background

Halı Yıkama Birlik Mahallesi Ankara 0312-4197677

Ankara Birlik mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Halı Yıkama Birlik Mahallesi Ankara 0312-4197677

HALI YIKAMA BİRLİK MAHALLESİ

Birlik Halı Yıkama

Çankaya Birlik Halı Yıkama halılarınıza verdiğiniz önemi ve hassasiyeti derinden hisseden Birlik halı yıkama firmamız kalıcı ve kaliteli halı hizmetini sunmaktadır.

Zeki halı yıkama 20 yılı aşkın süredir Ankara da halı yıkama sektöründe var olan ve gündemi takip ederek sürekli kendini geliştirmiş olan bir halı yıkama firmasıdır.

Halılarınızın uzman ellerde tertemiz yıkanmasını istiyorsanız Birlik en iyi halı yıkama ile sizlerin de tanışma zamanı geldi. Birlik En Uygun Halı Yıkama fiyatta halı yıkama hizmetlerimiz ile haftanın her günü hizmetinizdeyiz.

Halı Yıkama Çankaya Birlik 

Sizlerde  Çankaya Birlikte oturuyor ve güvenebileceğiniz kaliteli halı yıkamacı arıyorsanız Çankaya’da en iyi halı yıkamacı olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Halı Yıkamada öncü fabrikamız sizlerin taleplerini karşılamak adına Çankaya genelinde hizmet veren Birlik halı yıkama firmaları arasında ilk sırada yer alan Zeki halı yıkama, yıkamada kaliteli şampuanlar ve otomatik halı yıkama makineleri ile kaliteli ve uzun süreli temiz halı garantisi vermektedir

En iyi Birlik halı yıkama firması olarak halılarınızı ilk aldığınız canlılıkta ve dokusuna zarar vermeden temizleme hizmeti sağlamaktayız

Birlik Halı Yıkama Fabrikası 

Ankara'nın en büyük halı yıkama Firması’na sahip Zeki halı yıkama kuruluşundan beridir daima vermiş olduğu kaliteli hizmetler ile müşterilerinin yanında olmaktadır. Yaptığımız her işin arkasında olmaktayız. Bizden aldığınız tüm yıkama işlemleri %100 temizlik garantilidir. Üstelik Yıkamayı beğenmediğiniz takdirde koşulsuz ikinci yıkama garantisi sunan fabrikamız halılarınızı gördükten sonra ücreti ödeme gibi bir kolaylık tanımaktadır.

Birlik halı yıkama fabrikası olarak gezici servis araçlarımız ile 7/24 temizleme hizmetleri vermekteyiz. Halılarınız adresinizden alınarak fabrikalarımıza getirilmektedir. Fabrikamıza getirilen halılar türüne rengine göre ayrıştırılır ve kontrollü olarak makinelerde aşama aşama yıkanmaktadır. Halı yıkamada derinden temizlik anlayışı ile hizmet veren Zeki halı yıkama sizlere sadece yüzeysel temizlik değil derinlemesine halı temizleme hizmeti vermektedir. 

2022 Çankaya Birlik Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkamada işin uzmanı Zeki halı yıkama halıların türüne ve cinsine uygun olarak halı yıkama yapmaktadır. Halı tipi ne olursa olsun halıların öncelikle vakum makinelerinde tozları alınmakta ve sonrasında halılar sırası ile halı yıkama makinelerine alınarak uygun şampuanlar ile yıkanmaktadır. Çankaya Birlik Halı Yıkama Fiyatları 10- 14 tl arasında en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam etmektedir.

Zeki halı yıkama halılarınızı makineler ile kudurtarak ıslak halı korkusunu geride bırakmış oluyor. halılar kuruduktan sonra dezenfekte edilip ve paketleme ambalaj işlemleri yapılarak hijyenik olarak müşterilere teslim edilmektedir. Zeki halı yıkama farkından faydalanmak için Çankaya Birlik halı yıkama telefon numarası üzerinden bizleri arayabilirsiniz.

Çankaya Birlik Mahallesi Halı Yıkama olarak Çankayada Halı Yıkama firmaları arasında ilk sıralarda yer almamızın nedeni müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi ilk yıkamada memnun kalmadığınız halılara ikinci yıkama garantisi vererek belli ediyoruz. Halı Yıkama Birlik Mahallesi firmamızın halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, kilim yıkama verdiği hizmetlerden bazılarıdır. Halı yıkama konusunda uygun halı yıkama fiyatları mız, ücretsiz servisimiz ve üstün hizmet kalitemizle halı yıkama şirketleri arasında üst sıralarda bulunuyoruz. Halı yıkama hizmetinde Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semt ve mahallelerine ücretsiz servisimizle hizmet vermekteyiz. Sizde iyi bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız Halı Yıkama Birlik Mahallesi firmamızı arayıp halı yıkama fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.  
 
HALI YIKAMA BİRLİK MAHALLESİ ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe

 

ankara birlik mahallesi halı yıkama


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım