background

Halı Yıkama Ankara Bahçelievler 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

Ankara Bahçelievler halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Halı Yıkama Ankara Bahçelievler 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

Bahçelievler Halı Yıkama Ankara

0312 419 76 77

bahçelievler halı yıkama

Ankara Bahçelievler Halı Yıkama 

Halı yıkama noktasında profesyonel destek almak için 7/24 firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz. 30 dakikada halı yıkama hizmeti aşmanız için gezici servis araçlarımız sizlere çok hızlşı şekilde hizmet sağlamaktadır. 

Ankara Zeki halı yıkama son teknoloji halı yıkama makineleri ile titiz bir yıkama sağlamaktayız. İster el dokuma olasun ister makine halısı olsun halınızın türüne uygun olan yıkama teknikleri ile halıların temizliğini yapmaktayız.  

Bahçelievler halı yıkama ekibi işin ehli bir yıkama ekibi olup, disiplinli ve Ankara halkına yakışır olarak hizmet sağlamaktadır. Her müşteri firmamız için velinimettir. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetler vermektir. Halı yıkama ekiplerimiz ile halılarınız derinlemesine temizlenmiş şekilde ilk günkü yeniliğinde olmaktadır.

Bahçelievler En İyi Halı Yıkama

Halı yıkama hizmeti alırken herkesin düşüncesi hem uygun fiyatta olsun hem de iyi temizleme hizmeti alayımdır. Halı yıkama işlemlerini hala eski yöntemler ile havuz sisteminde tüm halıları yıkayan yerler bulunmaktadır. Bu yöntem ile halılarınız ve paranız çöp olacaktır. 

Bahçelievler profesyonel halı yıkama olarak firmamız son sistem halı yıkama makineleri ile halılarınızı tek tek yıkamaktadır. Kesinlikle halılar bu iş için üretilmiş profesyonel halı yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. 

Zeki halı yıkama teknisyenlerimiz her türlü yırtılma, yıpranma gibi sorunlar oluşmaması için titizlikle ve özenle hizmet vermekte önlemler almaktadır. Etkili dezenfektanlar ile halıların içine işlemiş olan bakteriler derinlemesine arındırılmaktadır. 

2022 Bahçelievler Halı Yıkama Fiyatları

Halının Cinsi Halının Birimi (m2) Birim Fiyatı
Düz Makina Halısı m2 9.00
Samur m2 12.00
Shaggy m2 10.00
Makine Kilim m2 9.00
Overlok m 9.00

Bahçelievler halı yıkama fabrikası olarak halıların hijyen açısından öneminin farkındayız. Halı yıkama yerleri arasında zeki halı yıkama özel yıkama sistemlerinin yer aldığı özel bir tesistir. Her türlü halı yıpranmadan en ufak bir zarar görmeden temizleme işlemleri yapılmaktadır. 

Bahçelievler halı yıkama fabrikası Ankara'nın en gözde temizleme fabrikalarından birisidir. Yıkama odaları, kurutma odaları, kapalı sistem teknolojler ile halılarınıza gereken özeni gösteriyoruz.  Hem yıkarken hemde kuruturken halılarınızın zarar görmesini engelliyoruz.

Bahçelievler halı yıkama fabrikaları olarak, hem uygun fiyatta hemde garantili olarak halıların temizliğini yaparak %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 7/24 firmamızdan halı yıkama hizmeti alabilir ve bilgi sağlayabilirsiniz.

Halı Yıkama Bahçelievler Ankara olarak Çankayada Halı Yıkama firmaları arasında ilk sıralarda yer almamızın nedeni müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi ilk yıkamada memnun kalmadığınız halılara ikinci yıkama garantisi vererek belli ediyoruz. Halı Yıkama Ankara Bahçelievler firmamızın halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, kilim yıkama verdiği hizmetlerden bazılarıdır. Halı yıkama konusunda uygun halı yıkama fiyatları mız, ücretsiz servisimiz ve üstün hizmet kalitemizle halı yıkama şirketleri arasında üst sıralarda bulunuyoruz. Halı yıkama hizmetinde Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semt ve mahallelerine ücretsiz servisimizle hizmet vermekteyiz. Sizde iyi bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız Ankara Bahçelievler Halı Yıkama firmamızı arayıp halı yıkama fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.  
HALI YIKAMA DİKMEN ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Ma
ltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepehalı yıkama ankara bahçelievler


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım