background

Halı Yıkama Dikmen Ankara 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

Ankara Dikmen halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Halı Yıkama Dikmen Ankara 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

HALI YIKAMA DİKMEN ANKARA

2022 dikmen halı yıkama fiyatları

Dikmen Halı Yıkama 20 yıllık halı yıkama geçmişi ile Çankaya ve Dikmende halı yıkamacılar arasında en çok tercih edilen Dikmen’in en büyük halı yıkama fabrikasıdır. Değerleri müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olan zeki halı yıkama dikmende 20 yıldır tüm müşterilerinin büyük ilgisini uyandırmaya devam etmekte.

Halının özünden yıkama anlayışı ile yüzünden yıkanıp müşterileri hüsrana uğratan firmalardansa arayış içerisinde olan müşteriler halılarını güvenebileceği kaliteli hizmet sunan bir firma arayışı içerisinde bizler tam bu noktada sizlere en etkili temizleme hizmetini sunacağımızın garantisini veriyoruz. Zeki Halı Yıkama Halıları aşama aşama alt katman üst katman hav arası olmak üzere katman katman kontrolleri sağlanarak yıkanır.

Hav arası dediğimiz katman halıların gözle görmediğimiz kirlerin bakterilerin biriktiği katmandır bu sebeple halını detaylı temizliği oldukça önemli bir husustur. Evimizin parçası olan halılar aile bireylerimiz bizler açısından oldukça önem taşır evde en çok kullanım gören eşyalardan biride halıdır özellikle bebekler açısından halının sürekli olarak temiz olması gerekir. 

Dikmen En İyi Halı Yıkama

Özel olarak ürettiğimiz halı şampuanları sağlığa zararsız bebekleriniz ve sizler için düşünülmüş içinde katkı maddesi bulunmayan şampuanlardır. Halıların canlılığını korumak için yılda 2 kez detaylı temizlik şarttır aksi takdirde hem erken yıpranan halılar hem de sağlıksız bir ortam yaratılabilir. Haftanın her günü hizmet veren fabrikamız siz değerli müşterililerimizin evlerinizden halıları teslim alıp ücretsiz servis imkanı ile detaylı bir şekilde yıkayıp, kontrolleri sağlanıp, durulanıp, kurutma makineleri ile kurutulduktan sonra dezenfekte edilmiş bir şekilde evlerinize teslimatı sağlanır.

Fabrikamızda Halı yıkama firmamız müşterilerine en iyi hizmeti vermek için kaliteli ürünler ile yıkama işlemini sürdürmektedir. Temizlik ve yıkama konusunda 1 numara olan firmamız dilediğiniz her an hizmet vermeye hazırdır. Firmamız Zeki Halı Yıkama olarak Dikmen Çankaya’da halı yıkama işlemi haricinde koltuk yıkama, kanepe yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama işlemlerinde adresinize gelerek temizleme ve dezenfektasyon işlemlerinden geçirerek tekrardan rahatlık ile kullanmanız için adresinize teslim etmekteyiz.

Dikmen en iyi  halı yıkama firması vermiş olduğu kusursuz hizmet ile Dikmen halkına profesyonel bir yıkama hizmeti sunmaktadır.  Kuralına uygun yıkanmayan halı mikroplardan arınmaz. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle dezenfekte edilerek yıkanmadığı sürece derinliğine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar. Halılarınızın gönül rahatlığıyla temiz kullanmak ve mikroplardan, bakterilerden arınması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dikmen Halı Koltuk Yıkama

Firmamız Dikmen’inin en güvenilir, güler yüzlü, en uygun firmasıdır. Halılarımızı özel şampuanlarla ve özel ileri teknoloji makinalarımızla %100 temiz ve hijyenik yıkayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Dikmen halı yıkama olarak sizlerin memnuniyeti firmamız için önemlidir. Çankaya ve dikmenin her yerine hizmet veren firmamıza bir telefonla ulaşabilir halı yıkama konusunda merak ettiğiniz her şey hakkında bilgilendirme sağlayabiliriz. 

Dikmen Halı Koltuk Yıkama Sizde yaşam alanlarınızda sevdiklerinizle birlikte ferah, güvenilebilir, temiz ve hijyenik garantili halılara sahip olabilirsiniz. Dikmen halı yıkama; Profesyonel halı yıkama fabrikası olarak hanımların en gözdesi ve tercihi haline gelmeye başlamış ve sektörde marka olma yolunda ilerlemekteyiz. Dikmen halı yıkama servisimizi ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz. 

2022 Dikmen Halı Yıkama Fiyatları

Düz Makina Halısı m2 9.00
Makine Kilim m 9.00
Overlok m 9.00
Samur m2 12.00
Shaggy m2 10.00

Halı yıkama fiyatları konusunda ustalıkla iş yürüten ekibimiz en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor. Dikmen halı yıkama fiyatları 2022 müşterilerine en uygun fiyatlarla yardımcı olmakta. Güvenli ve itinalı bir halı yıkama yükümlülüklerini uzun yılladır süren firmamız tüm Dikmen semtine hizmet vermektedir. 7/24 Dikmen semtine hizmet vermekteyiz. Dikmen halı yıkama olarak siz müşterilerimize dezenfekte edilmiş fabrika ortamında halı yıkama ortamı sağlamaktayız.

Halı Yıkama Dikmen Ankara olarak Çankayada Halı Yıkama firmaları arasında ilk sıralarda yer almamızın nedeni müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi ilk yıkamada memnun kalmadığınız halılara ikinci yıkama garantisi vererek belli ediyoruz. Halı Yıkama Ankara Dikmen firmamızın halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, kilim yıkama verdiği hizmetlerden bazılarıdır. Halı yıkama konusunda uygun halı yıkama fiyatları mız, ücretsiz servisimiz ve üstün hizmet kalitemizle halı yıkama şirketleri arasında üst sıralarda bulunuyoruz. Halı yıkama hizmetinde Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semt ve mahallelerine ücretsiz servisimizle hizmet vermekteyiz. Sizde iyi bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız Ankara Dikmen Halı Yıkama firmamızı arayıp halı yıkama fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.  
HALI YIKAMA DİKMEN ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

 

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe

halı yıkama firmaları çankaya dikmen


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım