background

Halı Yıkama Demirlibahçe Ankara 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

Ankara demirlibahçe halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Halı Yıkama Demirlibahçe Ankara 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

HALI YIKAMA DEMİRLİBAHÇE

demirli bahçe halı yıkama fiyatları

Temiz, Güvenilir, Hijyenik olmakla beraber en uygun fiyat ile birlikte Ankara’nın bütün bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Mamak Genelinde hizmet veren firmamız Zeki halı yıkama olarak ankaranın en büyük halı yıkama fabrikası olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran bir firmadır. Yıkamayı beğenmediğiniz takdirde ikinci yıkama garantisi sunulmakta. Eğer sizde Halılarınız için doğru adresi arıyorsanız demirlibahçe halı yıkama fabrikamız tüm isteklerinizi karşılamak için her zaman sizlerin yanınızda

20 yıla aşkın süredir hizmet veren Zeki Halı yıkama firmamız müşterilerine en iyi hizmeti vermek için en kaliteli ürünler ile kusursuz yıkama işlemini sürdürmektedir. Halı Temizliğinde önder firmalardan olan fabrikamız her zaman müşteri talepleri doğrultusunda hareket ederek sizlere haftanın her günü hizmet sağlamakta. Derinden temizlik anlayışıyla hizmet veren demirlibahçe halı yıkama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bu noktada sizlere sunmuş olduğumuz firmadan destek alabilirsiniz. Halılarımızın temziliğinden emin olsak’ ta halıların yıpranmasının önüne geçmek amacıyla yılda en az 2 defa temizliğinin sağlanması gerekmektedir bu işlem halıların canlılığını korumak halılarınızın hav arasında gözle görülmeyen kirlerini çıkarmak amacı ve evinizde hijyenik bir ortam oluşmasını sağlamak amacıyla uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Demirli Halı Yıkama Fabrikası

Firmamızda yapmış olduğumuz işlemlerde otomasyon makine sistemi sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Kaliteden ödün vermeden bir telefon ile adresinizden halılarınızı alarak kir ve mikroplardan arındırarak dezenfekte edilmiş bir şekilde ambajlanarak 3-5 iş günü içerisinde kaliteli hizmet anlayışımız ile tekrardan evlerinize teslimatını sağlamaktayız. Zeki Halı Yıkama Her Halı kullanılan iplik ve dokuma tekniği bakımından özel halılardır ve bu nedenle her halı ayrı ayrı özel profesyonel halı şampuanları ile yıkanmaktadır.

Halılarınızda aradığınız hijyeni yakalayacağınızın garantisini veriyoruz. El halısı yıkama işleminde kiri çeken yoğun sabunlar yerine kullanılan solüsyonlar halıların daha detaylı temizliğini sağlar. Makine halıları otomatik halı yıkama makinelerinde aşamalı bir şekilde kontrolleri sağlanarak rahatlıkla yıkanmaktadır. Halının her yeri eşit bir şekilde yıkandıktan sonra durulama aşamasına geçilir ve durulandıktan sonra halı sıkma makinesinde sıkılır. Mamak Demirlibahçede Halı Yıkama Fabrikamız Sıkılan halılar kurutma odamızda kurutulduktan sonra paketlenir ve servise hazır hale getirilir. Halıların iyice kurutulması küfün önüne geçmek için en önemli işlemlerden biridir. Dilediğiniz zaman bizlere ulaşıp halı yıkama teknikleri ve fiyat hakkında bilgilendirme alabilirsiniz. Firmamız halı yıkamanın yanında, koltuk yıkama hizmeti vermekte. Sürekli kullanmış olduğumuz koltuklarımız ne kadar temiz olduğunu düşünsekte gözle göremediğimiz kirler yüzünden sağlığımızı tehdit edebilir bu yüzden düzenli olarak temizliği yıpranma açısından önemlidir. Firmamız Zeki Halı Yıkama olarak Ankara genelinde halı yıkama işlemi haricinde koltuk yıkama, kanepe yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama işlemlerinde adresinize gelerek temizleme ve dezenfektasyon işlemlerinden geçirilerek yerinde yıkama hizmetide sağlanır.

Demirli Halı Yıkama Fiyatları

Halı Yıkama Demirlibahçe fabrikamız ilçenin tüm bölgesinde titizlikle çalışmalarına devam eden Demirlibahçe halı yıkama, uzman kadrosu ile siz değerli Mamak Demirlibahçe halkına hizmet vermektedir. Tüm bölgelere olduğu gibi Demirlibahçe bölgesine de ücretsiz servis imkanı bulunmaktadır. Çok değerli yün halılar, eskitme halılar, el dokuma halıları gibi maddi değerinden çok manen değerli olan eşyalarınızın temizliğini garantili yapmaktayız. Dilerseniz Mamak Akşemsettin Halı Yıkama sayfamıza göz atabilirsiniz.

Mamak Halı Yıkama Fabrikamız mamak genelinde tüm semtlere hizmet vermektedir.

Hizmet verdiğimiz bazı bölgeler

Abidinpaşa, Akdere, Akşemsettin, Altıağaç, Altınevler, Araplar, Aşık Veysel, Bahçeleriçi, Hüseyingazi, Kayaş, Misket, Saimekadın, Türközü, Tuzluçayır, Yeşilbayır, Çağlayan, Çiğili Tepe, Kartaltepe, Karşıyaka 

2022 Demirli Halı Yıkama Fiyatları

Düz Makina Halısı m2 10.00
Samur m2 12.00
Shaggy m2 12.00
Makine Kilim m 9.00
Overlok m 9.00

 

Tüm halıların farklı halı yıkama metodu bulunmaktadır dolayısı ile şampuanlarıda farklıdır, Halı Yıkama Demirlibahçe tüm temizlik hizmetlerinde olduğu gibi her zaman hijyene karşı tutumundan taviz vermemektedir.
Halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, kilim yıkama hizmetlerinde Ankara'nın başta Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak olmak üzere bütün semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Yüksek Yıkama Kapasitesi Ve Profesyonel, Deneyimli Genç Kadromuzla, Kesintisiz Hizmet Vermekteyiz

Halılarınız, ileri teknoloji cihazlar ve malzemelerle donatılmış tesisimizde, deneyimli ekibimiz tarafından özenle temizlenir.Kapıdan kapıya olan hızlı servisimizle halılarınız adresinizden alınır ve çok kısa sürede kusursuz bir şekilde adresinize ücretsiz teslim edilir.

Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız , evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. 

Yılların tecrübesiyle , firmamızda yapılan tüm işlemlerdeki temel prensip , halının ; hijyeni , kalıcı güzel bir görünüme sahip olması ve en önemlisi halının ömrünün uzatılmasıdır.

Fabrikamızda yıkanacak halılar dokuma özellikleri, cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Sonra aşağıdaki aşamlardan geçirilerek her türlü mikro organizmadan arındırılıp steril hale getirilir.

1. Toz Dolabı Aşaması 

Halınız Toz Dolabı adı verilen makineden geçirilerek toz, kum ve diğer yabancı maddelerden temizlenir.
 

2. Dezenfekte Havuzu

Tozu alınan halı, içindeki bakterilerin yok edilmesi amacıyla ilaçlı havuza yatırılır.

3. Otomatik bant sisteminde el değmeden yıkama

Halı; bu aşamada mikroorganizmalara karşı etkili şampuanlarla, elektronik fırçalar kullanılarak ön ve arkası dönüşümlü olarak, hassas bir şekilde yıkanır. Varsa lekelere özel işlem uygulanır. Halı, durulanır ve vakumlanır.

4. Santrifüj Aşaması

Bu aşamada halı santrifüj makinesinde uygun devirde sıkılarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır.
Sıkma işlemi, halı rulo şekline getirilerek yapıldığı için yırtılma ve yıpranmaya yol açmaz.

5. Bürlör sistemi ile kurutma

Kurutma odasına alınan halı kuru ve sıcak hava üfleyen doğal gazlı bürlör sistemiyle kısa bir sürede kurutulur.

6. Germe ve ütüleme

Dokuma özelliği yada ilmik (düğüm) sayılarındaki farklılık nedeniyle meydana gelen çekmeler, germe ve ütüleme işlemiyle giderilir.

7. Kalite kontrol ve paketleme

Pırıl pırıl olan halınız kalite kontrolden geçirildikten sonra süpürülüp yatımına taranır, paketleme makinasında paketlenir. Ardından zaman kaybetmeden evinize servisle teslim edilir.

Halı Yıkama Demirlibahçe
HALI YIKAMA DEMİRLİBAHÇE ANKARA MAMAK'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım