background

Ankara Esertepe Halı Yıkama 0312 419 76 77 (m2 si 3tl)

Ankara esertepe halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Ankara Esertepe Halı Yıkama 0312 419 76 77 (m2 si 3tl)

ESERTEPE HALI YIKAMA 0312-4197677

Esertepe Halı Yıkama

Zeki halı yıkama olarak uzun yıllardır hizmet sağlamakta olan fabrikamız halı yıkama konusunda işinde profesyonel halıyı özünden yıkama anlayışı ile halılarınızı derinden yıkayıp lekeleri sonuna kadar yok etmeyi hedefliyoruz. Uzun yıllardır beraber çalıştığımız ekibimizle halılarınızı aşama aşama kontrollerden geçirerek çok amaçlı temizlik sağlanır sizlerde halı yıkama hizmetimizden yararlanmak için ayrancı halı yıkama irtibat numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Esertepe halı yıkama fabrikası birçok halı türü ve çeşidi vardır ve her birinin kendine has yıkama tekniği ve şampuanları vardır örneğin; shaggy halı, çini halı, ipek halı, samur halı, makine halısı, yün halısı gibi birçok halı türü ve yıkama tekniği vardır, halılarınızda kumaşa bağlı olarak farklı profesyonel temizleme yöntemleri kullanıyoruz -sıcak su çekme yöntemi ve kuru temizleme yöntemi. Oldukça güçlü kir ve toz vakumlama makineleri ve teknisyenlerimiz tarafından sürekli kontrol altında temizlenen sıcak su yıkama makinesi ile detaylı hav arlarına kadar temizliği sağlanır.

Esertepe halı yıkama fiyatları Özelikle kış aylarında verilmiş olan halılarda dikkat edilmesi gereken püf nokta kurumuş olmasıdır. Kurumamış halılar küflenmeye yol açar. Bu yüzden kurutma odalarında kendi halinde kurumasına bırakmaktansa makinelerde kurutulmaktadır. Esetepe halı koltuk yıkama ayrıca kuru temizleme yönteminin de iki farklı versiyonu vardır. İşte bu temizleme tekniklerinin her birinin uygun olduğu şeyler. Sıcak suyla halı temizliği sıcak suyla temizlik, çoğu yaygın halı türü için uygundur.

Keçiören Esertepe Halı Yıkama

Sentetik (mikrofiber, suni, polyester) ve yünlü malzemelerde de kullanılabilir halı temizliğinin iki çeşidi vardır, toz kuru halı temizleme ve solvent kuru halı temizleme. Toz kuru halı temizliği, doğal liflerden yapılmış sert halılarda kullanılır. Keçiören esertepe halı yıkama Bunlar deniz otu, jüt, sisal vb.dir. Solventli kuru halı temizliği, pahalı kilimler ve döşemeli mobilyalar ile hassas malzemelerden yapılmış perdeler için kullanılır. Bununla birlikte, sıcak su ekstraksiyon yöntemi, uygulanabileceği her yerde en etkili olanı olmaya devam etmektedir. Sıcak su ile halı temizliği, piyasadaki en güçlü profesyonel makinelerden bazıları ile gerçekleştirilir.

Keçiören esertepe halı yıkama fabrikası kullandığı makineler ile Aynı zamanda en etkili halı temizleme yöntemidir. Koruyucu, kuru halı temizliği için uygun olmadığı için bu sadece sıcak su çekme temizleme yöntemi için geçerlidir, lekeleri ve kiri uzak tutan ve bunların zemin kaplamanıza yerleşmesine izin vermeyen özel bir sprey çözümüdür. Keçiören halı yıkmaBu, dışarıda tutmak istediklerinizi uzaklaştırır ve kumaşları taze ve temiz tutar!

Esertepe Halı Yıkama Tavsiye

Halı teknisyenleri zemininize zarar vermemek için her zaman makinenin altına galoş ve koruyucu bir örtü koyarlar. Esertepe halı yıkamacılar arasında en uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Esertepe yerinde koltuk yıkama Bir sonraki adım, makineyi sıcak suyla doldurmak ve profesyonel deterjanı eklemektir.  Yerinde yıkama hizmeti veren fabrikamız ev veya iş yerlerinize yerinde koltuk yıkama, halı yıkama hizmeti de hizmetimize dahildir.

Ekipman hazır olduğunda, uzman, teknisyenlerimiz. Esertepe yerinde halı yıkama Halı temizleme hizmetine başlamadan önce teknisyen halınızı leke açısından dikkatlice inceleyecek ve varsa özel bir deterjanla ön işlem yapacaktır.

Esertepe Halı Yıkama İrtibat

Ücretsiz servis imkanı ve yıkamayı beğenmediğiniz takdirde koşulsuz ikinci halı yıkama garantisi sunan esertepe halı yıkama fabrikamız halılarınızı evlerinizden teslim alıp detaylı temizliği ve kurutması sağlandıktan sonra kontrolleri sağlanıp 3-5 iş günü içerisinde evlerinize dezenfekte edilmiş ve ambalajlanmış şekilde teslimatı sağlanır. Hazırlık çalışmaları tamamlandıktan sonra halı temizleyici, halınız güzel ve taze görünene kadar asıl işe geçecektir.

Sıcak su sıkma makinesi, halınızın liflerine sıcak su ve deterjan karışımı enjekte eder. Esertepe halı yıkama tavsiye Bu karışım kiri gevşetir ve çıkarılmasını kolaylaştırır. Esertepe halı yıkama müşteri memnuniyeti Makine daha sonra tüm kiri ile birlikte suyu geri emer. Temizlik hizmetinin sonunda teknisyen, döşemenize dökülen sıvıların liflere ıslanmasına ve leke oluşturmasına izin vermeyecek leke koruyucu bir deterjanla işlem yapacaktır. L

2022 Esertepe Halı Yıkama Fiyatları

Yine, ekipmanı ve deterjanları boşaltmak için teknisyenin mülkünüze mümkün olduğunca yakın park etmesi gerekir. Ayrıca, her şeyi sıcak su çekme temizliğinde olduğu gibi aynı özenle getirecek ve tüm küçük mobilya parçalarını yolundan çekecektir. Ankara Esertepe halı yıkama fiyatları Toz kuru halı temizliği için teknisyen, kuru bir toz deterjan serpecek ve daha sonra dönen fırçalara sahip özel bir makine ile liflere işleyecektir.

Esertepe koltuk yıkama fiyatları Deterjan kire yapışacak ve daha sonra tüm toz ve kirlerle birlikte zemini süpürecektir. Solventli kuru halı temizliği için uzman halı yıkama makinesine özel bir deterjan koyacaktır. Esertepe halı yıkama irtibat numaramız üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Bu deterjan özellikle hassas kumaşlar içindir. Yer döşemenizin, döşemenizin veya perdelerinizin yüzeyine işleyecek ve ardından makineyle kirle birlikte geri emecektir.

 
Ankara Esertepe Halı Yıkama 0535-4187800

 

esertepe halı yıkama, halı yıkama esertepe

 

Halı yıkama hizmetimiz arasında esertepe halı yıkama da dahildir. Tüm esertepe geneli halı yıkama, esertepe yorgan yıkamaesertepe battaniye yıkama ve esertepe koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Esertepe mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.
  
Esertepe? Halı Yıkama uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 

Esertepe Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. 

Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. Esertepe Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama Esertepe ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. 

Arayın, Esertepe halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.
Esertepe halı yıkama “halı yıkama da esertepede öncü, hizmette birinci"
ESERTEPE HALI YIKAMA HİZMETİMİZ;

Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır.

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.
Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır.
Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip en iyi  halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan sonra sıkma işlemine geçilir.
Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur.
Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur.
Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir.
Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. 
Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz.

Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için;
Esertepe? halı yıkama, halı yıkama esertepe, esertepede halı yıkama, esertepe halı yıkama firmaları, esertepe koltuk yıkama, koltuk yıkama esertepe, halı yıkama esertepe, ESERTEPE HALI YIKAMA, HALI YIKAMA ESERTEPE, KOLTUK YIKAMA ESERTEPE yazarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan  Keçiören Atapark Halı Yıkama  başlıklı yazımızda Halı Yıkama Atapark hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım