background

Etlik Ayvalı Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 3 tl) telefon 0312-4197677

keçiören Etlik Ayvalı Halı Yıkama,Etlik Ayvalı yorgan yıkama, Etlik Ayvalı battaniye yıkama ve Etlik Ayvalı koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir.ama fiyatları, ankara ayvalı etlik halı yıkama

Etlik Ayvalı Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 3 tl) telefon 0312-4197677

Etlik Ayvalı Halı Yıkama Fabrikası

Ayvalı Halı Yıkama

Etlik Ayvalı Halı Yıkama olarak uzun yıllardır halı sektöründe hizmet vermekteyiz. Bizler müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterileirmizin taleplerini ön planda tutmaktayız. Özellikle kış aylarında halılarınızın makinelerde kurutulmasını sağlayarak halılarınızın nem ve küfe maruz kalmasının önüne geçmekteyiz. Ayvalı mahallesi halı yıkama bizler halı yıkama işine kendini adamış bir fabrika olarak halılarınızı ilk gün ki gibi yıpranmamış ve temiz olmasını isteriz.

Fabrikamız da her model ve cinsteki halı yıkama hizmeti mevcuttur. Halılarınızın şekline ve türüne  göre makinalarımız basınç yapmaktadır. Ankara ayvalı halı yıkama Halılarınıza %100 doğal üretim olan halı şampuanlarımız ve solüsyonlarımızdan kullanıyoruz.

Her zaman sizlere uygun fiyatlardan hizmet sağlamaktayız. Etlik Halı Yıkama Tavsiye uzun yıllardır uygun fiyat üzerinden en kaliteli ve gen güvenilir hizmeti Firmamız son derece hijyenik ortam da makinalarla kaliteli ve sağlıklı bir hizmet yapmaktadır. Temizlik esnasın da kullanılan makinalarımız uluslararası kalite ve yıkama hizmeti onaylıdır.

Ayvalı En İyi Halı Yıkama

İnsan sağlığına zarar verecek hiç bir kimyasal madde ve kansorojen içermez. Etlik Ayvalı Halı Yıkama Fabrikası halı yıkama olarak sadece halılarınızı değil, kanepe, koltuk, yorganlarınızı ve battaniyelerinizi de yıkamaktayız. Güvenli ve Kusursuz bir halı yıkama hizmeti veren firmamız tüm Etlik Ayvalı Halı Yıkama Fabrikası semtine hizmet vermektedir.

Halı yıkama hizmetimizin yanı sıra koltuk yıkama hizmetide sağlamaktayı sizlerde Ayvalı koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmak için etlik ayvalı halı yıkama telefon numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Yıkama esnasın da kullanılan ürünler hijyen bakımından oldukça önemlidir ürettiğimiz ürünler hipoalerjenik ve sağlığa zararsız ürünlerdir. Fabrikamız son derece temiz ve sürekli dezenfekte edilmiş bir ortamda halılarınızın yıkama işlemi sürmekte

2022 Etlik Ayvalı Halı Yıkama Fiyatları

Etlik Ayvalı Halı Yıkama Fiyatları Sizlerin konforunu bozmamak adına evlerinizden halılarınızı teslim almaktayız. Halılarınız otomatik halı yıkama makinelerinde kontrolleri sağlanarak aşama aşama hav aralarına kadar temizliği sağlanmaktadır.

Etlik Ayvalı Halı Yıkama Temiz veya kontrolsüz yıkanan halılar bakteri ve mikrop biriktirmekten ortama hastalık bakteri yaymaya başlar bu yüzden evinizde halı, koltuk, yatak, yorganlar gibi gün boyu temas içinde olduğunuz eşyaların temizliği yüksek önem taşır. Nasıl kıyafetlerimizin temizliğine özen gösteriyorsak eşyalarımızın temizliği de bir o kadar önemlidir.

 

etlik ayvalı halı yıkama keçiören ankara

Garantili halı yıkama denildiğinde Etlik de en iyi halı yıkama fabrikaları arasında lider firma yız. Etlikte dostlarınıza gönül rahatlığıyla halı yıkama da tavsiye edebileceksiniz.

Garantili Halı Yıkama Nedir?

Etlik Ayvalı Halı yıkama sonrası, HALI YIKAMA hizmetimizden memnun kalmaz iseniz KOŞULSUZ ve ÜCRETSİZ 2. YIKAMA GARANTİSİ VERİYORUZ.

Halılarınızı Bize yada X bir firmaya yıkatsanız dahi, sizlere tavsiyemiz;

 HALILARINIZ YIKAMADAN GELDİKTEN SONRA HEMEN ÖDEME YAPMAYIN.

Önce poşetlerinde 1-2 tane halı çıkartıp, kontrol edin. Temiz yıkandığından emin olduktan sonra halı yıkamacı nın ödemesini yapın.

"ÖNCE KONTROL ET SONRA ÖDEME YAP"

Çoğu müşterimizin en büyük şikayeti, "KALİTELİ HALI YIKAMA HİZMETİ ALAMAMAK"

Tekrar hatırlatmak fayda var.

Hemen Halı yıkamacının ücretini ödeyip göndermeyin...

Önce Halılarınızın Temiz yıkanıp, yakanmadığını kontrol edin. Temiz yıkandığından emin olduktan sonra ücretini ödeyin.

Halılarınızın MİS GİBİ KOKTUĞUNA sakın aldanmayın. Parfüm sıkıp poşetleyip 
müşteriye "HALILARINIZ YIKANDI" deyip haksız kananç peşinde koşan bazı uyanıkların bizim halı yıkama sektöründe olduğunu üzülerek görmekte ve de şahit olmaktayız.

Etlik Ayvalı da Halı yıkama firması arıyor ama bazı endişeleriniz varsa, hiç düşünmeden bizi arayabilirsiniz!

Çünkü biz, garantili halı yıkama firmaları arasında ankara da lider firmayız.
Halı yıkama hizmetimiz arasında Etlik Ayvalı Halı Yıkama da dahildir.

Tüm Etlik Ayvalı Halı Yıkama,Etlik Ayvalı yorgan yıkama, Etlik Ayvalı battaniye yıkama ve Etlik Ayvalı koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Etlik Ayvalı mahallesi halı yıkama veEtlik Ayvalı koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.

Ankara Etlik Ayvalı Halı Yıkama ve koltuk yıkama konusunda uygun fiyatları mızla hizmetinizdeyiz.

Etlik Ayvalı Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama fabrikası arasında öncüyüz. Etlik Ayvalı Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. Etlik Ayvalı Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız.

Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama Etlik Ayvalı Ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama fabrikası arasında öncüyüz. Arayın, Etlik Ayvalı halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim. Etlik Ayvalı halı yıkama “halı yıkama Keçiören Etlik Ayvalı  öncü, hizmette birinci"
Etlik Ayvalı HALI YIKAMA 

HİZMETİMİZ KISACA ŞU ŞEKİLDE; Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır. Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz. Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır. 

Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve 
antistatik özelliklere sahip en iyi halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan 
sonra sıkma işlemine geçilir. Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek 
devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur. Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur. Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir. Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz. 

Ankara Geneli Ücretsiz Halı yıkama hizmeti verdiğimiz bölgeler: Çankaya ankara, Keçiören ankara, Dikmen ankara, Batıkent ankara, Ostim ankara, Siteler ankara, Eryaman ankara, Sincan ankara, Etimesgut ankara, Pursaklar ankara, balgat ankara, çayyolu ankara, ümitköy ankara, yenimahalle ankara, demetevler ankara, ankara akdere, mamak ankara, etlik ankara, incirli ankara, esertepe keçiören, ufuktepe ankara, bağlum ankara, hüseyingazi ankara, karapürçek ankara, yeşilbayır ankara, ayrancı ankara, atapark ankara, cebeci ankara, bahçelievler ankara, emek ankara, kırkkonaklar ankara, gaziosmanpaşa ankara, birlik mahallesi çankaya, kavaklıdere ankara, seyranbağları ankara, esta ankara, şentepe ankara, sanatoryum ankara, 100.yıl ankara, cevizlidere ankara, öveçler ankara, kızılay ankara, sıhhiye ankara, türközü ankara, natoyolu ankara, altındağ ankara, güneşevler ankara, aydınlıkevler ankara, hasköy ankara, abidinpaşa ankara, aktepe ankara, dutluk ankara, ayvalı ankara, gölbaşı ankara, incek ankara, zerdalitepe ankara, anıttepe ankara, beştepe ankara, beytepe ankara, gazi mahallesi ankara, bağlum ankara, keçiören esertepe, etlik keçiören, keçiören incirli, keçiören bağlum, ufuktepe keçiören, ivedik yenimahalle, ayvalı ankara, keçiören ayvalı, iskitler ankara, türközü ankara, maltepe ankara, bilkent çayyolu, yaşamkent çayyolu, türkkonut çayyolu, kardeşler ankara, güneşevler ankara, siteler ankara, seyranbağları ankara, dikmen sokullu, mustafa kemal mahallesi çankaya, piyangotepe keçiören, kuşcağız keçiören, sanatoryum ankara, subayevleri ankara, örnek mahallesi ankara, dışkapı ankara, aşağı ayrancı ankara, hoşdere ankara, çankaya yıldız, sancak mahallesi ankara, hilal mahallesi çankaya, çankaya oran, dikmen ilker, keçiören dutluk, keçiören şose, keçiören danişmen, 

Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için; Etlik Ayvalı halı yıkama, halı yıkama Etlik AyvalıEtlik Ayvalı ankara halı yıkama, Ankara Etlik Ayvalı halı yıkama firmaları, Etlik Ayvalı koltuk yıkama fiyatları, koltuk yıkama fiyatları Etlik Ayvalı, halı yıkama Etlik Ayvalı, ETLİK AYVALI HALI YIKAMA AYVALI DA HALI YIKAMA FABRİKASI, KOLTUK YIKAMA ETLİK AYVALI yazarak ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan hüseyin gazi Halı Yıkama Ankara başlıklı yazımızda hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir. Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.      

 

Ankara Etlik Ayvalı Halı Yıkama Fiyatları 0312-4197677, ETLİK AYVALI HALI YIKAMA FABRİKASI 0312-4197677,  KOLTUK YIKAMA ETLİK AYVALI ANKARA 0312-4197677, Halı Yıkama Etlik Ayvalı Ankara (m2 si 3tl) 0312-4197677, YORGAN YIKAMA ETLİK AYVALI ANKARA 0312-4197677, Etlik de Halı Yıkama Fabrikaları Telefon 0312-4197677,


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım