background

PURSAKLAR HALI YIKAMA FABRİKASI 0312 419 7677

Garantili halı yıkama Pursaklar da en iyi halı yıkama fabrikası arasında lider firma yız. Pursaklarda halı yıkama firmaları arasında tavsiye edebileceğiniz halı yıkama fabrikası olmak en büyük arzumuz.

PURSAKLAR HALI YIKAMA FABRİKASI 0312 419 7677
PURSAKLAR HALI YIKAMA FABRİKASI

PURSAKLAR HALI YIKAMA FABRİKASI

Garantili halı yıkama denildiğinde Pursaklarda en iyi halı yıkama fabrikaları arasında lider firma yız. Pursaklarda halı yıkama firmaları arasında tavsiye edebileceğiniz halı yıkama fabrikası olmak en büyük arzumuz.

Garantili Halı Yıkama Nedir?

Halı yıkama sonrası, HALI YIKAMA hizmetimizden memnun kalmaz iseniz KOŞULSUZ ve ÜCRETSİZ 2. YIKAMA GARANTİSİ VERİYORUZ.

Halılarınızı Bize yada X bir firmaya yıkatsanız dahi, sizlere tavsiyemiz;

 HALILARINIZ YIKAMADAN GELDİKTEN SONRA HEMEN ÖDEME YAPMAYIN.

Önce poşetlerinde 1-2 tane halı çıkartıp, kontrol edin. Temiz yıkandığından emin olduktan sonra halı yıkamacı nın ödemesini yapın.

"ÖNCE KONTROL ET SONRA ÖDEME YAP"

Çoğu müşterimizin en büyük şikayeti, "KALİTELİ HALI YIKAMA HİZMETİ ALAMAMAK"

Tekrar hatırlatmak fayda var.

Hemen Halı yıkamacının ücretini ödeyip göndermeyin...

Önce Halılarınızın Temiz yıkanıp, yakanmadığını kontrol edin. Temiz yıkandığından emin olduktan sonra ücretini ödeyin.

Halılarınızın MİS GİBİ KOKTUĞUNA sakın aldanmayın. Parfüm sıkıp poşetleyip 
müşteriye "HALILARINIZ YIKANDI" deyip haksız kananç peşinde koşan bazı uyanıkların bizim halı yıkama sektöründe olduğunu üzülerek görmekte ve de şahit olmaktayız.

Hüseyin gazi de Halı yıkama firması arıyor ama bazı endişeleriniz varsa, hiç düşünmeden bizi arayabilirsiniz!

Çünkü biz, garantili halı yıkama firmaları arasında ankara da lider firmayız.
Halı yıkama hizmetimiz arasında Pursaklar Halı Yıkama da dahildir.

Tüm Pursaklar Halı Yıkama, Pursaklar yorgan yıkama, Pursaklar battaniye yıkama ve Pursaklar koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Pursaklar halı yıkama ve Pursaklar koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.

Pursaklar Halı Yıkama ve koltuk yıkama konusunda uygun fiyatları mızla hizmetinizdeyiz.

Pursaklar Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama fabrikası arasında öncüyüz. Pursaklar Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. Pursaklar Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız.

Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama Pursaklar Ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama fabrikası Pursaklar arasında öncüyüz. Arayın, Pursaklar halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim. Pursaklar halı yıkama “halı yıkama da Pursaklar öncü, hizmette birinci"
PURSAKLAR HALI YIKAMA FABRİKASI

HİZMETİMİZ KISACA ŞU ŞEKİLDE; Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır. Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz. Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır. 

Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve 
antistatik özelliklere sahip en iyi halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan 
sonra sıkma işlemine geçilir. Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek 
devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur. Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur. Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir. Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz. 

Ankara Geneli Ücretsiz Halı yıkama hizmeti verdiğimiz bölgeler: Çankaya ankara, Keçiören ankara, Dikmen ankara, Batıkent ankara, Ostim ankara, Siteler ankara, Eryaman ankara, Sincan ankara, Etimesgut ankara, Pursaklar ankara, balgat ankara, çayyolu ankara, ümitköy ankara, yenimahalle ankara, demetevler ankara, ankara akdere, mamak ankara, etlik ankara, incirli ankara, esertepe keçiören, ufuktepe ankara, bağlum ankara, hüseyingazi ankara, karapürçek ankara, yeşilbayır ankara, ayrancı ankara, atapark ankara, cebeci ankara, bahçelievler ankara, emek ankara, kırkkonaklar ankara, gaziosmanpaşa ankara, birlik mahallesi çankaya, kavaklıdere ankara, seyranbağları ankara, esta ankara, şentepe ankara, sanatoryum ankara, 100.yıl ankara, cevizlidere ankara, öveçler ankara, kızılay ankara, sıhhiye ankara, türközü ankara, natoyolu ankara, altındağ ankara, güneşevler ankara, aydınlıkevler ankara, hasköy ankara, abidinpaşa ankara, aktepe ankara, dutluk ankara, ayvalı ankara, gölbaşı ankara, incek ankara, zerdalitepe ankara, anıttepe ankara, beştepe ankara, beytepe ankara, gazi mahallesi ankara, bağlum ankara, keçiören esertepe, etlik keçiören, keçiören incirli, keçiören bağlum, ufuktepe keçiören, ivedik yenimahalle, ayvalı ankara, keçiören ayvalı, iskitler ankara, türközü ankara, maltepe ankara, bilkent çayyolu, yaşamkent çayyolu, türkkonut çayyolu, kardeşler ankara, güneşevler ankara, siteler ankara, seyranbağları ankara, dikmen sokullu, mustafa kemal mahallesi çankaya, piyangotepe keçiören, kuşcağız keçiören, sanatoryum ankara, subayevleri ankara, örnek mahallesi ankara, dışkapı ankara, aşağı ayrancı ankara, hoşdere ankara, çankaya yıldız, sancak mahallesi ankara, hilal mahallesi çankaya, çankaya oran, dikmen ilker, keçiören dutluk, keçiören şose, keçiören danişmen, 

Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için; Pursaklar halı yıkama 0312 419 76 77, halı yıkama Pursaklar Ankara 0312 419 76 77Pursaklar  ankara halı yıkama Fabrikası 0312 419 7677, Ankara Pursaklar halı yıkama firmaları 0312 419 7677, Pursaklar Koltuk yıkama 0312 419 7677, Koltuk Yıkama Pursaklar Ankara 0312 , Halı yıkama Firmaları Pursaklar Ankara 0312 419 7677, PURSAKLAR HALI YIKAMA FABRİKASI TELEFON 0312 419 7677, HALI YIKAMA PURSAKLAR ANKARA 0312 4197677, KOLTUK YIKAMA PURSAKLAR ANKARA 0312 419 7677, YORGAN YIKAMA PURSAKLAR ANKARA 0312 419 7677, BATTANİYE YIKAMA FİYATLARI PURSAKLAR ANKARA, yazarak ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Halı Yıkama Karapürçek halı yıkama Ankara başlıklı yazımızda hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir. Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.  


  TIKLA ARA 3124184007   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124184007   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım