background

Halı Yıkama Ankara İncesu 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

Ankara İncesu halı yıkama ve koltuk yıkama firmaları arasında öncüyüz, uygun fiyatları ve garantili temizlik sunan firmamız, çankaya, keçiören, yenimahalle, mamak ve ankara geneli halı yıkama servisimiz size telefon kadar yakın.

Halı Yıkama Ankara İncesu 0312-4197677 (m2 si 3-tl)

HALI YIKAMA ANKARA İNCESU

0312 419 76 77 

Ankara İncesu Halı Yıkama

İncesu halı yıkama firmamız siz değerli müşterilerimize uygun fiyatta halı ve koltuk temizleme hizmeti sağlamaktadır. Yerinde ve fabrikamızda halı yıkama hizmetleri ile müşterilerimize kaliteli ve konforlu temizleme hizmeti vermekteyiz. 

İncesu halı firması olarak yapılan tüm halı yıkama, koltuk yıkama işlemlerinde garantili yıkama yapmaktayız. En zor sandığınız daha önce çıkmayan lekeleriniz bile fabrikamızda uzman işlemlerimiz ile çıkartılmakta ve sizlere tertemiz halı teslim edilmektedir. 

İncesu halı yıkama yerleri arasında en iyi hizmeti veren Zeki halı yıkama tüm müşterilerinim taleplerini aynı gün içinde karşılamaktadır. Halılarınız aynı gün içinde size en yakın gezici servis araçlarımız ile adresinizden alınmaktadır. Hizmetlerimiz makbuz karşılığı alınmakta ve fatura kesilmektedir. 

İncesu Halı Yıkama Firması

Zeki halı yıkama ile sizlerde derinlemesine halı temizleme hizmetini hissedebilirsiniz. İncesu halı yıkama firmaları arasında en iyi halı yıkama yöntemleri ile halılar zarar görmeden uzman ellerde yıkanmaktadır.

Adresiniden alınan halılar modellerine göre ayrıştırılır ve otamatik halı yıkama makinelerinde yıkanır. Yıkaması biten halılar sırasıyla sıkma ve kurutma makinelerine alınarak işlemleri yapılmaktadır.  Halılar son olarak  havalandırma ve poşetleme işlemleri ile en hızlı şekilde müşterilere teslim edilmektedir.

Halılar otomatik halı yıkama makinelerinde derinlemesine temizlenmektedir. En iyi halı yıkama kimyasalları kullanılarak halılar zarar görmeden yıkama işlemleri yapılmaktadır. Olası bir aksilikte halınızın zarar görmesi durumunda zararınız firmamız tarafından karşılanmaktadır. Halı yıkama süresinde halılarınız firmamızca sigortalıdır. Dilerseniz Çayyolu Halı Yıkama Makalemize göz atabilirsniz.

İncesu Halı Yıkama Fiyatları 

Halının Cinsi Halının Birimi (m2) Birim Fiyatı
Düz Makina Halısı m2 9.00
Shaggy m2 10.00
Samur m2 12.00
Makine Kilim m2 9.00
Overlok m2 9.00

İncesu halı yıkama firmaları arasından bizi ayıran en büyük farkımız işimizi özenli ve hızlı şekilde yapmamızdır. İncesu halı yıkama fiyatları ne kadar? en çok merak edilen ve araştırılan konudur. 

İşte İncesu halı yıkama fiyatı ne kadar sorusunun cevabı. Halıların modeline türüne göre halı yıkama işlemleri farklılık göstermektedir. Kullanılan şampuanlar ve işlemler farklı olduğundan halınızın türüne göre de halı yıkama fiyatları farklılık göstermektedir. 

Halı yıkama fiyat listesi ni müşterilerimize sunarak uygun fiyatta şeffaf hizmetler vermekteyiz. Halı yıkama fiyatları ortalama olarak  metrekaresi 9TL - 12TL arasında değişkenlik göstermektedir. 

Çankaya Zeki halı yıkama firması olarak incesu halı yıkama başta olmak üzere kırkkonaklar halı yıkama, bahçeli halı yıkama, emek halı yıkama, dikmen halı yıkama da en fazla hizmet verdiğimiz yerlerdir.

Halı yıkama taleplerinizde size bir telefon kadar yakınız. 

İncesu Halı Yıkama Telefon numarası

Fabrikamızı aradığınızda servis araçlarımızdan size yakın olan aracımız aranır ve adresiniz verilir. Adresinize gelen aracımız halınızı alır teslimat makbuzunuzu verir. Halınızı alındıktan, teslimata kadar halılarınız firmamızca sigortalıdır. Fabrikaya gelen halılar cinslerine göre ayrılır ve otomatik halı yıkama makinalarına verilmeye başlanır. 

Otomatik halı yıkama makinasından rulo halinde çıkan halı sıkma,kurutma makinasına girer. Buradan çıkan halı havalandırma bölgesine götürülerek oraya asılır. Havalandırılması sağlanır. Nemini atan halı toz alma makinasına girer oradan kontrol ve ambalajlama bölümüne girer burada kontrolden geçer, parfümlenir. Logolu poşetimizle poşetlenir.

Hazır olan halılarınız telefonla size bildirilir. Evinize teslim edilen halılarınızın ödemesini ister nakit, ister kapınızda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bizim için müşteri velinimettir. 

Halı yıkama firmaları ndan farkımız işimizi hızlı, güvenilir ve uygun halı yıkama fiyatları yla yapıyor olmamızdır.

Halı yıkama Ankara İncesu firmamız halı yıkama hizmetlerini Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Mamak başta olmak üzere bütün semt ve mahallelerine vermekteyiz.

Halı Yıkama Ankara İncesu
 

İNCESU HALI YIKAMA ANKARA MAMAK'DA HİZMET VERDİĞİMİZ NOKTALAR;

Cebeci, Abidinpaşa, Akdere, Tuzluçayır, Natoyolu, Saime Kadın, Yeşilbayır, Kayaş, Bogaziçi, Türközü, Kolej, İncesu, Dörtyol, Zerdalitepe, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Misket Mahallesi,


  TIKLA ARA 3124197677   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Garantili Halı Yıkama

Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi

×
×
  3124197677   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım