background

Halı Yıkama Ankara Beşevler 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

Ankara Beşevler halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Halı Yıkama Ankara Beşevler 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

HALI YIKAMA ANKARA BEŞEVLER

2022 beşevler halı yıkama fiyatları

Zeki Halı Yıkama olarak halılarınızda Halılarınız ne kadar temiz gözükse de gözle görmediğimiz kirler ve bakteriler sağlığımızı tehdit eder. Bu nedenle halı yıkama firmamız çok amaçlı temizliği tavsiye etmekte uzmanlar daha sağlıklı ve halınızın canlılığını yitirmemesi daha erken yıpranmaması için yılda 4 kez detaylı temizliği önerir. Yapılan detaylı temizlik alerjenleri yok eder ve Halılarınızı görünmeyen kirden, bakterilerden savuşturur, evinizin hava ve hijyen kalitesini iyileştirir. Beşevler Halı Yıkama Fabrikamızda Halı Temizliğinin ev sağlığı üzerinde ne kadar büyük bir etkisi olabileceğini öğrenmek için, temizlik sürecimizin sağlıksız ve istenmeyen unsurları evinizden uzaklaştırmada ne kadar etkili olduğunu ölçmenin faydalı olacağını düşündük. Bu nedenle, 5 aşamalı temizliğin evinizin halıları üzerindeki yüksek miktarda farkını görmekteyiz. Ev tozu akarı alerjenleri ve evcil hayvan tüyü gibi canlı olmayan ev alerjenlerinin sağlığınız açısından önemi oldukça yüksektir. Halılarınız aşama aşama temizlenip evlerinizden alınıp dezenfekte işlemi sonrası tekrar ambalajlanarak eve teslimatı sağlanır. Beşevler Halı Yıkama fabrikamız ücretsiz servis imkânı ve yıkama garantisi sunup beğenmediğiniz takdirde ikinci yıkamayı ücretsiz bir şekilde sağlanır.

Beşevler Halı Yıkama Ankara

Özel üretimimiz olan halı şampuan ve deterjanlarımız sağlığa zararsız lekelere bire birdir. Bir çok halı modeli ve her halı modelinin ipliği ve yıkama tekniği farklıdır shaggy halı, ipek halı, bambu, el dokuma halısı bu çeşitler yıkamada canlılığı kaybedilmemesi için daha fazla efor sarf edilir ve kullanılan şampuan daha farklıdır. Halı temizleyicilerimiz, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenli olan yeşil sertifikalı bir çözümle birlikte daha derin, daha uzun ömürlü halı temizliği sağlamak için benzersiz bir temizleme işlemi kullanır.  Yıkama esnasında leke kir baz alınarak yıkanır ve sizlere kusursuz temizlik hizmeti verilir. Halılarınız ilk günkü gibi canlılığı korunarak yıkanır ve dilediğiniz gibi yıkama ile 3 - 5 iş günü içerisinde teslimatı sağlanır. Firmamızın misyonu kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Dilediğiniz konuda bizlerle irtibata geçip her türlü bilgiyi edinebilirsiniz. Bu nedenle, yıkama hizmetinde güvenli tarafta olmak istiyorsanız, bizlere profesyonel bir halı temizlik şirketi olarak başvurabilirsiniz, tam olarak sizin için neyin önemli olduğunu biliyoruz ve güvenilir bir şekilde net garantili sonuçlar sunuyoruz. Halı yıkama işlemlerimiz herzaman yüksek kalitedeve sadece uzmanlar tarafından gerçekleştirilir.

Beşevler Halı Yıkama Fiyatları

Sabit halılar için saha çalışanlarımız profesyonel teknikler kullanır. Evcil hayvanlarınız veya bebekleriniz, çocuklarınız için özel leke çıkarıcılar kullanılır. Sadece bir görüntüleme için kişisel yerinde randevunuzu ayarlayın. Hizmetlerimiz için faturalandırma elbette tamamen şeffaftır. Bu şekilde, gerçekte ne için ödeme yaptığınızı tam olarak görebilirsiniz. Ankara Genelinde kusursuz temizlik hizmetine sahibiz hizmetlerimizi garanti kapsamında olup profesyonel hizmet sağlayan ekibimiz hedefimiz %100 müşteri memnuniyetidir. Ankara Genelinde kusursuz temizlik hizmetine sahibiz hizmetlerimizi garanti kapsamında olup yıkamayı beğenmediğiniz takdirde 2. Yıkama garantisi sunmaktayız. Halılarınız evlerinizden alınıp tekrar dezenfekte edilmiş şekilde paketlenip evlerinize teslim edilmekte temizlediğimiz her halı modeli için ayrı ayrı özen gösteriyoruz. Halı Yıkama, son teknoloji halı temizleme ekipmanı, toksik olmayan, çevre dostu halı temizleme malzemeleri, temizlik maddeleri ve iyi eğitimli halı temizleme servis teknisyenleri dahil olmak üzere yalnızca en çok denenmiş ve test edilmiş halı temizleme yöntemlerini kullanmasıyla tanınır. Zeki Halı Yıkama ile temizlenen kilimler daha uzun süre temiz kalır ve siz, aileniz ve evcil hayvanlarınız için daha sağlıklı, daha temiz bir çalışma ve yaşam ortamı sağlar.

2022 Beşevler Halı Yıkama Fiyatları 

Düz Makina Halısı m2 9.00
Samur m2 12.00
Shaggy m2 10.00
Overlok m 9.00
Makine KilimMakine Kilim m

9.00

 

Halı Yıkama Ankara Beşevler olarak Çankayada Halı Yıkama firmaları arasında ilk sıralarda yer almamızın nedeni müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi ilk yıkamada memnun kalmadığınız halılara ikinci yıkama garantisi vererek belli ediyoruz. Halı Yıkama Ankara Beşevler firmamızın halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, kilim yıkama verdiği hizmetlerden bazılarıdır. Halı yıkama konusunda uygun halı yıkama fiyatları mız, ücretsiz servisimiz ve üstün hizmet kalitemizle halı yıkama şirketleri arasında üst sıralarda bulunuyoruz. Halı yıkama hizmetinde Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semt ve mahallelerine ücretsiz servisimizle hizmet vermekteyiz. Sizde iyi bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız Ankara Beşevler Halı Yıkama firmamızı arayıp halı yıkama fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.  
 
HALI YIKAMA BEŞEVLER ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe

 

halı yıkama beşevler ankara


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım