background

En iyi halı yıkama fabrikası Ankara 0312-4197677

ankarada en iyi halı yıkama fabrikası olma ve söktörde lider halı yıkama fabrikası olmak adına var güçümüzle çalışıyoruz.

En iyi halı yıkama fabrikası Ankara 0312-4197677

En İyi Halı Yıkama Fabrikası Ankara

ankara en iyi halı yıkama

Zeki Halı yıkama olarak Ankara genelinde hizmet veren fabrikamız halı yıkama yıllardır yıkama konusunda profesyonel bir ekipten destek almak isteyenler hemen bize ulaşarak Ankara en iyi halı yıkama konusunda firmamız başvurabilir. Firmamızın Ankara en iyi halı yıkama yorumları incelendiğinizde sizlerde farkımızı görmüş olacaksınız. Yıllardır bu sektörde en uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmeti sunan fabrikamız Ankara’nın her semtinde hizmetinizde. Firmamız Ankara genelinde halı yıkama hizmeti yanında koltuk yıkama hizmeti de vermektedir.  Ankara genelinde yerinde halı yıkama koltuk yıkama gibi hizmetlerde firmamız tarafından verilmektedir. Ankara' da halı yıkama hizmetinden yararlanmak isteyenler bize ulaşabilir.

Firmamız çok geniş bir bölgede halı yıkama hizmeti veriyor.  Ankara halı yıkama, Keçiören en iyi  halı yıkama, zeki halı yıkama hizmetlerimiz de her zaman en kaliteli şekilde sunulmaktadır. Eviniz veya işiniz için halı yıkama firması seçerken seçimler konusunda şımartılırken, farklı firmalar tarafından kullanılan farklı halı temizleme yöntemlerini anlamak önemlidir, çünkü tüm halı temizleme yöntemleri halınız için işe yaramaz.

Halı yıkama temizliği tipik olarak, kirli yüzeye temizlik maddesinin uygulanmasını, halının fırça ile çalkalanmasını ve ardından durulamayı içerir. Temizlik maddesi halıya kısa bir süre yerleştikten sonra, halı, temizlik maddesini iyice durulamak için bir halı temizleme ekipmanı ile "yıkanacak" ve son olarak oda sıcaklığında veya klima sıcaklığında kurumaya bırakılacaktır.

Ankara Halı Yıkama Tavsiye

Ankara halı yıkama firmaları arasında en geniş kapsamlı hizmet olanağı ve uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız size her konuda destek sağlayacaktır. Halının şampuanlanması, çok kirli halıları temizliyor gibi görünse de, teknolojinin dezavantajı - halıda kuruması uzun süren yüksek miktarda ıslak köpük kalıntısı bırakmak, kuruduğunda yapışkan hale gelmesi, çünkü şampuanlamadan sonra durulama yapılmaması ve hızlı yıkama. -halıların kirlenmesi – bu temizleme yöntemini diğerlerinden daha az popüler hale getirir.

Köpük kapsülleme, kuruduğunda toz halinde kristalleşecek bir baz olarak sentetik deterjanlar kullanır. Ankara halı yıkama tavsiye Halı elyafındaki gevşemiş kir parçacıkları, uygulanan temizleme köpüğü kuruduğunda toz halinde kapsüllenir ve son olarak, temizlikten sonra köpük kuruduğunda vakumlanır veya fırçalanır. Köpük kapsülleme temizleme tekniği, halı şampuanlama teknolojisine kıyasla daha kısa kuruma süresi ile sonuçlanan temizlik sırasında daha az su kullandığından halı şampuanlama teknolojisini geride bırakmıştır.

Köpük kapsülleme temizliği, çevre dostu ürünlerin kullanılmasını savunanlar tarafından tam not aldı çünkü temizlikten sonra halı şampuanlamaya kıyasla daha az kimyasal kalıntı kaldı. Kapsülleme halı temizliği iyi temizlik sonuçları gösterse de, bu temizleme yöntemi, teknolojinin sınırlaması nedeniyle ağır kirli halıyı tam olarak temizleyememiştir. Ankara en iyi halı yıkama Bu halı temizleme işlemi, halı yüzeyindeki kiri emmek için temizleme solüsyonuna batırılmış bir döndürme pedine sahip ağır hizmet tipi motorlu bir makine kullanılarak halı elyafının üst kısmının temizlenmesini içerdiğinden, bu halı temizliği iyi bir yüzey temizleme sonucu verir.

2022 Ankara Halı Yıkama Fiyatları

Ankara da aradığınız uygun fiyatlı kaliteli hizmet burada verdiğimiz üst düzey uygun fiyatlı hizmet ile sizlerin karşısındayız. Ankara En uygun Fiyatlı Halı yıkama  karşılaştırdığınızdan emin olun. Halılarınızın m2 karesi veya ölçümünü biliyorsanız telefon başından fiyat teklifi alabilirsiniz. Halı türüne göre fiyat değişimi vardır tüylü halılar, shaggy halılar, Çin halılısı, samur halı, makine halısı, makine kilim, overlok gibi halı türleri hakkında bilgi almak ve fiyat bilgisi öğrenmek için en iyi halı yıkama telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Toplama ve teslimat sürecimiz evlerinizden halılılarınızı alıp yıkama ve kurutma aşamasından sonra dezenfekte edilmiş ve ambajlanmış şekilde ücretsiz servis imkanı ile geri teslimatı sağlanır. Beğenmediğiniz takdirde koşulsuz 2. Yıkama garantisi fiyatlarımız 9 ila 13 TL arası değişiklik göstermektedir. Daha az ödemek, kalitesiz iş alacağınız anlamına gelmez işinin eri bir firma halılarınızı gözetim altındayken sigortalar. Ankara Halı Yıkama Fiyatları Evde halı temizliği için, metrekare yerine oda veya "alan" bazında verilen fiyatlara dikkat edin.

Ankara Halı Koltuk Yıkama

Ankara halı koltuk yıkama Halıyı evde kendi imkânlarımızla bez veya fırçayla temizlemek derinlemesine temizlemediği için halının altındaki kirler kısa sürede yüzeye çıkarak halının tekrar çabuk kirlenmesine neden olur.  Aynı zamanda, ağır makinenin eğirme yastığı üzerindeki basıncı uygulanan kimyasalı ve kalan kiri halıya ittiği için halıda kimyasal kalıntı birikmesine neden olma eğilimindedir.

Kuru halı temizleme veya bileşik temizleme, piyasada bulunan en son temizleme teknolojilerinden biridir ve etkili temizleme performansı ve kuruma süresi gerektirmediği için rahatlığı nedeniyle önde gelen halı üreticileri tarafından artan popülerlik ve onaylar kazanmıştır. Ankarada Halı Yıkama1980'lerde kuru halı temizleme teknolojisi icat edildiğinden, piyasada geliştirilmiş birçok türde temizlik maddesi veya tozu bulunmaktadır.

Ankara koltuk yıkama hizmetinde Bu temizleme teknolojisi, onlarca yıldır güvenilen ve kullanılan diğer geleneksel ıslak halı temizleme yöntemlerine kıyasla nispeten yeni kabul edildiğinden, çoğu kişi bu temizleme teknolojisinin etkinliğinden hala şüphe duymaktadır.

Kuru halı temizliğinin öne çıkan özelliği, halı lifini açmak ve bileşiğin içeriye yerleşmesini sağlamak için motorlu bir ters dönen fırça makinesi kullanarak halının alt kısmına temizleme bileşiği veya tozunun uygulanmasıdır, bu da derinlemesine halı temizleme sonucu verir. Temizleme bileşiği tipik olarak, halıdaki çözünmüş kiri etkin bir şekilde emebilen ve temizleme işleminin sonunda tamamen çıkarılabilen mikro süngerler gibi çalışan biyolojik olarak parçalanabilen malzemeden yapılır.

Ankara Halı Yıkama İletişim

Halının kuru temziliği oldukça önemli detaylardan biridir tam anlamıyla kurumayan halılarda küf görülme olasılığı daha yüksektir çünkü kurutma odalarında kurutulan halılar kurumuş olmaz bu nedenle bizler işimizi riske atmamak adına kurutma makineleri ile hizmet sağlamaktayız. Halı Kurutma işlemi Oldukça güçlü vakumlama ve kurutma hizmeti veren makinelerimiz sayesinde halılarınızı kurumadan  kesinlikle evlerinize teslimatı sağlanmaz.

Ankara halı yıkama iletişim numaramız üzerinden bizlerle irtibata geçebilirisiniz. Yeni halınızda silinmez hatıralar ve silinmez görünen lekeler. Yiyecek veya içecek artıkları, çamurlu ayak izleri, evcil hayvan lekeleri veya genel olarak pislik olsun, iyi bir temizlik halı ve kilimlerin yeni görünmesini sağlayabilir, daha uzun süre dayanmalarına yardımcı olabilir ve hatta iç mekan hava kalitesini iyileştirebilir.

En az yetkin şirketlerde, aşırı ıslanma, uygun olmayan veya yetersiz karıştırılmış kimyasallar, uygun olmayan fırçalama ve diğer kalitesiz uygulamalardan kaynaklanan kalıcı hasar riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Bir temizlik şirketini işe almadan önce yöntemlerini sorun. 

 

en iyi halı yıkama fabrikası ankara , ankarada en iyi halı yıkama fabrikası

 

 

Ankarada en iyi halı yıkama fabrikası dendiğinde akla ilk gelen Zeki Halı yıkama fabrikasıdır. En iyi olmak için çıktığımız bu yolda, en iyi halı yıkama fabrikası olmak adına Ankara ve tüm ilçelerinde 3. servis araçımızla var güçümüzle çalışıyoruz. Ticaret hayatımızın ilk gününden bugüne ankarada garantili halı yıkama yı başlatan firmaları n başında geldiğimizide belirtmek isteriz.
Garantili Halı Yıkama Ankara

Garantili halı yıkama nedir?

Halı yıkama sonrası, HALI YIKAMA hizmetimizden memnun kalmaz iseniz KOŞULSUZ ve ÜCRETSİZ 2. YIKAMA GARANTİSİ VERİYORUZ.

Halılarınızı Bize yada X bir firmaya yıkatsanız dahi, sizlere tavsiyemiz;

 HALILARINIZ YIKAMADAN GELDİKTEN SONRA HEMEN ÖDEME YAPMAYIN.

Önce poşetlerinde 1-2 tane halı çıkartıp, kontrol edin. Temiz yıkandığından emin olduktan sonra halı yıkamacı nın ödemesini yapın.

"ÖNCE KONTROL ET SONRA ÖDEME YAP"

Çoğu müşterimizin en büyük şikayeti, "KALİTELİ HALI YIKAMA HİZMETİ ALAMAMAK"

Tekrar hatırlatmak fayda var.

Hemen Halı yıkamacının ücretini ödeyip göndermeyin...

Önce Halılarınızın Temiz yıkanıp, yakanmadığını kontrol edin. Temiz yıkandığından emin olduktan sonra ücretini ödeyin.

Halılarınızın MİS GİBİ KOKTUĞUNA sakın aldanmayın. Parfüm sıkıp poşetleyip müşteriye "HALILARINIZ YIKANDI" deyip haksız kananç peşinde koşan bazı uyanıkların bizim halı yıkama sektöründe olduğunu üzülerek görmekte ve de şahit olmaktayız.

Halı yıkama firması arıyor ama bazı endişeleriniz varsa, hiç düşünmeden bizi arayabilirsiniz!

Çünkü biz, garantili halı yıkama firmaları arasında ankara da lider firmayız.

2014 yılında Halı yıkama Fiyatları mız Ankara Geneli Makina Halısı Sadece 3 Liradır. Diğer halı çeşitleri için lütfen fiyat sorunuz.

Zeki Halı Yıkama Telefon : 03124197677 (sabah: 8 - aksam:22) saatleri arası arayabilir, halı yıkama konusunda her türlü bilgi alabilirsiniz.

Ankara'nın Tüm Semtlerine Servisimiz vardır.

Servisimiz Ücretsizdir.

HALI YIKAMA KONUSUNDA ÖNEMLİ BİR HATIRMA DAHA:

Genelde Bayram önceleri
Ankarada halı yıkama firmaları

arasında yoğunluk zirve yapar. Halılarınızı halı yıkama ya mümkün olduğunca Bayrama 1 Hafta kala vermemeye çalışın. 

Bunun 2 tane önemli nedeni var.

1- Ankarada Halı yıkama firmaları bu dönemde kapasitelerinin üstünde sipariş aldıklarından dolayı kaliteli halı yıkama hizmetini tam anlamıyla veremiyorlar.

Kısa bir örnekle anlatmak gerekirse, 200 kişilik bir restaurant ta 1000 kişinin aynı anda gelmesi durumunda hizmette sıkıntılar yaşanması olası muhtemeldir.

2- Bu dönemdeki yoğunluğu kaldıramayan ama gelen siparişleride kaçırmak istemeyen Ankara halı yıkama firmaları, zamanında teslimat konusunda firmanın ve sizin  strese girme olasılığınız oldukça yüksektir.Ankara Geneli Ücretsiz Halı yıkama hizmeti verdiğimiz bölgeler: Çankaya ankara, Keçiören ankara, Dikmen ankara, Batıkent ankara, Ostim ankara, Siteler ankara, Eryaman ankara, Sincan ankara, Etimesgut ankara, Pursaklar ankara, balgat ankara, çayyolu ankara, ümitköy ankara, yenimahalle ankara, demetevler ankara, ankara akdere, mamak ankara, etlik ankara, incirli ankara, esertepe keçiören, ufuktepe ankara, bağlum ankara, hüseyingazi ankara, karapürçek ankara, yeşilbayır ankara, ayrancı ankara, atapark ankara, cebeci ankara, bahçelievler ankara, emek ankara, kırkkonaklar ankara, gaziosmanpaşa ankara, birlik mahallesi çankaya, kavaklıdere ankara, seyranbağları ankara, esta ankara, şentepe ankara, sanatoryum ankara, 100.yıl ankara, cevizlidere ankara, öveçler ankara, kızılay ankara, sıhhiye ankara, türközü ankara, natoyolu ankara, altındağ ankara, güneşevler ankara, aydınlıkevler ankara, hasköy ankara, abidinpaşa ankara, aktepe ankara, dutluk ankara, ayvalı ankara, gölbaşı ankara, incek ankara, zerdalitepe ankara, anıttepe ankara, beştepe ankara, beytepe ankara, gazi mahallesi ankara, bağlum ankara, keçiören esertepe, etlik keçiören, keçiören incirli, keçiören bağlum, ufuktepe keçiören, ivedik yenimahalle, ayvalı ankara, keçiören ayvalı, iskitler ankara, türközü ankara, maltepe ankara, bilkent çayyolu, yaşamkent çayyolu, türkkonut çayyolu, kardeşler ankara, güneşevler ankara, siteler ankara, seyranbağları ankara, dikmen sokullu, mustafa kemal mahallesi çankaya, piyangotepe keçiören, kuşcağız keçiören, sanatoryum ankara, subayevleri ankara, örnek mahallesi ankara, dışkapı ankara, aşağı ayrancı ankara, hoşdere ankara, çankaya yıldız, sancak mahallesi ankara, hilal mahallesi çankaya, çankaya oran, dikmen ilker, keçiören dutluk, keçiören şose, keçiören danişmen, 

 

 

 

 

 

 

halı yıkama fabrikası ankara


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım