background

Yıldız Halı Yıkama Fabrikası Çankaya (m2 si 3tl) 0312-4197677

Ankara çankaya halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Yıldız Halı Yıkama Fabrikası Çankaya (m2 si 3tl) 0312-4197677
HALI YIKAMA ÇANKAYA YILDIZ

Halı yıkama konusunda uzman çalışanlarımız ve üstün hizmet kalitemizle Çankaya Yıldız'ın ve Ankara'nın önde gelen halı yıkama firmaları ndan biriyiz. Ankara'nın başta Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semt ve mahallelerine halı yıkama hizmeti vermekteyiz

Halı Yıkama Çankaya Yıldız firmamızın çalışanları halılarınızı ücretsiz servisimizle evinizden aldıktan sonra sırasıyla toz alma, halı yıkama, santrifüj, havalandırma, hav alma, paketleme işlemlerinden geçirdikten sonra tekrar ücretsiz servisimizle evinize teslim etmekteyiz. Halılarınızdaki herhangi bir sorun veya sıkıntıda koşulsuz ve şartsız ikinci kez yıkıyoruz.

Halı yıkama fiyatları mız çok uygun olup verdiğimiz hizmet yukarıdada belirttiğimiz gibi üst düzeydir. Sizde iyi bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız Halı Yıkama Ankara Yıldız halı yıkama firmamızı arayıp halı yıkama fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. 

Halı Yıkama Çankaya Yıldız
HALI YIKAMA FİYATLARI ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım