background

BATIKENT HALI YIKAMA FABRİKASI 0312-4197677

Ankara Batıkent halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

BATIKENT HALI YIKAMA FABRİKASI 0312-4197677

Halı Yıkama Fabrikası Batıkent Ankara


0312-4197677

batıkent halı yıkama firmaası

Halılar yaz kış kullanılan ve temizliği önemli olan eşyalardır. Halılar ilk günkü yeniliği ve şıklığı ile kalsın istersiniz. Bunun içinde temizğine ve hijyen olmasına önem verirsiniz. 

Halılarınıza verdiğiniz önemi ve hassasiyeti derinden hisseden Batıkent halı yıkama firmamız kalıcı ve kaliteli halı yıkama ile Ankara genelinde en iyi halı yıkama Batıkent olarak hizmet vermektedir. 

Zeki halı yıkama 30 yılı aşkın süredir Ankara da halı yıkama sektöründe var olan ve günden güne teknolojilerini geliştirmiş olan bir halı yıkama firmasıdır. En yeni teknolojiler ve gelişmiş yıkama ekibi ile sizlere halı yıkamada en iyi ve en konforlu hizmeti sunmaktayız. 

Halılarınızın uzman ellerde tertemiz yıkanmasını istiyorsanız Batıkent en iyi halı yıkama ile sizlerin de tanışma zamanı geldi. Uygun fiyatta halı yıkama hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Batıkent Halı Yıkama Ankara

Batıkent'te otoruyor ve halı yıkamacı arıyorsanız kısa sürede en iyi halı yıkamacı olarak bizlere ulaşacaksınız. Kaliteli ve uygun fiyatın adresi Zeki halı yıkama uzman kadrosu ile 7/24 hizmet için buradayız.

Batıkent halı yıkama firmaları arasında ilk sırada yer alan Zeki halı yıkama halı yıkamada kaliteli şampuanlar ve otomatik halı yıkamalar ile kaliteli ve uzun süre temiz halı garantisi vermektedir. 

En iyi Batıkent halı yıkama firması olarak halılarınızı ilk aldığınız temizlik ve yenilikte teslim ederiz. Halılarınızda en ufak bir sertleşme veya dokusunda bozulmalar kesinlikle olmaz. Halılarınızda çıkmaz sandığınız daha önce çıkmamış tüm lekelere firmamızla tanışarak elveda diyebilirsiniz. 

Batıkent Halı Yıkama Fabrikası 

Ankara'nın en büyük halı yıkama firması' na sahip Zeki halı yıkama daima kaliteli hizmetler ile müşterilerinin yanında olmaktadır. Yaptığımız her işin arkasında olmaktayız. Bizden aldığınız tüm yıkama işlemleri %100 temizlik garantilidir. Çıkmayan lekeler olduğunda halılarınız tekrar ücretsiz olarak yıkanmakta ve adresinize teslim olmaktadır. 

Batıkent halı yıkama fabrikası olarak gezici servis araçmalarımız ile 7/24 temizleme hizmetleri vermekteyiz. Halılarınız adresinizden alınarak fabrikalarımıza getirilmektedir. Fabrikamıza getirilen halılar özenle ayıklanır ve kendi grubuna ve halı türüne uygun olarak yıkanmaktadır. 

Halı yıkama işinin özüne inen Zeki halı yıkama sizlere yüzeysek temizlik değil derinlemesine halı temizleme hizmeti vermektedir. 

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Halı yıkamada işin uzmanı Zeki halı yıkama halıların türüne ve yapısına uygun olarak halı yıkama yapmaktadır. Halı tipi ne olursa olsun halıların öncelikle tozları alınmakta ve halılar sırası ile halı yıkama makinelerine alınarak uygun şampunlar ile yıkanmaktadır. 

Halı yıkamada doğal şampuanlar kullanılmaktadır. Halılarda renk solması ve halılada sertleşme olmaması için en iyi halı temizleme şampuanlarını kullanmaktayız. Halı yıkama yapıldıktan sonra büyük hassasiyet ile halılar durulanır ve kurutma odalarında kurulanır.

Zeki halı yıkamaya yakışır şekilde halılar kuruduktan sonra parfümleme ve paketleme ambalaj işlemleri yapılarak hijyenik olarak müşterilere teslim edilmektedir. Zeki halı yıkama farkından faydalanmak için Batıkent halı yıkama iletişim numarası'nı arayabilirsiniz.

Batıkent Koltuk Yıkama 

Zeki halı yıkama olarak halı yıkama yanında koltuk yıkamada yapmaktayız. Koltukların düzenli olarak yılda 2 kez yıkanması ve derinlemesine içlerine yerleşen bakterilerin arınması gerekmektedir. 

Batıkent koltuk yıkama olarak koltuklarınızı yerinde hızlıca yıkamaktayız. Aynı gün içinde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Koltuklarınızı ilk günkü canlılığı ve parlaklığı ile kullanmak istiyorsanız Zeki koltuk yıkama ile tanışmalısınız. 

Zeki koltuk yıkama 7/24 koltuk temizleme yapmaktadır. Koltukların kumaşı ne olursa olsun doğal şampuanlar ile koltuklarınız teertemiz olmaktadır. Garantili koltuk yıkama için bizi tercih etmeli ve farkımızı yaşamalısınız. 

2022 Batıkent Halı Yıkama Fiyatları

Shaggy m2 10.00
Düz Makina Halısı m2 9.00
Samur m2 12.00
Overlok m2 9.00
Makine Kilim m2 9.00

 

Halı yıkama fiyataları ne kadar? sorusu en çok merak edilen ve araştırılan sorulardandır. Batıkent halı yıkama olarak uygun fiyat ve kaliteli yıkama garantisini vermekteyiz. ucuza halı yıkama için mutlaka firmamızdan fiyat almanızı tavsiye ederiz.

Batıkent halı yıkama ücreti Ankara'nın en ucuz halı yıkamacısı olarak uzun yıllardır hizmetlerimizle Ankara halkının güvenini kazandık. 

2022 Batıkent halı yıkama fiyatları olarak halıların türüne ve özelliğine yapılacak işlemlere göre halı yıkama fiyatları farklılık göstermektedir. En uygun halı yıkama için daima işimizin başındayız. 

Halı yıkamada metrekare olarak baz almakta ve yıkama yapmaktayız. Ortalama olarak halı yıkama fiyatları 5 tl ve 12 tl olarak metrekare fiyatları ile yıkama yapmaktayız. Detaylı bilgi için Batıkent halı yıkama telefon numarası ile bizlere ulaşabilirsiniz.

[caption id="attachment_38" align="alignleft" width="365"]batıkent halı yıkama fabrikaları batıkent halı yıkama ankara[/caption]
HALI YIKAMA BATIKENT ANKARA

Ankarada en iyi halı yıkama fabrikası dendiğinde akla ilk gelen Zeki Halı yıkama fabrikasıdır. En iyi olmak için çıktığımız bu yolda, en iyi halı yıkama fabrikası olmak adına Ankara Batıkent ve tüm ilçelerinde 3. servis araçımızla var güçümüzle çalışıyoruz. Ticaret hayatımızın ilk gününden bugüne ankarada garantili halı yıkama yı başlatan firmaları n başında geldiğimizide belirtmek isteriz.
Garantili Halı Yıkama Batıkent Ankara

Garantili halı yıkama nedir? Halı yıkama sonrası, HALI YIKAMAhizmetimizden memnun kalmaz iseniz KOŞULSUZ ve ÜCRETSİZ 2. YIKAMA GARANTİSİ VERİYORUZ. Halılarınızı Bize yada X bir firmaya yıkatsanız dahi, sizlere tavsiyemiz; HALILARINIZ YIKAMADAN GELDİKTEN SONRA HEMEN ÖDEME YAPMAYIN. Önce poşetlerinde 1-2 tane halı çıkartıp, kontrol edin. Temiz yıkandığından emin olduktan sonra halı yıkamacı nın ödemesini yapın. "ÖNCE KONTROL ET SONRA ÖDEME YAP" Çoğu müşterimizin en büyük şikayeti, "KALİTELİ HALI YIKAMA HİZMETİ ALAMAMAK" Tekrar hatırlatmak fayda var. Hemen Halı yıkamacının ücretini ödeyip göndermeyin... Önce Halılarınızın Temiz yıkanıp, yakanmadığını kontrol edin. Temiz yıkandığından emin olduktan sonra ücretini ödeyin. Halılarınızın MİS GİBİ KOKTUĞUNA sakın aldanmayın. Parfüm sıkıp poşetleyip müşteriye "HALILARINIZ YIKANDI" deyip haksız kananç peşinde koşan bazı uyanıkların bizim halı yıkama sektöründe olduğunu üzülerek görmekte ve de şahit olmaktayız. Halı yıkama firması arıyor ama bazı endişeleriniz varsa, hiç düşünmeden bizi arayabilirsiniz! Çünkü biz, garantili halı yıkama firmaları arasında ankara da lider firmayız. 2014 yılında Batıkent Halı yıkama Fiyatları mız Ankara Geneli Makina Halısı Sadece 3 Liradır. Diğer halı çeşitleri için lütfen fiyat sorunuz. Zeki Halı Yıkama Telefon : 03124197677 (sabah: 8 - aksam:22) saatleri arası arayabilir, halı yıkama konusunda her türlü bilgi alabilirsiniz. Ankara'nın Tüm Semtlerine ve Batıkent e Servisimiz vardır. Servisimiz Ücretsizdir.

HALI YIKAMA KONUSUNDA ÖNEMLİ BİR HATIRMA DAHA: Genelde Bayram önceleri
Ankara Batıkent halı yıkama firmaları arasında yoğunluk zirve yapar. Halılarınızı halı yıkama Firmalarına mümkün olduğunca Bayrama 10-15 gün kala vermemeye çalışın.

Bunun 2 tane önemli nedeni var. 1- Ankarada Halı yıkama firmaları bu dönemde kapasitelerinin üstünde sipariş aldıklarından dolayı kaliteli halı yıkama hizmetini tam anlamıyla veremiyorlar. Kısa bir örnekle anlatmak gerekirse, 200 kişilik bir restaurant ta 1000 kişinin aynı anda gelmesi durumunda hizmette sıkıntılar yaşanması olası muhtemeldir. 2- Bu dönemdeki yoğunluğu kaldıramayan ama gelen siparişleride kaçırmak istemeyen Ankara halı yıkama firmaları, zamanında teslimat konusunda firmanın ve sizin  strese girme olasılığınız oldukça yüksektir.
ZEKİ HALI YIKAMA ANKARA
Zeki Halı Yıkama olarak, hedefimiz “%100 Müşteri Memnuniyeti”
halı yıkama hizmetimizden sonra doğabilecek müşteri memnuniyetsizliğinde 
“Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi” sunuyoruz.

Yenimahallede halı yıkama denince akla gelen ilk firmalardan biriyiz. Bunun nedeni verdiğimiz üst düzey halı yıkama hizmeti ve uygun halı yıkama fiyatları mızdır. Halı Yıkama Batıkent Ankara olarak verdiğimiz hizmetlerin başında halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, kilim yıkama, yerinde halı yıkama gelmektedir. Halı yıkama konusunda uzman çalışanlarımızla Batıkent halı yıkama [caption id="attachment_38" align="alignleft" width="471"]batıkent halı yıkama fabrikaları halı yıkama batıkent ankara[/caption] olarak Yenimahalle ve Ankara'nın en iyi halı yıkama firmaları ndan biriyiz. Halı yıkamada Yenimahalle'nin yanında Keçiören, Çankaya, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semt ve mahallelere ücretsiz servisimiz vardır. Sizde iyi, hızlı, güvenilir ve aynı zamanda ekonomik bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız Halı Yıkama Ankara Batıkent firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Halı Yıkama Batıkent Ankara 0312-4197677, Ankara Batıkent Halı Yıkama (m2 si 3tl) 4197677, Batıkent Çakırlar Halı Yıkama 0312-4197677, Batıkent Halı Yıkama (m2 si 3tl) 0312-4197677, Batıkent Garantili Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677, Batıkent Antibakteriyel Halı Yıkama 0312-4197677, Çakırlar Halı Yıkama Fabrikası 0312-4197677  


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım