background

Dikmen Sokullu Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 3tl) 0312-4197677

Ankara Dikmen halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Dikmen Sokullu Halı Yıkama Fabrikası (m2 si 3tl) 0312-4197677

DİKMEN SOKULLU HALI YIKAMA

dikmen sokullu halı yıkama

Dikmen Sokullu halı yıkama firmamız siz değerli müşterilerimize uygun fiyatta halı ve koltuk temizleme hizmeti sağlamaktadır. Yerinde ve fabrikamızda halı yıkama hizmetleri ile müşterilerimize kaliteli ve konforlu temizleme hizmeti vermekteyiz. 

Dikmen Sokullu halı firması olarak yapılan tüm halı yıkama, koltuk yıkama işlemlerinde garantili yıkama yapmaktayız. En zor sandığınız daha önce çıkmayan lekeleriniz bile fabrikamızda uzman işlemlerimiz ile çıkartılmakta ve sizlere tertemiz halı teslim edilmektedir. 

Dikmen Sokullu halı yıkama yerleri arasında en iyi hizmeti veren Zeki halı yıkama tüm müşterilerinim taleplerini aynı gün içinde karşılamaktadır. Halılarınız aynı gün servis imkanı ile evlerinizden alınıp, aldığınız hizmet karşılığında makbuz ve fatura kesilmektedir. 

Dikmen Sokullu En İyi Halı Yıkama 

Zeki halı yıkama ile sizlerde derinlemesine halı temizleme hizmetini hissedebilirsiniz. Dikmen Sokullu halı yıkama firmaları arasında en iyi halı yıkama yöntemleri ile halılar zarar görmeden uzman ellerde yıkanmaktadır.

Adresinden alınan halılar modellerine ve cinsine göre ayrıldıktan sonra tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkanır. Yıkaması biten halılar sırasıyla sıkma ve kurutma işlemleri gerçekleştikten Halılar son olarak  havalandırma ve poşetleme işlemleri ile en hızlı şekilde müşterilere teslim edilmektedir.

Halılar otomatik halı yıkama makinelerinde derinlemesine temizlenmektedir. Dikmen Sokullu En iyi halı yıkama kimyasalları kullanılarak halılar zarar görmeden yıkama işlemleri yapılmaktadır. Halılarınız bizde bulunduğu sürece sigortalıdır. Herhangi bir aksilikte halınızın zarar görmesi durumunda zararınız firmamız tarafından karşılanmaktadır. Halı yıkama süresinde halılarınız firmamızca sigortalıdır. 

Dikmen Sokullu Halı Yıkama Tavsiye

Ankara Sokullu Halı Yıkama olarak Çankayada Halı Yıkama firmaları arasında ilk sıralarda yer almamızın nedeni müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi ilk yıkamada memnun kalmadığınız halılara ikinci yıkama garantisi vererek belli ediyoruz. Dikmen Sokullu Halı Yıkama firmamızın halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, kilim yıkama verdiği hizmetlerden bazılarıdır.

Dikmen Sokullu halı yıkama tavsiye arasından bizi ayıran en büyük farkımız işimizi özenli ve hızlı şekilde yapmamızdır. Halıların türüne göre halı yıkama işlemleri farklılık göstermektedir her halı türü için özel şampuanlar kullanılmaktadır. Kullanılan şampuanlar ve işlemler farklı olduğundan halınızın türüne göre de halı yıkama fiyatları farklılık göstermektedir. 

Dikmen Sokullu Halı Yıkama Fiyatları 

Halı yıkama konusunda uygun halı yıkama fiyatları mız, ücretsiz servisimiz ve üstün hizmet kalitemizle halı yıkama şirketleri arasında üst sıralarda bulunuyoruz. Dikmen En Uygun Halı yıkama hizmetinde Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semt ve mahallelerine ücretsiz servisimizle hizmet vermekteyiz. Sizde iyi bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız Dikmen Sokullu Halı Yıkama firmamızı arayıp halı yıkama fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.  

Dikmen Halı yıkama fiyatları ortalama olarak  metrekaresi 13TL -23 TL arasında değişkenlik göstermektedir. 

Çankaya  Zeki halı yıkama firması olarak Dikmen Sokullu halı yıkama başta olmak üzere kırkkonaklar halı yıkama, bahçeli halı yıkama, emek halı yıkama, dikmen halı yıkama da en fazla hizmet verdiğimiz yerlerdir.


 
HALI YIKAMA FİRMALARI ANKARA ÇANKAYA’DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Merkez, Sıhhiye, Kızılay, Zafer, Öveçler, Bahçelievler, Balgat, Söğütözü, Beşevler, Emek, Dikmen, Oran, Yenişehir, Güvenpark, Cebeci, Anıttepe, Topraklık, Kurtuluş, Kırkkonaklar, Maltepe, Çayyolu, Ayrancı, Yıldız, Hürriyet, Yüzüncüyıl, Karakusunlar, Dikmen, Esat, Büyük Esat, Gaziosmanpaşa (GOP), Bilkent, Bilkentplaza, Beytepe, Basınsitesi, Zafertepe, Küçükesat, Kavaklıdere, Seyranbağları, Sokullu, Çukurambar, 100. yıl, Bakanlıklar, Birlik Mahallesi, Tandoğan, Hürriyet, Söğütözü, TBMM, yüzüncüyıl işçi blokları, Zafertepe

 

halı yıkama sokullu ankara


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım