background

Yerinde Halı Yıkama Ankara 0312-4197677

Yerinde halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Yerinde Halı Yıkama Ankara 0312-4197677
YERİNDE HALI YIKAMA ANKARA

Yaz geldiği için evinizdeki kirlenmiş pis halıları yıkatma zamanı da geldi. Siz bazı halılarınız temiz olduğunu düşünsenizde halının içinde saklanan gizli mikroplar evinizdeki yaşayan bireylere zarar verirler. O yüzden halılarınızı en az yılda bir kez yıkatmanız gerekir.

Yerinde Halı Yıkama Ankara olarak halı yıkama firmaları arasında ilk sıralarda yer almanın gururuyla bu işi yapmaktayız. Halı yıkamanın yanı sıra koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, kilim yıkama, yatak yıkama gibi hizmetler de vermekteyiz.

Halı yıkama fiyatları çoğu firmada biraz pahalı olup verdikleri hizmet pek iç açıcı değildir. Yerinde Halı Yıkama Ankara olarak halı yıkama fiyatları mız çok uygun olup verdiğimiz hizmet üst düzeydir.

Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semt ve mahallelerine halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Halı yıkamada hizmet verdiğimiz bazı semt ve mahalleler;

ahlatlıbel, ayrancı, bahçelievler ankara, balgat ankara, bilkent, cebeci, ankara çankaya, dikmen ankara, esat, gaziosmanpaşa, hürriyet, kavaklıdere, kırkkonaklar, kızılay, maltepe, öveçler, sıhhiye, söğütözü, yıldız, zafertepe, aktepe, keçiören bağlum, esertepe, etlik, kalaba, sanatoryum, şenlik, ufuktepe, akın, batıkent, çayyolu, demetevler, istasyon, karşıyaka, ostim, susuz, şentepe, yenimahalle,

Yerinde Halı Yıkama Ankara


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım