background

Dikmen Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyatları 3tl) telefon

Ankara Deikmen halı yıkama fabrikası ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Dikmen Halı Yıkama Fabrikası Ankara (m2 fiyatları 3tl) telefon

Dikmen Halı Yıkama Ankara 0312 419 7677

dikmen halı yıkama

Dikmen Halı Yıkama olarak uzun yıllardır bu işin içinde olup her geçen gün birikimimize birikim katmaktayız yıllarca beraber çalıştığımız alanında profesyonel, uzman ekibimizle halılarınızda olağan üstü sonuçlar. Misyonumuz siz değerli dikmen sakinlerine 20 yıldır olduğu gibi kaliteli, güvenilir hizmet sağlamak. Halıların özünden yıkama anlayışı ile aradığınız halı yıkama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Halı Yıkama hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiyi öğrenmek için bizleri arayarak teknik destek alabilirsiniz. Evimiz de sürekli zaman geçiriyoruz halılarımızın ne kadar temiz olduğunu düşünsekte bazen kazayla bazen de farkında olmadan gözle görülmeyen kirler ve lekeler yüzünden sağlığımızı tehdit edebilir. Hepimiz aile bireylerimizin sağlığı için en güvenilir halı yıkama şirketini aramaktayız.

Halılarımız evlerimizi tamamlayan eşyalardan bir tanesidir. Herkes işinin hakkını veren temiz güvenilir işinde profesyonel bir halı yıkama şirketi aramakta bu konuda Ankara’nın en büyük halı yıkama fabrikası olan Zeki halı yıkama olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız. Halılarınız fırçalı makinelerimizde alt üst olmak üzere otomatik halı yıkama makinemiz de halınızın cinsine göre baskı ve her halının kendi özel şampuanları ile temiz bir şekilde yıkanıp durulanır.

Kaliteden ödün vermeden Halılarınızı adresinizden alıp  3-5 iş günü içerisinde geri adresinize teslimatını sağlıyoruz.  Yıkama esnasın da kullandığımız ürünler sağlığa zararsız hipoalerjenik ürünlerdir.

Dikmen Halı Yıkama Fiyatları

Ailenizle beraber sizde yaşam alanlarınızda sevdiklerinizle birlikte refah, güvenilebilir, temiz ve hijyenik halılara sahip olabilirsiniz. Halı yıkama ekibimiz işlerin de profesyonel bir şekilde iş yürütmektedir. Dikmen halı yıkama; Profesyonel ekibi ve evrdiği hizmet beraberinde müşterilerimizin gözdesi ve sık tercihi haline gelmeye başlamış ve sektörün önde gelen firmalarındanız. 

Dikmen halı yıkama servisimizi ziyaret ederek bizleri arayarak her türlü bilgiye sahip olabilirsiniz. En temiz Ankara halı yıkama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bu noktada sizlere sunmuş olduğumuz destek alabilirsiniz. Dikmende Halı Yıkama Fabrikamız kusursuz temizliği amaçlar.

Temiz, Güvenilir, Hijyenik olmakla beraber en uygun fiyatlarla hizmet verdiğmiz fabrikamızdan  fiyat ile birlikte Ankara’nın bütün bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Zeki halı yıkama ankaranın en büyük halı yıkama fabrikası olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran bir firmadır.

Dikmen Buharlı Koltuk Yıkama ve Fiyatları

Koltuklarımız gün boyunca aktif olarak en çok temas ettiğimiz eşyalardır. Ne kadar temiz olduğunu düşünsekte en çok bakteri toplayan eşyalardır. Ne kadar temizliğinden emin olsak’ ta koltuklarımızda gözle görmediğimiz kirler ve lekeler vardır. Bunun için koltuklarımız devamlı olarak detaylı temizliğe ihtiyaç duyarlar. Koltuklarımız evlerimizi tamamlayan eşyalardan bir tanesidir. Bu yüzden misafirlerimiz ve evdeki  bireyler ile beraber sürekli temasta bulunduğumuz koltuklarımızın temizliği sağlığınızı tehdit edebilir.

Koltuklarımız gündelik hayatta sürekli kullandığımız eşyalar olduğu için kullandıkça ve gün geçtikçe kirlenir ve eski temiz görüntüsü kalmaz. Koltuk temizleme deterjanlarımız sağlığa zararsız aynı zamanda koltuklara ilk günki canlılığını kazandırır. buharlı temizleyici tarafından üretilen buhar, herhangi bir kimyasal kullanmadan kanepenizi kokudan arındırmanıza ve dezenfekte etmenize yardımcı olur. Zeki Koltuk Yıkama Yüksek sıcaklıktaki buhar ayrıca kumaşın renklerini parlaklaştırarak yüzeydeki kiri gevşetir ve çözer.

Tüm gevşek toz ve kalıntıları temizlemek için kanepe iyice vakumlanır Koltuk diplerine kadar kir vakumlanır. Koltuk temizleyicileri yüzlerce temizlik uygulaması için kullanışlıdır. Hassas döşemeleri, kumaş mobilyaları temizlemeniz veya bir yatağı sterilize etmeniz gerekiyorsa, buharlı temizleyiciniz şimdiye kadar kullanacağınız en kullanışlı temizlik aracı olabilir. Buharlı temizleme yalnızca gömülü lekeleri, yağı ve kiri temizlemekle kalmaz, aynı zamanda tüm yüzeyleri sterilize eder, alerjenleri giderir ve bakteri, küf, virüs, toz akarları, tahtakuruları ve çoğu patojeni öldürür. Birkaç basit adımı izleyerek, döşemenizi evde kendiniz buharla temizleyebilirsiniz.

Dikmen Halı Yıkama Tavsiye

Temizlik esnasın da kullanılan şampuanlar laboratuvarlar’ca test edilmiş ve kalite onaylıdır. Bebekler çocuklar canlı dostlarımız baz alınarak sağlığa zararsız maddelerden üretilmiştir halılarınız otomatik halı yıkama makinelerinde 10 adet fırça yardımıyla alt üst hav arası olmak üzere 3 kısımlı yıkanmaktadır bu işlem halının altı üstü arasındaki kirlerden kurtulmak için birebirdir.

Fırça yardımı ile makinelerde halının her yeri eşit bir şekilde yıkanır. Yıkandıktan sonra ise durulama aşamasına geçilir ve durulandıktan sonra halı kurutma makinesinde sıkılır. Kuruduğundan emin olunan halılar Sıkılan halılar makineler tarafından  kurutulur kış aylarında özellikle halıların küflenmemesi açısından oldukça önem taşır daha sonrasında ise dezenfekte edilip ambalajlanmış şekilde paketlenir ve servise hazır hale getirilir. Dikmen halı yıkama olarak siz müşterilerimize özenle hizmet sağlamaktayız.

Dikmen Halı Yıkama Yerleri

Yıkamayı beğenmediğiniz takdirde ikinci yıkama garantisi sunan firmamız sizlerin görüşlerini göz önünde bulundurmakta. Eğer sizde Halılarınız için doğru adresi arıyorsanız Dikmen halı yıkama fabrikamız tüm isteklerinizi karşılamak için her zaman sizlerin yanınızda.

20 yıldan fazla hizmet veren ankaranın en büyük halı yıkama fabrikası olan Zeki Halı yıkama firmamız müşterilerine en iyi hizmeti vermek için en kaliteli ürünler ile muazzam bir yıkama işlemini sürdürmektedir. Halı Yıkamada önder firmalardan olan fabrikamız siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda hareket ederek sizlere haftanın her günü hizmet sağlamakta. Derinden temizlik anlayışıyla hizmet veren Dikmen halı yıkama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bu noktada sizlere sunmuş olduğumuz firmadan destek alabilirsiniz.

Halılarımızın her zaman temizliğinden emin olsak’ ta halılarımızda oluşan lekeleri ve kirleri her zaman göremeyebiliriz halıdaki yıpranmanın önüne geçmek amacıyla uzmanlar yılda en az 4 defa detaylı temizliği tavsiye etmektedir. Bu işlem ile beraber halılarınızdaki netliği korumak ve dokusuna zarar vermeden yıkamayı amaçlar. Halılarınızın hav arasında gözle görülmeyen kirlerini çıkarmak ve evinizde hijyenik bir ortam oluşturmak için detaylı temizlik oldukça önemlidir hav arasında temizliği sağlamayan halılarınız yıpranmayua daha elverişlidir.

Fabrikamızda yapmış olduğunuz işlemlerde makine sistemi ile çalışılarak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden bir telefon ile adresinizden halılarınızı alarak dezenfekte edilmiş bir şekilde ambajlanarak 3-5 iş günü içerisinde kaliteli hizmet anlayışımız ile tekrardan evlerinize teslimatını sağlamaktayız. 

Dikmen Caddesi En İyi Halı Yıkama

Halılarınızda aramış olduğunuz kaliteyi ve güveni yakalayacağınızın garantisini veriyoruz. Halı yıkama işleminde kullanılan ürünler kiri ve pisliği çeken kullanılan solüsyonlar ve şampuanlar halıların daha detaylı temizliğini sağlar. Halılar makinelerde aşamalı bir şekilde kontolleri sağlanarak rahatlıkla yıkanmaktadır.

Halıların kurutulma işlemi oluşacak nem ve küf önüne geçmek için en önemli işlemlerden biridir. Dilediğiniz zaman irtibat numaramızdan veya whatsapp üzerinden bizlere ulaşıp halı yıkama teknikleri ve fiyat hakkında bilgilendirme alabilirsiniz. Firmamız halı yıkamanın yanında, koltuk yıkama, stor yıkama, yorgan yıkama hizmeti' de vermekte.

Sürekli üzerinde oturduğumuz koltuklarımız ne kadar temiz olduğunu düşünsekte gözle göremediğimiz kirler yüzünden sağlığımızı tehdit edebilir bu yüzden düzenli olarak temizliği yıpranma açısından önemlidir. Firmamız Zeki Halı Yıkama olarak Ankara ve çankaya, dikmen, mamak, keçiören, altındağ genelinde halı yıkama işlemi haricinde koltuk yıkama, kanepe yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama işlemlerinde adresinize gelerek temizleme ve dezenfektasyon işlemlerinden geçirilerek yerinde yıkama hizmetide sağlanır.

Dikmen Halı Yıkama Fabrikası Olarak 2009 Yılından Bu Yana Halı Yıkama ve uygun fiyatları ile Yıkama Hizmeti Vermekteyiz. Ankara içi Ücretsiz Halı Yıkama Servis Hizmeti Vermekteyiz. Halıflex Yıkama Koltuk Yıkama, makina halısı yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Yatak Temizliği Konularında Öncü Bir Firmayız. Halı Yıkama ve El Dokuma Halılarının Temizliği İçin Gerekli Olan Tüm Makinelerimiz Tesisimizde Mevcuttur. Tesisimiz Günlük 1000 m2 Halı Yıkama Kapasitesine Sahip Olup, Ankara nın Bir Çok İlçe ve Semtlerine Hizmet Vermekteyiz. Özellikle halı yıkama firmaları arasında Müşterilerimizin Halılarını 12 Saat İçinde Mutlaka Teslim Alacak Durumdayız. Halılarınızın Yıkanması İçin Gerekli Olan Tam Otomatik Halı Yıkama Makinesi, Halı Sıkma Makinesi ve Halı Tozu Alma Makinesi İle En Yeni Teknoloji Makineleriyle Hizmetinizdeyiz. Zeki Halı Yıkama Firması Ankara olarak, Özellikle, Çankaya, Keçiören, Dikmen, Balgat, Ayrancı, Çankaya Yılıdız, Cebeci, Mamak, Yenimahalle, 100.yıl, İncirli, Etlik, Ufuktepe, Çayyolu, cevizlidere, Öveçler, Bahçelievler ankara, Emek, ankara dikmen, Bölgelerine Halı Yıkama Servisiyle İle Ön Plandadır.
Dikmen Koltuk Yıkama 0312 419 76 77

 

İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı incelenerek, kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su sepelenir. Tamamiyle ıslatılan koltuğu yıkamadan önce bir süre beklenir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey 'Extraction' yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır. Koltuk yıkama ekibimiz dalında uzman personellerden seçilmektedir.

Zeki Koltuk Yıkama Firması Ankara olarak, Özellikle, Çankaya, Keçiören, Dikmen, Balgat, Ayrancı, Çankaya Yılıdız, Cebeci, Mamak, Yenimahalle, 100.yıl, İncirli, Etlik, Ufuktepe, Çayyolu, cevizlidere, Öveçler, Bahçelievler ankara, Emek, ankara dikmen, Bölgelerine Koltuk Yıkama Servisiyle İle Ön Plandadır.

Yıkadığımız Bölgesel  Halı cislerimiz
İran halıları - Hindistan (Hint) Halıları - Çin halısı - Şark halıları - Uşak halısı - Beyşehir halısı - Kayseri - Sivas - Hereke - Konya - Kırşehir - Isparta halısı - Bergama - Kula - Gördes - Milas - Çanakkale - Selçuklu halıları - Eski Türk ve Osmanlı halı modelleri - Saray halıları

Çankaya halı yıkama - Dikmen Halı Yıkama - halı yıkama ankara dikmen - cevizlidere halı yıkama - keçiören halı yıkama, mamak halı yıkama, yenimahalle halı yıkama, Halı evlerimizin en önemli dekor ve temizliğini sağlayan faktörlerden biridir o yüzdendirki yıkanması gereken salon ve yatak odası oturma odası çocuk odalarımızdaki kilim halı ve buna benzer koltuk perde gibi eşyalarınızın itina ile hijyen bakımından çok önem arzettiğinden halınızı yıkatacağınız firmanız düzgün makinaları tam teşekküllü bir fabrika olması gerekmektedir..

 


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım