background

Esat Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677

ankara esat ta en iyi halı yıkama fabrikası olma ve söktörde lider halı yıkama fabrikası olmak adına var güçümüzle çalışıyoruz.

Esat Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyat 3tl) 0312-4197677

ESAT HALI YIKAMA 0312-4197677

esat halı yıkama

Ankara’nın en büyük halı yıkama fabrikası olan Zeki halı yıkama siz değerli müşterilerine en iyi halı yıkama hizmetlerinin kapılarını açmıştır. 20 yılı aşkın tecrübe ile sektörde hizmet sürdüren Esat halı yıkama temizleme de özenli ve titiz çalışmalar ile Ankara’da kalite ve güvenin tek adresi olarak hizmet vermektedir.

Esat halı yıkama’ da uygun fiyatta ve profesyonel hizmetler ile %100 temizlenmiş halılara kavuşun. Sürekli olarak üzerinde temas halinde olduğumuz halılarımız Günlük hayatta büyük öneme sahip halıların temizlenmesinde kaliteli ve uyguna hizmet için Zeki halı yıkama yanınızda.

Esat halı yıkama fiyatları konusunda insanlar sürekli araştırma ve uygun halı yıkama hizmeti almak istemektedir. Zeki halı yıkama müşterileri için uygun fiyat garantisi ile halı yıkama hizmeti vermektedir. 

Esat En İyi Halı Yıkama 

Halı yıkamada profesyonel yıkama makinelerinin önemi büyüktür. Zeki halı yıkama ile halılarınızın derinden temizlik anlayışı ile derinlemesine temizlenmektedir. Halı diplerine hav arası dediğimiz bölgeye yerleşen tüm kirler son teknoloji otomatik yıkama makineleri ile yıkanmaktadır.

Çankaya küçükesat halı yıkama Ücretsiz servis imkanı ile sizlerin konforunu bozmadan halılarınızı evlerinizden teslim alıp dezenfekte edilmiş bir şekilde ambalajlanarak teslimatı gerçekleşir. Halılar uzun zaman kullanıma bağlı ve eski yöntemler kullanılarak temizleme yapıldığından matlaşır ve yeniliğini ve canlılığını kaybeder. Halılarınızda ilk günkü canlılık gibi kalsın istiyorsanız halılarınızın temizliğini düzenli olarak yaptırmalısınız. Esat Halı yıkama tavsiyesi olarak yılda en az 1 defa profesyonel temizlik yapılmasını tavsiye ederiz.

Esat halı yıkama ile halılarınız temizlendikten sonra evinize getirdiği canlılık ve farka inanamayacaksınız. Sürekli gündemi takip edip profesyonel makineler ve özel üretim doğal şampuanlar ile her halı türünüz için ayrı şampuan kullanıp halılarınızın dokusuna ve canlılığına zarar vermiyoruz.

2022 Esat Halı Yıkama Fiyatları 

Esat halı yıkamacılar arasında yer alan Zeki halı yıkama firması olarak her geçen gün yenilenen ve uzman kadromuz ile en iyi halı yıkamacı hizmetleri vermekteyiz. Halılarınızda yıkamayı beğenmediğiniz takdirde koşulsuz ikinci yıkama garantisi sunulmaktadır.

Esat halı yıkama firmamızdan alacağınız tüm hizmetlerde esat uygun fiyat garantisi ve hizmet garantisi verilmektedir. Halılarınız güvenli ellerde. Her halı yıkama işlemleri için hizmetlerimiz garantili ve sigortalı olup halılarınız bizde bulunduğu sürece arkasında durmakta ve daha iyi hizmetler ile müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Esat halı yıkama fiyatları aynı gün servis imkanı ile halılarınız evlerinizden teslim alınıp 3-5 iş günü içerisinde en kısa sürede temizlemesi sağlanıp halılarınızı adresinize teslim etmektedir. Daha detaylı bilgi için Esat halı yıkama iletişim numarası ile bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

 
Halı Yıkama Esat Ankara 0535-4187800

 

esat halı yıkama, halı yıkama esat

Halı yıkama hizmetimiz arasında esat halı yıkama da dahildir. Tüm esat geneli halı yıkama, esat yorgan yıkama, esat battaniye yıkama ve esat koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Esat mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.
  
Esat Halı Yıkama uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. 

Esat Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları 

arasında öncüyüz. 

Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. Esat Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama esat ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. 

Arayın, esat halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.
Esat halı yıkama “halı yıkama da esatda öncü, hizmette birinci"
ESAT HALI YIKAMA HİZMETİMİZ;

Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır.

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.
Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır.
Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip en iyi  halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan sonra sıkma işlemine geçilir.
Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur.
Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur.
Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir.
Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. 
Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz.

Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için;
Esat halı yıkama, halı yıkama esat, esatda halı yıkama, esat halı yıkama firmaları, esat koltuk yıkama, koltuk yıkama esat, halı yıkama esat, ESAT HALI YIKAMA, HALI YIKAMA ESAT, KOLTUK YIKAMA ESAT yazarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan  Akdere Halı Yıkama  başlıklı yazımızda Halı Yıkama Akdere hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım