background

100.YIL HALI YIKAMA FABRİKASI ANKARA (m2 si 3tl) telefon-0312-4197677

Ankara 100.yıl halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

100.YIL HALI YIKAMA FABRİKASI ANKARA (m2 si 3tl) telefon-0312-4197677

100. YIL HALI YIKAMA 0312-4197677

100. Yıl Halı Yıkama Fabrikası

 

Zeki Halı Yıkama olarak yıllardır halı yıkama konusunda her türlü bilgiye hakimiz sürekli kendini geliştiren ekip ve ekipmanlarımız sayesinde evlerinizde huzurlu ve sağlıklı geçirebileceğiniz bir ortam yaratıyoruz. Zeki Halı yıkama hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Çankaya 100. Yıl Halı Yıkama Çeşitli yıkama tekniklerimizle halılarınızı aşama aşama yıkayıp iyice duruladıktan sonra kurutma aşamasına geçiyoruz halının iyice kuruması için özellikle kış aylarında kurutma makineleri kullanılır bu sayede oluşabilecek küf oluşumunun önüne geçilmiş olur. Zeki Halı Yıkama Fabrikası Ankara Geneli Tüm İlçelerde Hizmet Sunmakta Kullandığımız halı şampuanları özel şampuanlar olup her halının türüne göre yıkama tekniği değişmekte.

100. Yıl halı yıkama fabrikası Halının cinsine göre yapılan işlem değişir birçok halı modeli ve türü bulunmakta bu her halı türünün farklı yıkama teknikleri vardır bizler her halı modeli için halılarınızı özel yıkama aşamalarından geçirmekteyiz. Ne kadar temiz olduğunu düşünsekte hav aralarına girmiş kirleri bakterileri göremeyebiliriz. Bu nedenle hem kendi hem ailenizin sağlığı en önemlisi bebeklerinizin sağlığı için uzmanlar halıların yılda en az 2 kez detaylı temizliği sağlanması gerektiğini söylemekte. 100. Yıl Halı Yıkama olarak sizlere en uygun fiyatlarla hizmet sunmaya çalışmaktayız. 2022 güncel halı yıkama fiyatlarını bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Zeki Halı Yıkama olarak kullandığımız doğal halı temizleme ürünleri sizlere daha hijyenik hizmet sağlamak için evleri daha iyi bir ortam sağlar. Evinizde beraber yaşadığınız canlıların tüyleri olsun, yemek kırıntıları, içecek lekeleri vs. Halı temizleme ürünlerimiz, yapışkan kalıntı bırakmayan, çocuklar ve evinizde beraber yaşadığınız evcil hayvanlar için güvenli, güçlü, oksijenli bir halı temizleme sistemi oluşturmak için kullanılır. Bu temizleyiciler bebekleriniz ve canlılarınızın sağlığı açısından oldukça önem taşımaktadır. Zeki Halı Yıkama Dahası, Halı Temizleme, kiri ve lekeleri halıdan yukarı ve aşağı temizleyen tüy kaldırma teknolojisini kullanır. Dilerseniz Hilal Halı Yıkama sayfamıza göz atabilirsiniz.

100.yıl Halı Yıkama Ankara

Ankara’nın En Büyük Halı Yıkama Fabrikası olan Zeki Halı Yıkama, lekelerinizden nispeten kolay bir şekilde kurtulurken, ellerinden gelen her türlü halı temizleme ipuçlarını size sunmaktan çok mutlu olan nazik teknisyenler tarafından sağlanan verimli, profesyonel bir halı temizliği performansı sağlar. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önceliktir yıkama garantisi sunan firmamız halılarınız tam anlamıyla kuruduktan sonra evlerinize dezenfekte edilmiş ambalajlanmış şekilde teslimatını gerçekleştirir.

Zeki Halı Yıkama Fabrikası Ankara’daki tüm bölgelere ücretsiz servis imkânı aynı zamanda ikinci yıkama garantisi ile her zaman müşterilerin yanında. Artık halı yıkama için tereddütte kalmanıza ve lekelerden korkmanıza gerek yok kimsenin sunmadığı temizlik garantisini sunmaktayız piyasada sürekli yükselen fiyatlara nispeten en uygun fiyatlarla hizmet veremeye devam etmekteyiz 20 yıla aşkın süredir verdiğimiz hizmet ve deneyimlerimiz sayesinde halılarınızda istediğiniz gibi temizlik ve müşteri memnuniyetiyle beraber işimizi büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. 100. Yıl halı yıkama fabrikamızda halılarınız emin ellerde.

2022 100. Yıl Halı Yıkama Fiyatları

Düz Makina Halısı m2 10.00
Samur m2 12.00
Shaggy m2 10.00
Makine Kilim m 10.00
Overlok m 10,00

 

 

Halının Cinsi Halının Birimi (m2)Birim Fiyatı

Fiyat bilgisi konusunda her halı türü modeline göre yıkama maliyetleri farklılık gösterir bazı modeller yıkama konusunda daha çaba isteyen modellerdir ve her halı cinsinin farklı şampuanları bulunmakta shaggy halı, makine halısı, kilim, samur, ipek halı vs gibi halı modelleri bu şampuanlar halılarınızın dokusuna zarar vermeden ilk günkü canlılığını koruyan özel şampuanlardır her halı detaylı temizlik ister 6 ayda bir önerilen bu temizlik halının yıpranmaması ve ortamdaki huzuru sağlamak için oldukça önemlidir. Zeki Halı yıkama fiyat listesini müşterilerimize sunarak uygun fiyatta şeffaf hizmetler vermekteyiz. Halı yıkama fiyatları ortalama olarak  metrekaresi 10TL - 12TL arasında değişkenlik göstermektedir. 

Çankaya’da Hizmet Verdiğimiz Bazı Bölgeler

Çankaya da hzimet verdiğimiz bazı noktalar Anıttepe, Öveçler, Ayrancı, Bahçelievler, Emek, Gop, Hilal, İlkadım, İncesu, Kavaklıdere, Kırkkonaklar, Maltepe, Yıldızevler, Esat, Çayyolu

 
Halı Yıkama 100. Yıl Ankara 0535-4187800

 

halı yıkama 100. yıl ankara, ankara 100. yıl halı yıkama

 

Halı yıkama hizmetimiz arasında 100. yıl halı yıkama da dahildir. Tüm 100. yıl geneli halı yıkama, 100. yıl?? yorgan yıkama100. yıl battaniye yıkama ve 100. yıl?? koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. 100. yıl mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.
  
100. Yıl Halı Yıkama uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 

100. yıl Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. 100. yıl Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama 100. yıl ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. 

Arayın, 100. yıl halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.
100. yıl halı yıkama “halı yıkama da 100. yılda öncü, hizmette birinci"
100. YIL HALI YIKAMA HİZMETİMİZ;

Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır.

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.
Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır.
Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip en iyi  halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan sonra sıkma işlemine geçilir.
Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur.
Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur.
Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir.
Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. 
Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz.

Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için;
100. yıl halı yıkama, halı yıkama 100. yıl, 100. yılda halı yıkama, 100. yıl halı yıkama firmaları, 100. yıl koltuk yıkamakoltuk yıkama 100. yıl, halı yıkama 100. yıl, 100. YIL HALI YIKAMA, HALI YIKAMA 100. YIL, KOLTUK YIKAMA 100. YIL yazarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ankara Tandoğan Halı Yıkama başlıklı yazımızda Halı Yıkama Tandoğan hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım