background

Halı Yıkama Demirlibahçe Ankara 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

Ankara demirlibahçe halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Halı Yıkama Demirlibahçe Ankara 0312-4197677 (m2 si 3-tl)
HALI YIKAMA DEMİRLİBAHÇE

Halı Yıkama Demirlibahçe fabrikamız ilçenin tüm bölgesinde titizlikle çalışmalarına devam eden Demirlibahçe halı yıkama, uzman kadrosu ile siz değerli Mamak Demirlibahçe halkına hizmet vermektedir. Tüm bölgelere olduğu gibi Demirlibahçe bölgesine de ücretsiz servis imkanı bulunmaktadır. Çok değerli yün halılar, eskitme halılar, el dokuma halıları gibi maddi değerinden çok manen değerli olan eşyalarınızın temizliğini garantili yapmaktayız.

Tüm halıların farklı halı yıkama metodu bulunmaktadır dolayısı ile şampuanlarıda farklıdır, Halı Yıkama Demirlibahçe tüm temizlik hizmetlerinde olduğu gibi her zaman hijyene karşı tutumundan taviz vermemektedir.
Halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, kilim yıkama hizmetlerinde Ankara'nın başta Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak olmak üzere bütün semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Yüksek Yıkama Kapasitesi Ve Profesyonel, Deneyimli Genç Kadromuzla, Kesintisiz Hizmet Vermekteyiz

Halılarınız, ileri teknoloji cihazlar ve malzemelerle donatılmış tesisimizde, deneyimli ekibimiz tarafından özenle temizlenir.Kapıdan kapıya olan hızlı servisimizle halılarınız adresinizden alınır ve çok kısa sürede kusursuz bir şekilde adresinize ücretsiz teslim edilir.

Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız , evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. 

Yılların tecrübesiyle , firmamızda yapılan tüm işlemlerdeki temel prensip , halının ; hijyeni , kalıcı güzel bir görünüme sahip olması ve en önemlisi halının ömrünün uzatılmasıdır.

Fabrikamızda yıkanacak halılar dokuma özellikleri, cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Sonra aşağıdaki aşamlardan geçirilerek her türlü mikro organizmadan arındırılıp steril hale getirilir.

1. Toz Dolabı Aşaması 

Halınız Toz Dolabı adı verilen makineden geçirilerek toz, kum ve diğer yabancı maddelerden temizlenir.
 

2. Dezenfekte Havuzu

Tozu alınan halı, içindeki bakterilerin yok edilmesi amacıyla ilaçlı havuza yatırılır.

3. Otomatik bant sisteminde el değmeden yıkama

Halı; bu aşamada mikroorganizmalara karşı etkili şampuanlarla, elektronik fırçalar kullanılarak ön ve arkası dönüşümlü olarak, hassas bir şekilde yıkanır. Varsa lekelere özel işlem uygulanır. Halı, durulanır ve vakumlanır.

4. Santrifüj Aşaması

Bu aşamada halı santrifüj makinesinde uygun devirde sıkılarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır.
Sıkma işlemi, halı rulo şekline getirilerek yapıldığı için yırtılma ve yıpranmaya yol açmaz.

5. Bürlör sistemi ile kurutma

Kurutma odasına alınan halı kuru ve sıcak hava üfleyen doğal gazlı bürlör sistemiyle kısa bir sürede kurutulur.

6. Germe ve ütüleme

Dokuma özelliği yada ilmik (düğüm) sayılarındaki farklılık nedeniyle meydana gelen çekmeler, germe ve ütüleme işlemiyle giderilir.

7. Kalite kontrol ve paketleme

Pırıl pırıl olan halınız kalite kontrolden geçirildikten sonra süpürülüp yatımına taranır, paketleme makinasında paketlenir. Ardından zaman kaybetmeden evinize servisle teslim edilir.

Halı Yıkama Demirlibahçe
HALI YIKAMA DEMİRLİBAHÇE ANKARA MAMAK'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım