background

Mamak Yeşilbayır Halı Yıkama 0312-4197677

Ankara Yeşilbayır halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Mamak Yeşilbayır Halı Yıkama 0312-4197677

MAMAK YEŞİLBAYIR HALI YIKAMA

 0312-4197677

zeki halı yıkama fabrikası

Mamak Yeşilbayır Zeki Halı Yıkama Fabrikasında halılarınızın dokusuna zarar verilmeden canlılığını koruyarak yıkama işlemi gerçekleştirilir. Aşamalı yıkama hizmeti halılarınızın hav aralarına kadar temizler. Halılarımızın ne kadar temiz olduğunu düşünsek te gözle göremediğimiz kirler ve bakteriler sağlığımızı tehdit edebilir özellikle evimizde minik bireyler ve canlı dostlarımız varsa, bu sebeple uzmanlar 4 – 6 ayda halıların detaylı temizliğini önerir. Evde canlı dostlarınız varsa tüyler sizin için can sıkıcı olabilir bu noktada temizleyicilerimiz sayesinde daha huzurlu bir ortamda yaşayabilirsiniz. Zeki Halı Yıkama olarak sağladığımız hizmet ile ev ve iş yerlerinizde servis hizmeti ve yerinde yıkama hizmeti de sağlanmakta Halılarınız 5 aşamalı temizlikten geçer ve sonrasında iyice kurutulur halılarınızın kuruması küflenme sorunu karşısında alınması gereken önlemdir tam anlamıyla kurumayan halılarda küf görülebilir bu sebeple kurutma işleminin makine ile sağlanması önemli bir detaydır. Bizlerle iletişime geçerek merak ettiğiniz her konuda destek alabilirsiniz. Mamak Yeşilbayır halı yıkamada her zamanki gibi önceliğimiz müşteri memnuniyetidir halılarınızda yıkamayı beğenmediğiniz takdirde ikinci yıkama garantisi sunulmakta.

Ankara Mamak Yeşilbayır Halı Yıkama

Güncel olarak en uygun fiyatlardan sizlere destek sağlanmakta. Yeşilbayır sakinlerine en kaliteli hizmet sunulması için sürekli çalışmalarımızı sürdürmekteyiz halı temizliğinde kullanan özel halı şampuanlarıyla detaylı temizliği sağlanır. Halı yıkama konusunda en iyi performansı ve fiyatı sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Firmamız Mamak genelinde her bölgeye en kaliteli ve en uygun hizmeti sunmakta. Yeşilbayır Halı yıkama fiyatları konusunda sizlere en uygun koşullarla hizmet sağlamayı amaçlamakta aynı zamanda ücretsiz servis seçeneği ile halılarınızın evlerinizden alınıp dezenfekte edilip 3-5 iş günü içerisinde teslimatı sağlanmakta sizde halılarınızda en güvenli temizliği istiyorsanız yeşilbayır halı yıkama firmamıza ulaşabilir ve her konuda bilgilendirme alabilirsiniz. 2022 Mamak halı yıkama fiyatları için aşağıdaki tablomuza göz atabilirsiniz. Zeki Halı Yıkama olarak halılarınızda yaptığınız her detaylı temizlik halılarınızın ömrünü uzatır erken yıpranmanın önüne geçer.  

Yeşilbayır Halı Yıkama

Mamak Yeşilbayır'da halı yıkamada öncü firmamız ile halılarınız ilk günkü gibi temiz olacak.
Halılarınızı ömrünü uzatmak ve çok daha kaliteli bir kullanıma sahip olmak istiyorsanız sizler de 6 ayda 1 halılarınızı Mamak Yeşilbayır Halı Yıkama firmamıza emanet edebilir ve düzenli mamak halı yıkama hizmeti alabilirsiniz. Halılarınız profesyonel makineler tarafından ele alınır ve en iyi şekilde işleme sokulur. Kusursuz bir temizlik hizmeti sunduğumuzu bizler söylemiyoruz müşterilerimizden gelen mailler bu doğrultuda ve bu da bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Halılarınızı elde yıkamak hem zahmetli hem de çok etkili değildir ancak profesyonel bir temizlik halılarınızı dipten aşağıya en iyi şekilde temizler ve sizlere en iyi şekilde teslim eder.


2022 Yeşilbayır Halı Yıkama Fiyatları

Düz Makina Halısı m2 9.00
Makine Kilim m2 9.00
Overlok m2 9.00
Shaggy m2 10.00
Samur m2 12.00

 

 

Halılar yalnızca kiri değil küçük canlıları da muhafaza eder ve bu canlılar özellikle çocuklu aileler için büyük tehlike oluşturmaktadır. Su ile halı yıkamak anlamsızdır ya da sıradan bir deterjan ile yıkanan halılar tam manası ile temizlenmiş olmaz ve bunun bilincinde olan firmamız halılarınız için özel deterjanlar kullanıyor ve temizlik işlemlerini çok daha kusursuz bir hale getiriyor. Mamakda halı yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Gün içerisinde çok fazla kullanılan ve sürekli üzerine basılan halılar bir süre sonra yıpranır ve bu yıpranma ile birlikte daha cansız bir görünüme sahip olurlar. Halılarınızın bu görüntüden uzaklaşması için sizler de Mamak Yeşilbayır halı yıkama firması ile iletişime geçerek halılarınızı gözünüz kapalı bizlere teslim edebilirsiniz ve en kısa sürede ilk günkü gibi sizlere teslim edeceğimizin de garantisini sizlere veriyoruz.

Mamak Yeşilbayır Halı Yıkama
HALI YIKAMA FİRMALARI ANKARA MAMAK'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım