background

BALGAT HALI YIKAMA FABRİKASI 0312-4197677 (garantili yıkama)

Ankara balgat halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

BALGAT HALI YIKAMA FABRİKASI 0312-4197677 (garantili yıkama)

BALGAT HALI YIKAMA 0312-4197677

balgat halı yıkama

Zeki halı yıkama 20 yıllık geçmişi ile Balgat Halı Yıkamacılar arasında en iyi halı yıkama firması olarak hizmet vermektedir. Kalite ve devamlılığa önem veren balgat halı yıkama müşteri memnuniyetine ve müşteri taleplerine önem vermektedir.

Balgat halı yıkamacılar hemen hemen her bölgede. ve internet üzerinde pek çok sayfada her koşulda bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken halı yıkamacı bulmak değil işini düzgün ve kaliteli yapan halılarınıza önem veren firmalardan hizmet almaktır. Balgat halı yıkama firması olarak kullanmış olduğumuz halı yıkama işlemlerinde son teknoloji makineler ile en yeni yöntemleri kullanarak halılarınızı yıpratmadan canlılığına zarar vermeden yıkama işlemini sağlamaktayız.

Güçlü vakum makinesinde kirler ve tozlar çekildikten sonra yıkama makinesinde hav arasına kadar temizliği sağlanır. Kış ayında olamamız sebebi ile kurutma odaları yerine kurutma makinelerinde kuruyan halılarınız küf ve nemli kalma olasılığı ortadan kalkmış olur.

Balgat Halı Yıkama Yerleri 

Balgat Halı yıkama yerleri arasında yer alan Zeki halı yıkama firmamız uzman profesyonel teknisyenler ve kaliteli özel üretim şampuanlar ile kusursuz hizmet sunmaktadır. Birçok halı yıkama fabrikasında bulamayacağınız hizmetler ile halılarınızı garantili olarak ve halılarınız bizlerin gözetimi altındayken sigorta altında olarak yıkamaktayız. 

Balgat tavsiye olarak Ücretsiz servis imkanı ile evlerinizden teslim aldığımız halılarınız detaylı temizliği sağlandıktan sonra dezenfekte edilmiş şekilde evlerinize tekrar teslimatı sağlanır. Koşulsuz ikinci yıkama garantisi veren firmamız öncelik olarak müşteri memnuniyetini tutmuştur.

Üstelik halılarınızı gördükten sonra ödemeyi sağlayabilirsiniz. Kullanılan halı şampuanları sağlığa zararsız kansorojen madde içermemekle beraber bebekleriniz ve canlı dostlarınız için katkı maddesi kullanılmamakta. Sizlerde evlerinizde konfor istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara Çankaya Balgat halı yıkama gibi birçok yerden farkımız halı yıkamada profesyonel ve kurumsal hizmet vermemizdir. Halılarınız bizde olduğu sürece garanti ve sigorta altındadır. Tüm halı yıkama çıkmayacak leke haricinde yıkama işlemlerinde leke ve yıpranmalara karşı garanti vermekteyiz. Zeki halı yıkama halılarınızı güvenle yıkayıp teslim edene kadar güvence altına alıp görüşlerinize itibar etmektedir.

Balgat Halı Yıkama Fiyatları

Ankara genelinde hizmet verdiğimiz Zeki halı yıkama firmamız uzman kadrosu ile Çankaya Balgat en iyi halı yıkama firmaları arasında yer almaktadır. Halı yıkama fabrikası içinde oldukça güçlü yeni sistem tam otomatik vakum ve halı yıkama makineleri ile aynı gün servis imkanı ile hızlı ve güvenli hizmet sağlamaktayız..

Balgat Halı yıkama fiyatları piyasa fiyatlarından çok daha uygun fiyatlardadır yapılan işleme göre müşterilerimizide düşünerek her zaman uygun fiyatlarla hizmet sağlamaktayız. Uzun yıllardır tecrübe bilgi ve deneyimiyle hizmet veren firmamız uygun fiyat halı yıkama ve sorunsuz hizmet almak için balgat halı yıkama Ankara en iyi tercih olabilir. Gerek kullanılan malzeme gerekse gösterilen hassasiyet en önemli tercih sebebidir.

balgat en iyi halı yıkama olarak sürekli değişen ve gelişen son teknoloji ekipmanlarla beraber günden güne gelişerek teknolojik gelişleler ışığında kendimizi ve sistemlerimizi geliştirerek siz değerli müşterilerimize iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Balgat halı yıkama telefon numaramız üzerinden bizleri arayarak firmamızdan haftanın her günü 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Balgat Halı ve Koltuk Yıkama

Balgat koltuk yıkama hizmetimiz evde sürekli temas halinde bulunduğunuz eşyalar olan kanepe ve koltuklar bakteri ve kirleri fazlasıyla taşımaktadır. Evde kendi imkânlarınızla sildiğiniz koltuklar tam anlamıyla silinmiş olmaz bu sebeple detaylı temizliğe ihtiyaç duyarlar. Kullanılan temizlik ürünleri koltuklarınızı ilk günkü canlılığına kavuşturur ve uzun süreli kirlenme sağlamaz. Balgat perde yıkama hizmeti ile beraber yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, hizmetide mevcuttur.

Balgat Halı Yıkama uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.  Balgat Halı yıkama uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz. Yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, battaniye yıkama, hizmetlerimizden bazılarıdır. Balgat Halı yıkama olarak size bir telefon kadar yakınız. Ankara geneli tüm semtlere servisimiz vardır. Halı yıkama balgat ankara olarak, uygun fiyatları ve ankara da en iyi halı yıkama firmaları arasında öncüyüz.  Arayın, balgat halı yıkama hizmetimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.
Balgat halı yıkama “halı yıkama da balgatta öncü, hizmette birinci"

 
Halı Yıkama Balgat Ankara 0535-4187800

 

halı yıkama balgat, balgat halı yıkama


Halı yıkama hizmetimiz arasında balgat halı yıkama da dahildir. Tüm balgat geneli halı yıkama, balgat yorgan yıkamabalgat battaniye yıkama ve balgat? koltuk yıkama olarak 12 yıldır hizmetlerimiz devam etmektedir. Balgat mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama servisimiz ücretsizdir.
  

BALGAT HALI YIKAMA HİZMETİMİZ;

Evinize gelen halı yıkama servis elemanlarımız halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır.

Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren, halılarınızın bizim sorumluluğumuzda ve garanti kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.
Halı yıkama fabrikasına gelen halılar hane hane ayrılıp özel cinslerine göre ayrıştırılır.
Halı yıkama ustalarımız yıkama yöntemine göre halılarınızı antibakteriyel, antialerjik ve antistatik özelliklere sahip en iyi  halı şampuanı ile yıkar ve saçak temizliği yapıldıktan sonra sıkma işlemine geçilir.
Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülen halılarda kalan son havlar ve diğer maddeler bu yüksek devirde halının sıkılması sayesinde de atılmış olur.
Halı sıkma işlemi ile %90 oranında nem alınmış olur.
Halı sıkma sonrası, kalan nemin de kuruması için askılara yerleştirilir.
Halılar tamamıyla kuruduktan sonra, askılardan bir bir alınarak kalite kontrol masasında açılıp son kontrolü yapılıp, parfümlenir ve ambalaj içerisine konularak teslimat için müşteri aranarak uygun olacağı saat belirlenir. 
Halılar evinize geldikten sonra doğru yöne serip hafif bir yön taraması yaparak güvenle kullanabilirsiniz.

Bize internet veya Google arama motorlarından ulaşabilmek için;
Balgat?? halı yıkama, halı yıkama balgat, balgat halı yıkama, balgat halı yıkama firmaları, balgat????? koltuk yıkamakoltuk yıkama balgat, halı yıkama balgat, BALGAT HALI YIKAMA, HALI YIKAMA BALGAT, KOLTUK YIKAMA BALGAT yazarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkama Bahçelievler Ankara başlıklı yazımızda Bahçelievler Halı Yıkama hizmetimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Halı yıkama fiyatları Ankara için sayfamızı ziyaret ediniz.


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım