background

Ankara Gülveren Halı Yıkama 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

Ankara gülveren halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Ankara Gülveren Halı Yıkama 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

GÜLVEREN HALI YIKAMA

0312 419 76 77

Gülveren Halı Yıkama

Zeki halı yıkama 20 yılı devirmiş bir firma olarak her geçen gün yenilenen teknolojiler ile değerli müşterilerimize kaliteli ve kalıcı halı yıkama hizmetleri veriyoruz. Halı yıkama işlemlerini genç, dinamik, işin ehli kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz.

Gülveren halı yıkama firması temizlik ve halı yıkama sektörünün önde gelen isimlerinden biridir. Temizlik hizmetlerimiz evler, iş yerleri, camiler, okullar,toplu konutlar gibi her mekana ve her halı türüne uygun olarak hizmet vermekteyiz. 

Müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği ilke edinmiş olan Gülveren halı yıkama yerleri arasında yer alan Zeki halı yıkama  her türlü halının temizliğini yapmakta olup müşteri menuniyeti ve temizlik garantili hizmet sağlamaktadır. Halı yıkama yanında koltuk yıkama hizmetleride vermekteyiz. 

Ankara Gülveren Halı Yıkama Fiyatları

Her ne kadar halılarımı düzgün kullanıyorum kirlenmiyor desenizde cadde ve sokaklardan gelen tozlar halıların kirlenmesinde en büyük etkiye sahiptir. Halıların düzenli yıkanması ve temizliğinin yapılması halıların ömrünü uzatır ve daha uzun süre kullanmanızı sağlar. 

Zeki Halı yıkamada dikkat edilmesi gerekenler? Halı yıkama hizmeti alırken yıkama yapılan firmanın garantili hizmet sağlaması önemlidir. Halı yıkama hizmeti aldığınmız firmanın fiş fatura vermesi önemli olup fatura üzerinde firma ismi-firma telefonu ve firma adresi gibi önemli bilgileri bulunmalıdır.

Halı yıkama yapılırken kullanılan şampuan, kullanılan makina ve leke çıkarıcıların kalitesi önemlidir. Yanlış yapılan halı yıkama işlemleri, ucuz kullanılan leke çıkarıcılar halıları sertleştirir, renk kaybına neden olur ve halıların eskimesine neden olmaktadır. 

2022 Gülveren Halı Yıkama Fiyatları

 

Düz Makina Halısı m2 9 tl
Akrilik Halı & Lastik Tabanlı Halı m2 9 tl
Shaggy halı / Makarna Halı m2 11tl
Overlok metre 9 tl
Kilim Yıkama m2 9tl
Oymalı Halı Yıkama m2 12tl
Koltuk Yıkama Takım takım 250tl

Gülveren halı yıkama firması olarak kaliteli ve profresyonel halı yıkama hizmetleri ile değerli hizmetler vermekteyiz. halıların doğallığını ve renklerini kaybetmeyen sistem makineler ve şampuanlar ile halılarınız ilk günkü yeniliğinde olacaktır. 

Gülveren halı yıkama firması olarak yılda en az 1 defa yıkanmasını önermekteyiz. Halıların temizlenmesi halıların daha uzun süreli kullanım sağlanmaktadır. Gülveren halı yıkama fiyatları 12 TL- 17 TL arasında fiyatlarda yapılmaktadır. 

Gülveren halı yıkama fiyatı için firmamızı arayarak 7/24 arayabilir makinelerimiz, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Gülveren halı yıkama olarak haftanın her günü gezici servis araçlarımız ile Gülveren başta olmak üzere Ankara genelinde halı yıkama hizmetleri vermekteyiz. Halı yıkama fiyat listesi için arayabilirsiniz. Dilerseniz İncesu Halı Yıkama Sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ankara Gülveren Halı Yıkamacı

Sizde halılarınızı yıkatırken macera aramak ya da beklenmedik süprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız ;
Ankara genelindeki bir çok müşterimiz gibi bizi tercih etmelisiniz.  Firmamızın referansı halılarını yıkadığı müşterilerin yüzlerindeki tebessümdür.  Yılların vermiş olduğu tecrübenin sağladıgı kaliteli, hızlı ve sıfır hatalı hizmet sayesinde bugünlerimize temiz bir tarih ile geldik. Sizlere daha iyi  daha verimli hizmet verebilmek için profesyonel halı yıkama kadromuz ile halı yıkama teknolojilerini yakından takip ediyor. Dünya ile aynı anda bu teknolojinin faydalarını müşterilerimize sunuyoruz. Ücretsiz servislerimiz, güler yüzlü personelimizle halılarınızı evinizden alıyor.

Tertemiz olarak geri getiriyoruz.  Ancak daha önemli olanı ise, Hizmetimizin halı tesliminde bitmiyor olması. Gülveren halı yıkama firması olarak evinize teslim etmiş olduğumuz halılarınız ile ilgili her türlü şikayet ve öneriye anında yanıt veriyor.  Hizmet sonrası müşteri memnuniyetinide öncelikli prensiplerimiz arasında tutuyoruz. Ekonominiz, Ailenizin sağlıgı, Hızlı - Güvenilir - Güleryüzlü hizmet için bizi tercih edin! 7/24 istediğiniz zaman evinizdeki yada cebinizdeki telefon kadar yakınınızdayız. halı yıkama Fabrikamız. "Önce insan" düşüncesi ile hareket etmektedir. Diğer halı yıkama firmalarından Tek farkımız. Tek Farklı firma olmamız!  Gülveren halı yıkama firması  Tüm halı yıkamalarımızda ERA 111 Naturemax ve Organica Halı Şampuanı kullanılmaktadır. ERA 111 Halı yıkama Şampuanı Doğal antibakteriyel, antialerjik, antistatik özelliklere sahip naturel bir şampuandır.

 

Gülveren Halı Yıkama
GÜLVEREN HALI YIKAMA ANKARA MAMAK'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım