background

Halı Yıkama Ankara Esertepe 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

Keçiören Esertepe halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Halı Yıkama Ankara Esertepe 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

ANKARA ESERTEPE HALI YIKAMA

esertepe halı yıkama  fiyatları

Halılar evimizi tamamlayan eşyalardır sürekli temas halinde bulunduğumuz halılarımız sürekli olarak leke ve bakteri biriktirir. Esertepe Halı Yıkama Aile bireylerinizin ve sizlerin sağlığı açısından halılarınızın yılda en az 2 defa detaylı temizliği oldukça önemli bir husustur.

Esertepe halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda haftanın her günü aynı gün servis imkanı ile halılarınızı evlerinizden dilediğiniz zaman teslim alıp 3- 5 iş günü içerisinde teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Sürekli olarak dezenfekte işlemi sağlanan fabrikamızda halılarınız teslim alındıktan sonra güçlü vakum makinesi ile toz ve kırıntılar temizlenir.

Gündemi sürekli olarak takip eden fabrikamız daha sonrasında yıkama makinesinde 5 aşamalı temizliği sağlanır alt, üst, ön yüz,  arka yüz, hav arası olarak 5 aşamalı temizliği sağlanır. Esertepe halı yıkama fabrikamızda ücretsiz servis imkanı ile hizmet veren fabrikamız halılarınızı evden alıp temizliği sağlandıktan sonra dezenfekte edilmiş şekilde ambajlanarak evlerinize teslimatı sağlanır.

Esertepe En İyi Halı Yıkama

Ayrıca siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti adına yıkamayı beğenmediğiniz takdirde koşulsuz ikinci yıkama garantisi sunmaktayız.  Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız esertepe halı yıkama iletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Son derece kaliteli halı yıkama makinesi, halı yıkama aparatları ve halı temizleme şampuanlar ve solüsyonlar ile Esertepe halkımıza sağladığımız hizmetlerde önceliğimiz her zaman için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti oluyor.

Halı yıkama hizmeti Esertepe halı yıkamacılar arasında sizler de halı yıkama firması arıyorsanız, halı yıkama ücretlerini öğrenmek istiyorsanız, halının yıkama aşamalarını yıkamak istiyorsanız, Eseretepe halı yıkama telefon numarası üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Esertepe Halı Yıkama Tavsiye

Sizler için son derece genişlettiğimiz hizmet ağlarında bizler, öncelikle Ankara merkez olmak üzere Keçiören, Atapark, Esertepe, Etlik, Keçiören ve Çankaya’da dahil ederek derinlemesine halı temizliği hizmeti sunuyoruz. Halı yıkama Esertepe olarak en iyi halı yıkama firmaları arasında yer edinen bizler, aynı zamanda yerinde halı yıkama makinesi ile de sizlere hizmet veriyoruz.

Halı tüy toplama sorunu, halı yüzeyinde yıkanma sonucu oluşan hasarlar ve halı yüzeyi aşınma gibi sorunları tamamıyla ortadan kaldıracak olan firmamız, sizlere Ankara'da en iyi halı yıkama hizmetini sunuyor. Ankara genelinde hizmet sunan fabrikamız Ankara’nın en büyük Halı yıkama fabrikası olarak bizlere ihtiyaç duyduğunuz her an aynı gün servis imkanı ile iletişim adreslerimiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilir her türlü teknik bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

2022 Esertepe Halı Yıkama Fiyatları

Ankara Esertepe Halı Yıkama olarak Keçiörende Halı Yıkama firmaları arasında ilk sıralarda yer almamızın nedeni müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi ilk yıkamada memnun kalmadığınız halılara ikinci yıkama garantisi vererek belli ediyoruz. Halı Yıkama Ankara Esertepe firmamızın halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, yorgan yıkama, kilim yıkama verdiği hizmetlerden bazılarıdır. Esertepe Halı Yıkama Tavsiye konusunda uygun halı yıkama fiyatları mız, ücretsiz servisimiz ve üstün hizmet kalitemizle halı yıkama şirketleri arasında üst sıralarda bulunuyoruz. Halı yıkama hizmetinde Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semt ve mahallelerine ücretsiz servisimizle hizmet vermekteyiz. Sizde iyi bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız Ankara Esertepe Halı Yıkama firmamızı arayıp halı yıkama fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.  
 
HALI YIKAMA ESERTEPE ANKARA KEÇİÖREN’DE HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

 

 

Keçiören, Sanatoryum, Esertepe, Yayla, Etlik, İncirli, Kalaba, Ufuktepe, Şehitkubilay, Bağlum, Aktepe, Şenlik, Güçlükaya, Dutluk, Yükseltepe, Atapark, Ayvalı, Subayevleri, Kızlarpınarı, Kardeşler, Kuşcağız, Siteler, Şentepe, Pursaklar, Hasköy, Ondokuz Mayıs.

 

Ankara Esertepe Halı Yıkama


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım