halı Yıkama

Konutkent Halı Yıkama

Koru Halı Yıkama

Ümit Halı Yıkama

Ümitköy Halı Yıkama

Vadikent Halı Yıkama

Yenikent Halı Yıkama


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım